nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2219) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9771)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

3 sty 2024
Bardzo szybką realizacja. Polecam.
5 sty 2024
Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z nami. W Nakrywamy.pl staramy się, aby zakupy online były dla każdego tak łatwe i przyjemne, jak to tylko możliwe. Mamy nadzieję, że spotkamy się już wkrótce!
Komplet elegancki i godny polecenia
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że uważasz nasz produkt za elegancki i godny polecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu, a Twoja opinia jest tego dowodem. Doceniamy Twoje miłe słowa!
26 gru 2023
Wszystko ok 🙂 błyskawiczna wysyłka
28 gru 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka wysyłka. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia szybko i w idealnym stanie. Mamy nadzieję, że wkrótce znów nas odwiedzisz :)
Szybka dostawa i przepiękny serwis!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej dostawy i obsługi! W Nakrywamy.pl staramy się oferować najlepszą możliwą obsługę klienta.
23 lis 2023
faktura i olśniewająca biel naczyń
28 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania dzięki Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę.
23 paź 2023
Wszystko zgodne z opisem . Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że wszystko było zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy. W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie naszym klientom tylko najlepszych produktów i usług - i cieszymy się, że doświadczyłeś tego na własnej skórze!
3 paź 2023
Wszystko na najwyższym poziomie ;-)
10 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa, naprawdę to doceniamy! W Nakrywamy.pl staramy się oferować najlepszą obsługę i doświadczenie każdemu z naszych klientów. Z niecierpliwością czekamy na to, aby być Twoim punktem wyjścia dla wszystkich Twoich potrzeb!
4 wrz 2023
Kontakt, dostawy i towar w porządku
6 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że kontakt, dostawa i towar są w porządku - naszym celem jest, aby wszystko działało sprawnie na Nakrywamy.pl! Jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom doskonałych doświadczeń zakupowych. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
24 lip 2023
szybka reakcja na wyslane zapytanie
21 lip 2023
Towar zabezpieczony, szybka dostawa
22 gru 2023

Transakcja i produkt -bez zarzutyu.

Transakcja i produkt -bez zarzutu.
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasz produkt i transakcja spełniły Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl staramy się oferować wyłącznie produkty najlepszej jakości i obsługę na najwyższym poziomie. Doceniamy Twoje wsparcie!

Na piątkę z plusem:)

Sprawnie, profesjonalnie i szybko!
17 gru 2023
Optymalne ceny. Szybka realizacja
Terminowość, profesjonalna obsługa
błyskawiczna realizacja zamówienia
7 gru 2023
Wszystko ok, szybko i bezpiecznie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z Nakrywamy.pl i że wszystko poszło gładko i bezpiecznie. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie szybszych i bezpiecznych usług i mamy nadzieję, że jeśli kiedykolwiek będziesz nas potrzebować, pomyślisz o nas w pierwszej kolejności!
Szybkąa wysyłka, dobre opakowanie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, od szybkiej dostawy po odpowiednie opakowanie i nie tylko! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że mogliśmy pomóc Ci uczynić Twoje doświadczenie klienta pozytywnym. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami!
Szybka realizacja, świetne ceny,
18 sty 2024
Witaj! Dziękuję bardzo za twoją opinię. Cieszymy się, że doceniasz szybkość naszych usług i nasze ceny. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Super, wszystko szybko i sprawnie
5 sty 2024
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia podczas korzystania z Nakrywamy.pl, więc wspaniale jest słyszeć, że dobrze się czułeś korzystając z naszych usług.

5/5

Obsługa klienta top! Super sklep!