nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2160) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9676)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Super, szybko i zgodne z opisem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za świetną recenzję! Zawsze staramy się zapewnić szybką i dokładną obsługę, więc cieszymy się, że to zauważyłeś. Jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom najlepszych możliwych doświadczeń. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Super sztućce, szybka dostawać
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną ocenę! Cieszymy się, że uwielbiasz swoje sztućce i jesteśmy bardzo wdzięczni za szybką dostawę. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia, zarówno pod względem jakości naszych produktów, jak i obsługi klienta.
2 gru 2023
Szybkość dostawy i zapakowanie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką dostawę i pakowanie. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci otrzymywali zamówienia tak szybko, jak to możliwe i w najwyższej jakości.
27 paź 2023
Szybkość realizacji transakcji.
8 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług. Cieszymy się, że doceniasz szybkość naszych transakcji. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją miłą opinię!
23 paź 2023
Bezpieczne opakowanie, dziękuję
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W Nakrywamy.pl zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i cieszymy się, że doceniłeś bezpieczne opakowanie. Mamy nadzieję, że nadal będziesz zadowolony z naszych usług i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
15 paź 2023
Szybka i profesjonalna obsługa 👍
20 paź 2023
Dziękujemy, że znalazłeś czas, aby zostawić nam świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że nasza usługa była szybka i profesjonalna. Nasz zespół stara się zapewnić niesamowitą obsługę klienta i cieszymy się, że spełniła ona Twoje oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Cię wkrótce!
24 lip 2023
Szybka dostawa, towar w całości.
26 gru 2023
Szybka przesyłka sztućce super
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było wysyłane tak szybko, jak to możliwe i cieszymy się, że w Twoim przypadku się to udało. Doceniamy Twoje wsparcie dla Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
7 gru 2023
Super kontakt i pomoc. Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i miło nam słyszeć, że masz z nami dobre doświadczenia. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić każdemu najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że poczułeś to podczas interakcji z nami. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję!
14 lis 2023
Polecam. Pełen profesjonalizm.
17 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! W Nakrywamy.pl staramy się być profesjonalni i zapewniać najlepszą możliwą obsługę, więc miło nam słyszeć, że masz z nami dobre doświadczenia. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce!
29 wrz 2023
Warzywa przyklejają się do nozy
28 wrz 2023
Świetna obsługa, szybka wysyłka
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobała Ci się nasza obsługa i szybka wysyłka. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i wspaniale jest wiedzieć, że byliśmy w stanie przekroczyć Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
23 wrz 2023
Szybka realizacja zamówienia :)
5 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza szybka realizacja zamówienia spełniła Twoje oczekiwania. Staramy się, aby nasi klienci byli szczęśliwi i zadowoleni z każdego dokonanego u nas zakupu. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
BS
Barbara S.
Twardogóra
11 sie 2023
Szybko,sprawnie,profesjonalnie.
24 sie 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doświadczyłeś od nas szybkiej, wydajnej i profesjonalnej obsługi. Staramy się zapewnić każdemu z naszych klientów bezkonkurencyjne doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji!
24 gru 2023
Szybkość wykonania zamówienia
28 gru 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości naszej dostawy. Naszą misją w Nakrywamy.pl jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości, świetnej obsługi klienta i terminowych dostaw. Cenimy Twoją opinię i pomaga nam ona nadal zapewniać doskonałą obsługę wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i wybór Nakrywamy.pl!
WSZYSTKO PRZEBIEGŁO PRAWIDŁOWO
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję. Cieszymy się, że wszystko było w porządku. W Nakrywamy.pl staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia.
3 lis 2023
Zamówienie+dostawa=zadowolenie
10 lis 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Zawsze cieszymy się, gdy nasi klienci są zadowoleni z zamówień i dostaw. W Nakrywamy staramy się, aby cały proces był jak najbardziej płynny i cieszymy się, że doceniasz to, co robimy. Miej oko na więcej wspaniałych rzeczy, które nadejdą.
20 sie 2023
Patelnia jest super, polecam 😉
22 sie 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia, od dostawy po obsługę. W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i wybranie nas jako źródła artykułów kuchennych do domu.
11 lip 2023
Wszystko przebiegło właściwie.