Stern Weber Polska Sklep

Opinie (178) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (331)

Ważny od: 6 paź 2022
Stern Weber Polska Sklep spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 sty 2024
zdjęcia na stronie sklepu są mało poglądowe - np końcówki są widoczne ale gniazda końcówek już nie ( rękojeść skalera)

21 lip 2023
Szanowni Państwo, w odpowiedzi na Państwa pytanie... po prostu robić to co ustalacie przez telefon. Tylko i może z Państwa strony aż tyle. Jak dostosujecie standardy swoich usług do tego co zapewniacie przez telefon to będzie na piątke z plusem. Na razie niestety jest dostatecznie.

Opinie nt. sklepu Stern Weber Polska Sklep

7 lis 2023
Super szybko, poza tym rabaty przy zakupie online, bardzo profesjonalnie. Przy wątpliwościach ktoś zawsze doradzi .
8 lis 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. To już kolejny Państwa zakup w naszym sklepie i cieszymy się, że był również satysfakcjonujący. Zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie naszych Klientów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
30 sie 2023
Bezproblemowa transakcja pomimo problemów z logowaniem wynikłych z mojej winy. Pełen profesjonalizm. Polecam
6 lip 2023
Zawsze profesjonalna pomoc i wysyłka zamawianych artykułów - serdecznie i z czystym sumieniem POLECAM!!!
20 sie 2023
Możliwość zakupów on line, rabat dla zarejestrowanych klientów. Szybko, bezproblemowo.
1 paź 2023
Kompetentna obsługa na każdym etapie zakupu i montażu. Sprzęt świetnej jakości.
8 lis 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi była dla Państwa satysfakcjonująca. Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu internetowego. Zespół Stern Weber Polska
26 wrz 2023
Szybka wysyłka, możliwość zamówienia on line, rabat dla zalogowanych klientów
28 wrz 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Potwierdzamy, że każdy zarejestrowany Klient, który dokona zakupu online, otrzymuje od nas rabat 5% na cały asortyment w sklepie internetowym. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
AK
Aga K.
21 lis 2023
Dobry kontakt z obsługą klienta. Wysoka jakość produktów. Szybka realizacja.
Odpowiedź ze sklepu Stern Weber Polska Sklep
Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Przykładamy szczególną wagę do dobrego kontaktu i wsparcia naszych Klientów podczas procesu zakupowego, ponieważ wiemy, jak cenny jest ich czas. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
2 lis 2023
szybkość realizacji zamówienia internetowego, życzliwość pracownika
8 lis 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie trafiło do Państwa jak najszybciej. Mamy też ogromną satysfakcję, jeśli realizacji zamówienia towarzyszy dobra atmosfera i uśmiech. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
31 gru 2023
Niesamowicie szybko wysłana część do unitu. Wręcz błyskawicznie
9 lut 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane jak szybciej. Kluczowy jest tutaj duży magazyn części zamiennych oraz krótkie terminy dostaw od producentów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
2 lis 2023
Ekspresowa realizacja,możliwy wybór punktu do odbioru przesyłki.
8 lis 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie złożone do 14:00 trafiło do Państwa kurierem w następnym dniu roboczym. Możliwość wyboru punktu odbioru przesyłki to również ważna kwestia, ponieważ zwiększa komfort naszych Klientów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
4 wrz 2023
ok. wszystko zgodnie z zamówieniem , i szybko w 48 h
Błyskawczna, rzetelna dostawa. Ładne powiadamianie.
15 lis 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że nasi Klienci na bieżąco otrzymują potrzebne informacje. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
8 sie 2023

Jak zawsze od kilkunastu lat ….

Jak zawsze od kilkunastu lat ….. pełna satysfakcja
Szybkość realizacji zamówienia była rewelacyjna
22 gru 2023
Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Wiemy, jak ważny jest czas realizacji dla naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane jak szybciej. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nachodzącego Nowego Roku życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności! Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
6 lis 2023
Bardzo dobra współpraca z pracownikami sklepu.
8 lis 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy sklepu zapewniali wsparcie naszym Klientom podczas realizacji każdego zamówienia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
8 paź 2023
Taniej niż przez telefon, szybko i ogólnie ok
8 lis 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Każdy zarejestrowany Klient, który dokona zakupu online, otrzymuje od nas rabat w wysokości 5% na cały asortyment w sklepie internetowym. Dodatkowo niektóre produkty oferujemy w promocyjnych cenach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska
29 wrz 2023
Jakość obsługi szczególnie Pana Bartka G.
29 wrz 2023
Dzień dobry, Dziękujemy bardzo w imieniu kolegi Bartka. Przekażemy mu z przyjemnością Pani opinię. Zespół Stern Weber Polska
KJ
9 sie 2023
Profesjonalne podejście i szybka wysyłka
21 lip 2023
Szybka, sprawna i profesjonalna obsługa.
15 wrz 2023
szybka i sprawna realizacja zamówienia.
20 wrz 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zamówień przebiegała jak najsprawniej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół Stern Weber Polska