Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (246) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (682)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

7 cze 2023
Towar otrzymałem, nie taki jak zgodnie z zamówieniem internetowym. Po zamówieniu i odczekaniu paru dniu, zadzwoniłem, by dowiedzieć się jak sprawa z wysyłką. Okazało się, że towar, który na stronie był oznaczony jako (dostępny), wcale dostępny nie był. Jest to wg mnie nie uczciwe, ponieważ zależało mi na czasie, więc widząc, że w tym sklepie towar jest dostępny a w innych nie, zdecydowałem się zakupić przedmiot z tego sklepu. Miła Pani, która ze mną rozmawiała, poinformowała mnie, że nie ma tego na magazynie, oczekują na dostawę (termin bliżej nie określony). Następnego dnia, znowu zadzwoniłem, tym razem rozmawiałem z Panem Adamem, który zaproponował mi inny model, dostępny od ręki, na co się zdecydowałem.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

7 cze 2023
Szybka i sprawna dostawa zamówionego produktu.
12 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i za to, że wybrała Pani naszą firmę :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
23 lis 2023
Wszystko w najlepszym porządku , Super firma
24 lis 2023
Dziękujemy bardzo za udzielenie opinii i serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
9 cze 2023
Ekspresowa przesyłka, jestem mile zaskoczony.
15 cze 2023
Dziękujemy za niezwykle pozytywną opinię! Bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony z naszych usług :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
21 sie 2023
Wszystko pięknie.Szybka realizacja Polecam.
22 sie 2023
Dziękujemy za cudowną opinię i zaufanie! Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
10 lis 2023
Szybka dostawa . Kontakt ze sprzedającym
14 lis 2023
Dziękujemy za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z obsługi i jakości naszych produktów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
7 cze 2023
Zgodnie z opisem, szybko i bez problemowo
12 cze 2023
Dziękujemy za wspaniałą ocenę! Jesteśmy zachwyceni, że spełniliśmy Pani oczekiwania i dostarczyliśmy doskonałe doświadczenie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
16 lis 2023
Wszystko poszło sprawnie i bez problemów
24 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wszystko poszło sprawnie i bez problemów. Zapraszamy do ponownych zakupów :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
29 cze 2023
Szybki i profesjonalny kontakt. Polecam.
29 cze 2023
Dziękujemy za Pana opinię na temat naszej obsługi! Jest to dla nas niezwykle ważne, aby zapewniać naszym klientom doskonałe doświadczenia :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
31 paź 2023

Bojler na wodę.

Szybko i sprawnie.Udana transakcja.
8 lis 2023
Dziękujemy bardzo za opinię i ocenę pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Wszystko ok szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że Państwa doświadczenie z nami było rewelacyjne. Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
22 paź 2023

gorąco polecam

szybko, sprawnie bez problemów
23 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy ponownie w przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
2 paź 2023
Szybka realizacja. Polecam.
12 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że Pana doświadczenie z nami było rewelacyjne. Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
19 wrz 2023
Polecam profesjonalna firma
20 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Miły i profesjonalny zespół
9 cze 2023
Dziękujemy za to, że podzieliłeś się swoją pozytywną opinią! Jest to dla nas ogromna nagroda za ciężką pracę :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
19 paź 2023
Szybka i terminowa dostawa
23 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że wszystko było w porządku :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Krótki termin dostawy
24 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Jest nam niezmiernie miło, że nasz termin dostawy przyczynił się do Pani zadowolenia. Chciałbym wyrazić wyjątkowe uznanie dla zespołu naszego magazynu, który z pełnym zaangażowaniem dba o szybkie i precyzyjne pakowanie paczek. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i zaufanie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
6 lip 2023
Szybka dostawa polecam
7 lip 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną ocenę i wyróżnienie naszej szybkiej wysyłki :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Zawsze bez problemów
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za fantastyczną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
25 paź 2023
Pełny Profesjonalizm
30 paź 2023
Dziękujemy za opinię i serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów w przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
11 lip 2023
przejrzystość sklepu
18 lip 2023
Dziękujemy za opinię na temat naszego sklepu. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas. Wysoka przejrzystość jest dla nas bardzo istotna, ponieważ staramy się zapewnić naszym klientom jak najbardziej klarowny i łatwy w obsłudze sklep internetowy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt