lapis-gold.pl- Logo - Opinie

lapis-gold.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (322)

Ważny od: 8 gru 2021
lapis-gold.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 mar 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Informacje na bieżąco o stanie zamówienia. Terminowa dostawa z wcześniejszym uprzedzeniem ,o której nastąpi. Bardzo miła obsługa. Atrakcyjne ceny. Towar spełnia oczekiwania

Zakupiłam 4 granitowe parapety (3 parapety granitowy Multicolor Red 2cm i 1 Parapet granitowy Shivakashi 3cm). Ze względu na czas wybrałam produkty z zakładki "Produkty od ręki", aby w ten sposób skrócić optymalnie czas dostawy. Specjalnie sprawdzałam, że na stonie internetowej jest zapis, że wszystkie granitowe parapety są zaopatrzone w kapinos. Niestety byłam naiwna. Kierowca miły, sprawnie przepakował zamówiony i opłacony towar, a na budowie, gdy trzeba było osadzić parapety - okazało się, że 3 szt. parapetu o grubości 2cm pozbawione były kapinosa. Nie jest to żart. Nie jest to przeoczenie. Wyraźny napis czerwonym markerem na spodzie: bez kapinosa. Musiałam go załatwić we własnym zakresie za dodatkową opłatą. Oceńcie sami: ..... dla mnie mało profesjonalnie i mało etycznie pod względem handlowym. Po prostu nie szanują klienta, byle sprzedać co im zostało.

Opinie nt. sklepu lapis-gold.pl

MK
13 cze 2023
Bardzo czytelna strona internetowa sklepu, szybki i łatwy proces składania zamówienia, bardzo miła obsługa sklepu, darmowa wysyłka mojego zamówienia. Parapety granitowe piękne!
13 cze 2023
Dziękujemy za dobrą opinię! Doceniamy Państwa uprzejmość i czas, który poświęciliście na napisanie tego komentarza. Cieszymy się, że nasza firma spełniła Państwa oczekiwania. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle motywujące. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług i zapewnienia najwyższej jakości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Państwa w przyszłości. Lapis
22 cze 2023
Doskonały dostawca. Świetnym rozwiązaniem jest możliwość zbudowania zamówienia online przez WWW. Finalizacja i transport/dostawa bez zarzutu. Bardzo gorąco polecam
23 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis

Świetny sklep

Świetna obsługa klienta. Pan na infolinii bardzo pomocny. Szybka realizacja zamówienia i bezproblemowa dostawa. Blat dokładnie taki jak chcieliśmy.
13 cze 2023

Kupiłbym w tym sklepie ponownie

Szybko, sprawnie, bez zastrzeżeń. Zostałem wcześniej powiadomiony telefonicznie, kiedy spodziewać się towaru., dzięki temu mogłem się przygotować.
13 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis
13 cze 2023
Sprawna realizacja, darmowa dostawa pod sam dom, troska - dodatkowy kontakt ze strony Lapis w związku z nietypowym zamówieniem, wszystko on-line.
10 wrz 2023
Parapety dostarczone w punkt - 14 dnia transportem producenta, nie kurierem. Dobrze przycięte i przygotowane według wymiarów. Polecam!
11 wrz 2023
13 cze 2023
Zdecydowanie polecam firmę Lapis. Parapety bardzo dobrej jakości, idealnie docięte, szybka realizacja. Bardzo prosta konfiguracja.
14 cze 2023
Zamówiony towar otrzymałem taki jaki chciałem, realizacja zamówienia była szybka i bez zastrzeżeń. Szczerze polecam tą firmę.
15 cze 2023
Po raz drugi zamawiałem parapety w tej firmie do domu, ale tym razem zewnętrzne i się nie rozczarowałem. Cena i jakoś super.
16 cze 2023
Parapety obrobione profesjonalnie brak skaz proste bardzo wysoki poziom i cena jedna z najniższych na rynku polecam na 100%
16 cze 2023
Jestem w 100% zadowolona. Odpowiadają na maile, telefony. Wymiary zgodne. Wysyłka w terminie. Jakość rewelacyjna. Polecam.
19 cze 2023
24 paź 2023
Jesteśmy bardzo zadowoleni z parapetów, wszystko sprawnie, szybko, bezproblemowo. Polecamy wszystkim, parapety są piękne.

Realizacja w ciągu 3 dni

Szybka realizacja zamówienia, raptem 3 dni przy prawdopodobnie najniższej cenie rynkowej. Polecam wszystkim Waszą Firmę.
16 sie 2023
Bardzo miła obsługa.Dobry kontakt z klientem zarówno sprzedawcy jak i Pana , który przywiózł zamówienie. Polecam bardzo
23 sie 2023
24 paź 2023
Parapety bardzo ładne, dobrze wykonane, miła obsługa, bezpieczny transport. Gorąco polecam!!! Dziękuję i pozdrawiam:)
24 paź 2023
Polecam w 100% Szybka realizacja, doskonały produkt. To już kolejne zakupy w Państwa sklepie i na pewno nie ostanie.

Wszsytko OK

niska cena, materiał wydaje się być bardzo dobrej jakości. Troche problemów z dostawą ale generalnie pozytywnie.
13 sie 2023
Parapety, tylko tutaj! Nie ważne zewnętrzne czy wewnętrzne, są po prostu piękne i bardzo wytrzymałe!
23 sie 2023
19 lis 2023

Wszystko świetnie.

Dobry kontakt, terminowa, dobrze zabezpieczona wysyłka. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam.
29 lis 2023
14 cze 2023
Szybko i sprawnie zgodne z zamówieniem miła obsługa Pllecam. Ps.cena też atrakcyjna parapety .