nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2150) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9663)

Ważny od: 24 lis 2015

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

23 lis 2023
Szybko i profesjonalnie
28 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Naszym celem jest dostęp do wysokiej jakości produktów i usług, i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia.
12 lis 2023
zapakowanie paczki super
17 lis 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoja przesyłka była dobrze zapakowana. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę i wysokiej jakości opakowania wszystkim naszym klientom. Cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci pomóc!
3 lis 2023
Szybką i fachową obsługa
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej i profesjonalnej obsługi. W Nakrywamy.pl mocno wierzymy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze dla naszego sukcesu. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie wyjątkowej obsługi i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia jej wszystkim naszym cenionym klientom.
Towar zgodny z opisem :)
8 lis 2023
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że otrzymałeś dokładnie to, czego oczekiwałeś :) Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni ze swoich zamówień. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa.
22 wrz 2023
Polecam Szybka wysyłka
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką wysyłkę. Naszym celem w Nakrywamy.pl jest dostarczanie produktów, których potrzebujesz, szybko i łatwo, więc naprawdę doceniamy, gdy działa to w ten sposób dla naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
5 wrz 2023
Super sprawnie i szybko
6 wrz 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami miłe doświadczenie w Nakrywamy.pl. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, więc wspaniale jest słyszeć, kiedy to działa! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
3 wrz 2023
Szybko i profesjonalnie.
6 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że spodobała Ci się szybka i profesjonalna obsługa, z której słynie Nakrywamy.pl. Nasze zaangażowanie w zapewnienie naszym klientom przyjemnych zakupów jest czymś, co traktujemy poważnie, więc wspaniale jest słyszeć, że osiągnęliśmy ten cel w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za opinię - to wiele dla nas znaczy!
1 wrz 2023
Bardzo szybka przesyłka.
6 wrz 2023
Witaj! Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat szybkości wysyłki - naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy.pl naszym celem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych doświadczeń zakupowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były wysyłane szybko i docierały w idealnym stanie! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i mamy nadzieję, że wkrótce do nas wrócisz.
10 sie 2023
Szybko sprawnie polecam
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za podzielenie się pozytywną recenzją! Jesteśmy zaszczyceni wiedząc, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami. Cenimy opinie klientów, ponieważ pomagają nam one nadal świadczyć najlepsze możliwe usługi. Jeszcze raz dziękujemy!
27 lip 2023
Zgodnie z zamówieniem

Piekna zastawą,polecam

Piekna zastawa,polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! W Nakrywamy.pl z dumą dostarczamy naszym klientom wspaniałą zastawę stołową. Staramy się, aby każde doświadczenie kulinarne było wyjątkowe i niezapomniane.

Profesjonalna obsługa polecam

Profesjonalna obsługa
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że robimy to dobrze. Wierzymy, że każdy zasługuje na obsługę klienta na najwyższym poziomie i zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni. J
26 lis 2023
Talerze pierwsza klasa
28 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszych talerzy! W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać najwyższej jakości zastawę stołową, która jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna i trwała. Cieszymy się, że spełnia ona Twoje standardy i mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.
29 paź 2023
towar pierwsza klasa,
9 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że nasz produkt przypadł Ci do gustu. Nasz zespół w Nakrywamy.pl zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość i wspaniale jest wiedzieć, że udaje nam się realizować tę misję. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
20 paź 2023
Czajnik super,polecam
24 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że nasz czajnik przypadł Ci do gustu i że warto go polecić. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produkty i obsługę na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
13 maj 2023
Zakup zgodny z opisem