nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.plOpinie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

18 lut 2022
Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie. Przesyłka była porządnie zapakowana, naczynia dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. W komplecie sztućców, który zamówiłam, 3 łyżeczki nie pasowały do kompletu. Stwierdziłam, że nie jest to jakiś straszny problem i nie złożyłam reklamacji, ale napisałam e-mail z informacją o tej różnicy i załączyłam zdjęcie różniących się elementów nakrycia. Szybko otrzymałam informację zwrotną, że właściwe łyżeczki zostały wysłane na mój adres. Miło, prawda? ;)

2 maj 2022
Niestety, ale jest mi bardzo przykro. Pierwszy raz zamawiałam coś w państwa sklepie. Było to 7 kubeczków. 6 zaparkowanych razem i jeden oddzielnie "omotany" folią bąbelkową i zapakowany do pudełeczka tekturowego, zabezpieczony na maksa. Odpakowanie go zajęło mi sporo czasu, a zrobiłam to na szczęście przy panu kurierze. Po rozpakowaniu okazało się, że jest on uszczerbiony i to bardzo widocznie co wskazuje na to, że osoba która go pakowała musiała to zauważyć. Wartość kubka to ok. 11 złotych, tak że nie chodzi o wartość tylko o zwykłą przyzwoitość. Oczywiście pan kurier spisał reklamację, a mnie pozostała frustracja. Tak się po prostu nie robi.☹️

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry