nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2168) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9692)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

30 paź 2023
Super bezpieczne zapakowanie! Szybka dostawa!
9 lis 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że Twoja paczka została bezpiecznie zapakowana i dotarła na czas. Nasz zespół ciężko pracuje, aby upewnić się, że nasi klienci mają przyjemne doświadczenia i uwielbiamy słyszeć, kiedy wszystko idzie dobrze!
29 sie 2023
Błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem.
1 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twoja paczka dotarła szybko i była zgodna z opisem. W Nakrywamy.pl poważnie traktujemy zadowolenie klienta i staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
23 sie 2023
Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia.
23 sie 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twój proces zamawiania był szybki i profesjonalny. Staramy się, aby każda interakcja z Nakrywamy.pl była wspaniała i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
23 gru 2023
Szybko, sprawnie, zgodnie z opisem. Polecam
28 gru 2023
Serdecznie dziękujemy za Twoje miłe słowa! Jesteśmy dumni z oferowania szybkich i wydajnych usług, które spełniają Twoje oczekiwania. Bardzo doceniamy Twoje wsparcie. Jeszcze raz dziękujemy :)
szybka dostawa , towar spełnia oczekiwania.
5 sty 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a produkt spełnił Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów u nas. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami!
12 lis 2023
Talerze bardzo fajne. Dokładnie wykończenie.
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się talerze i doceniasz ich wysokiej jakości wykończenie. W Nakrywamy.pl staramy się, aby wszystkie nasze produkty spełniały Twoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego wkładamy wiele wysiłku, aby zapewnić tylko najlepszą jakość. Jeszcze raz dziękujemy!
23 sie 2023
Błyskawiczna wysyłka. Towar zgodny z opisem
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i było dokładnie takie, jak opisano. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klienta była jak najlepsza i doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoją opinią. Dzięki!
23 sie 2023
Ekspresowa dostawa. Swietna jakos produktu.
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że podobała Ci się ekspresowa dostawa i jakość naszego produktu. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom wysoką jakość zakupów online - od szybkiej dostawy po zapewnienie wysokiej jakości produktów. Jeszcze raz dziękujemy!
18 sie 2023
polecam. wszystko sprawnie i szybka dostawa
22 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu i naszej szybkiej dostawy. Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem - zawsze staramy się, aby zakupy w Nakrywamy.pl przebiegały sprawnie i przyjemnie.
29 lip 2023
Wszystko bardzo sprawnie załatwione. Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza szybka realizacja zamówień miała pozytywny wpływ na Twoje doświadczenia z nami. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą obsługę i doświadczenie dla naszych klientów.
7 lip 2023
Szybka wysyłka, towar zgodny z oczekiwaniami
11 cze 2023
Paczka dobrze zabezpieczona, szybka wysyłka
6 lis 2023
Towar zgodny z opisem, super zabezpieczony.
10 lis 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci usługę i produkt, z których byłeś zadowolony. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy. Twoja opinia jest bardzo cenna i pomaga nam nadal ulepszać nasze usługi dla naszych klientów. Dziękujemy!
24 wrz 2023
Super sztućce. Polecam, idealne na prezent.
5 paź 2023
Dziękujemy, że zostawiłeś nam tak pochlebną recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze sztućce i uważasz, że to idealny prezent. Staramy się tworzyć produkty, które są nie tylko piękne, ale i praktyczne. Doceniamy Twoje wsparcie i czekamy na więcej takich opinii w przyszłości.
18 wrz 2023
Bardz polecam. Super zakup. Szybka dostawa
20 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję. Cieszymy się, że Twój zakup przebiegł sprawnie, a dostawa była szybka! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom doskonałe produkty i obsługę na najwyższym poziomie, więc miło nam słyszeć, że udało nam się to z Tobą osiągnąć!
2 lip 2023
Wszystko poszło szybko, sprawnie! Polecamy!
2 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona z jakości produktu
Naczynia Super. Dostawa szybka i fachowa.
5 sty 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą usługą. Szybkie i profesjonalne dostawy to coś, do czego dążymy każdego dnia, więc naprawdę doceniamy twoją opinię. Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się swoimi nowymi naczyniami przez wiele lat!
Szybkość realizacji zamówienia - duży plus
15 paź 2023

Świetna firma!

Bardzo sprawnie działająca firma, polecam!
20 paź 2023
Bardzo dziękujemy za rekomendację! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy bezproblemową obsługę i miło nam wiedzieć, że to zauważyłeś. Nasz zespół jest oddany zapewnieniu doskonałej obsługi i zawsze jesteśmy podekscytowani, gdy nasi klienci są zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!