lapis-gold.pl- Logo - Opinie

lapis-gold.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (322)

Ważny od: 8 gru 2021
lapis-gold.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 mar 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Informacje na bieżąco o stanie zamówienia. Terminowa dostawa z wcześniejszym uprzedzeniem ,o której nastąpi. Bardzo miła obsługa. Atrakcyjne ceny. Towar spełnia oczekiwania

Zakupiłam 4 granitowe parapety (3 parapety granitowy Multicolor Red 2cm i 1 Parapet granitowy Shivakashi 3cm). Ze względu na czas wybrałam produkty z zakładki "Produkty od ręki", aby w ten sposób skrócić optymalnie czas dostawy. Specjalnie sprawdzałam, że na stonie internetowej jest zapis, że wszystkie granitowe parapety są zaopatrzone w kapinos. Niestety byłam naiwna. Kierowca miły, sprawnie przepakował zamówiony i opłacony towar, a na budowie, gdy trzeba było osadzić parapety - okazało się, że 3 szt. parapetu o grubości 2cm pozbawione były kapinosa. Nie jest to żart. Nie jest to przeoczenie. Wyraźny napis czerwonym markerem na spodzie: bez kapinosa. Musiałam go załatwić we własnym zakresie za dodatkową opłatą. Oceńcie sami: ..... dla mnie mało profesjonalnie i mało etycznie pod względem handlowym. Po prostu nie szanują klienta, byle sprzedać co im zostało.

Opinie nt. sklepu lapis-gold.pl

Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Jestem bardzo zadowolony/a z usług firmy Lapis Gold dostarczającej parapety i blaty na wymiar. Obsługa klienta okazała się niezwykle profesjonalna, szybka i przyjazna. Zadawane przeze mnie pytania były zawsze kompetentnie i cierpliwie rozwiązane, co znacząco ułatwiło mi proces wyboru odpowiednich produktów. Niezwykle pozytywnie oceniam przejrzystość oferty oraz prostotę korzystania z strony internetowej firmy. Przejrzyste informacje na temat dostępnych rozmiarów, materiałów i kolorów sprawiły, że znalezienie idealnych parapetów i blatów było szybkie i bezproblemowe. Dodatkowo, korzystając z usług tej firmy, udało mi się zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy w porównaniu z ofertami bezpośrednich kamieniarzy. Ceny są naprawdę konkurencyjne, a jakość produktów nie pozostawia żadnych wątpliwości. Dużym atutem jest również szybkość realizacji zamówienia. Produkty zostały dostarczone zgodnie z ustalonym terminem, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza gdy zależy nam na sprawnym przeprowadzeniu prac remontowych. Podsumowując, polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości parapetów i blatów na wymiar. Profesjonalna obsługa, przejrzysta oferta, konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówienia to cechy, które wyróżniają tę firmę na rynku.
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Poprosiłam fakturę na firmę a otrzymałam na osobę fizyczną
1 sie 2023
super kontakt po zakupie i ekstra usługa wycięcia otworów, prosta aplikacja do projektowania samemu, do poprawy koszt ekspresowy dostawy (obniżenie).
11 sie 2023
18 lip 2023
Szybka przesyłka. Tydzień po złożeniu zamówienia. Pan kierowca przesympatyczny, zadzwonił dwa razy zanim dotarł na miejsce, zaczekał żebyśmy sprawdzili parapety. Nie to co kurierzy. Jeżeli chodzi o parapety. Są idealne. Pięknie wykończone. Na pewno skorzystamy jeszcze raz. Polecam. Jedyna firma w Polsce, która ma darmowy transport i można trafić na super promocje.
26 lip 2023
13 cze 2023

Wszystko super

Obsługa klienta w sklepie była świetna. Moje pytania i zapytania zostały szybko i profesjonalnie obsłużone. Pracownicy byli pomocni i uprzejmi, co sprawiło, że cały proces zakupowy przebiegł bez problemów. jakość parapetów, które otrzymałam, jest doskonała. Materiały są trwałe i solidnie wykonane. Parapety idealnie pasują do mojego wnętrza i dodają mu elegancji.
14 cze 2023
Dziękujemy za dobrą opinię! Doceniamy Państwa uprzejmość i czas, który poświęciliście na napisanie tego komentarza. Cieszymy się, że nasza firma spełniłaPaństwa oczekiwania. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle motywujące. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług i zapewnienia najwyższej jakości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Państwa w przyszłości. Lapis
16 cze 2023
Parapety granitowe w kolorze, który dzisiaj bardzo trudno zdobyć na rynku, przynajmniej w woj. wlkp. W przypadku firmy Lapis zaskoczyła szybkość realizacji zamówienia ( z deklarowanych 2 tygodni zrealizowano w 1 ), zaskakująco niska cena ( w porównaniu do tylko zbliżonego koloru w sklepie lokalnym ). Dziękuje i pozdrawiam.
19 cze 2023
12 sie 2023
Parapety granitowe ok, ładnie przycięte i obrobione. Na minus transport, a raczej zabezpieczenie w transporcie. Owinięte jedynie końcówki folią przez co dochodzi do uszczerbień. Generalnie na plus za szybką realizację. Polecam.
23 sie 2023
13 cze 2023
Bardzo dobry kontakt, Miła obsługa Dostawa towaru szybko i sprawnie Duży ukłon dla Pana kierowcy za pomoc w rozładunku. Na pewno skorzystam z usług firmy w przyszłości i będę polecał dalej. Pozdrawiam serdecznie Piotr
14 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis
14 cze 2023
Dbanie o klienta. Dopłacaliśmy do uisługi express, która jednak się opóźniła i zostało to uwzględnione i zrekompensowane nam. Parapety super jakościowo i wizualnie nie ma się do czego przyczepić.
17 lip 2023
Wspaniała obsługa klienta, szybka realizacja, darmowa dostawa, konkurencyjne ceny i bardzo miły Pan dostawca. Wszystko na piątkę , zamawiałam parapety dwa razy i napewno skorzystam ponownie.
26 lip 2023
14 cze 2023
Szybkie wykonanie i realizacja zamówienia. Konkurencyjne ceny, częste promocje. Dowóz zamówionych produktów do domu. Większy wybór kolorystyki materiału na miejscu w siedzibie firmy.
16 cze 2023
Można szybko dokonać zamówienia przez stronę internetową, która jest czytelna i łatwa w obsłudze. Transport i czas realizacji do kilku dni, dobry kontakt z obsługa klienta. Polecam