hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.plOpinie

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep hop-sport.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie hop-sport.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Za tą cenę, naprawdę dobra siłka, rozłożyłem sprzęt, (instrukcja czytelna) sztanga, gryf łamany 1-sza klasa, odważniki również, ciężaru ok. 130 kg. towar przyszedł zapakowany jak się patrzy, nie wiem jak się będzie sprawować ławeczka, bo jest trochę ,,delikatna,, ale w razie czego to można ją udoskonalić, domówiłem wczoraj jeszcze gryf mocno łamany, dzisiaj, godz, 10.27 kurier jest już pod bramą, wrócę jeszcze do ławeczki, do 120 kg. można i więcej, dawać ognia, później zobaczymy, polecam dla początkujących i średnio zaawansowanych, oczywiście tylko ławeczkę, resztą może się bawić nawet zawodowiec.

Nie podoba mi sie spam "zachecajacy" do oceny. Sklep super, ale spam w postaci 5 wiadomosci "oceń!" moglibyscie sobie darowac.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Zamówienie nie dotarło, nikt się nie kontaktował
Bardziej dobra jakość wykonania począwszy od prześlicznego brązowo-złotego stelaża poprzez starannie wykonany gęstą plecionką kokon po rozkosznie miękką i miłą w dotyku poduchę. Do tego praktyczny pokrowiec w zestawie i dwa kocyki dopełniają uczucie zadowolenia po zakupie. Nie można też nie wspomnieć o bardzo starannym zabezpieczeniu fotela na czas transportu. Dziękuję
Sklep nigdy mnie nie zawiódł,zamówienie zawsze realizowane bardzo szybko, zawsze jak zamówię do południa to mam paczkę na drugi dzień. Szok! Ale bardzo pozytywny szok. Sprzęt który do tej pory zakupiłam jest idealny do domowej siłowni :)
Trampolina 488 cm super córa zadowolona Nie zmieniajcie jakosci dodajcie piłki do kupienia w ofercie zeby można było kupić jak jakas się przebije
Zestaw super, bardzo dobrze wykonany. Jakosc adekwatna do ceny. Latwy montaz I ekspresowa wysylka. Jestem bardzo zadowolona z zakupu🙂
Obsługa i sprzęt rower elekryczno-magnetyczny godny polecenia 😀
Super wykonanie. Czytelna instrukcja, posegregowane śrubki 👍
Super sprzedawca, zero problemów, expresowe wysyłka. Polecam.
Mały zgrabny, w miarę lekki prosty w montażu.
Wszystko jak w najlepszym przypadku, polecam
Szybka dostawa, zgodna z zamówieniem. Polecam
Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam .