www.melvin-hamilton.pl

Opinie (103) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (897)

Ważny od: 9 lis 2018
www.melvin-hamilton.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Kupiliśmy z mężem już wiele par pięknych butów w tej firmie. To, co ją wyróżnia, to bardzo wysoka jakość produktów i bardzo wygodny sposób obsługi zamówień, szczególnie jeśli chodzi o zwroty, co przy zakupie butów jest bardzo ważne. Natomiast nie wszystkie modele pasują na nasze stopy i łydki...

Do tej pory nie otrzymałam zam #PL929561443DE, utrudniony kontakt z Waszą Firmą .Paczka powinna być u mnie 17 kwietnia br a dziś jest 19 kwietnia i nie ma żadnej informacji.
DN
Danuta N.
Łódż

Opinie nt. sklepu www.melvin-hamilton.pl

JG
12 wrz 2023
Bardzo podobają mi się buty Państwa firmy,więc kupuję je już od jakiegoś czasu. Są świetnie wykonane i bardzo wygodne w użytkowaniu. Oprócz tych dziesięciu par na zdjęciu mam jeszcze jedn.
2 paź 2023

Rewelacja.

Super towar, doskonale zapakowany, przejrzyste warunki zakupu i zwrotu (darmowego). Bardzo dobry kontakt i informacja o statusie przesyłki. Polecam.
bardzo piękne buty - moja ocena najwyższa choć drobna uwaga! proponowałbym kolor czerni bardziej pogłębić bo przy słońcu przebija w ciemny granat
MB
Marzena B.
Bad Vilbel
Buty firmy MELVIN & HAMILTON to obuwie najwyższej jakości. Wygodne, lekkie i co najważniejsze bardzo wyjątkowa kolorystyka oraz wzornictwo.
29 paź 2023
Pięknie zapakowane. Zgodnie z opisem. Świetna jakośćKupiłam piątą parę butów w ciągu 2 lat. Nie chodzę już w żadnych innych
20 lis 2023
jestem zachwycona , buty są piękne i wygodne , mam wysokie podbicie , dodatkowa informacja o modelu jest bardzo pomocna
KW
17 paź 2023
Zakup znakomitej jakości. Niestety, źle oceniłem rozmiar. Dokonałem zwrotu - perfekcyjnie dopracowany sposób zwrotu.
MT
4 sty 2024
jestem zadowolona z oferty, szybkości działania i oczywiście z reewelacyjnych butów które idealnie pasują
Najwyższa jakość produktów, szybki czas dostawy. Wracam często.
Świetny produkt, obuwie perfekcyjnie wykonane, w dodatku zaprojektowane znakomicie.
Firma jest rzetelna i dlatego mogę ją polecić wszystkim,potencjalnym Klientom
MS
15 paź 2023
Jestem waszym klientem , od lat zawsze jest wszystko OK
16 paź 2023
Pięknie wykonane! Super stylistyka. Jestem zachwycona.
Doskonała obsługa, wszystko sprawnie , polecam w 100%
25 sie 2023
Bardzo Dobra Jakoś obuwia, pięknie zapakowane ;-)
25 paź 2023
Produkt bardzo wysokiej jakości! Polecam!!!
AŁ
Jedne z najlepszych butów na świecie!!!
12 lis 2023
Bardzo sprawny zakup, wysyłka i zwroty
Szybka wysyłka, solidne buty.
informować o terminie dotawy