nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2138) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9649)

Ważny od: 24 lis 2015

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Wszystko jest ok
Świetna obsługa
5 sty 2024
Wielkie dzięki za miłe słowa! Ciężko pracujemy w Nakrywamy.pl, aby zapewnić doskonałą obsługę i cieszymy się, że Ci się podobało. Jeśli jest coś jeszcze, co możemy dla Ciebie zrobić, po prostu daj nam znać!
7 gru 2023
Cena czas jakosc
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że nasze ceny i czas dostawy są dla Ciebie satysfakcjonujące. Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy dumni z pozyskiwania tylko najlepszych materiałów i staramy się, aby każdy miał jak najlepsze doświadczenia z naszymi produktami. Jeszcze raz dziękujemy!
Wszystko super👍🏼
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się nasza usługa i produkt, zapraszamy ponownie.
15 lis 2023
jakość produktów
17 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Naprawdę to doceniamy. Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt spełniał oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie nam opinii!
8 lis 2023
dobra współpraca
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonujemy i bardzo cieszy nas, gdy słyszymy, jak bardzo doceniają nas nasi klienci. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
DJ
21 paź 2023
Polecam w 100 %.
24 paź 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić Ci najlepsze i najwygodniejsze usługi i cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić. Doceniamy Twoje wsparcie i z niecierpliwością czekamy na dalszą obsługę w przyszłości.
9 paź 2023
Super sprzedawca
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa o naszym zespole! Nie moglibyśmy być bardziej dumni z ciężkiej pracy, jaką wkładają nasi pracownicy, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia z nami. Staramy się zapewnić wspierające i przyjemne środowisko, w którym każdy czuje się doceniany i szanowany. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię, naprawdę ją doceniamy!
3 paź 2023
Super zapakowane
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie! Naprawdę to doceniamy. Dziękujemy, że jesteś naszym klientem!
6 wrz 2023
szybkość dostawy
6 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl! Jesteśmy wdzięczni za Twoją opinię. Szybkość dostawy jest dla nas priorytetem i doceniamy Twoje uwagi. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia i zawsze stawiamy na zadowolenie klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
31 sie 2023
wszystko było ok
1 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Cieszymy się, że wszystko poszło dobrze i że jesteś zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za miłe słowa!
10 sie 2023
Sprawna obsługa.
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Uwielbiamy słyszeć o naszej szybkiej obsłudze :-) W Nakrywamy.pl dbamy o to, by nasi klienci szybko i łatwo otrzymywali to, czego potrzebują. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
2 lip 2023
Szybko sprawnej
Szybkość i cena
16 gru 2023
Szybka dostawa!
7 gru 2023
Szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej dostawy! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy szybką i sprawną obsługę wszystkim naszym klientom. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli nadal zapewniać Ci najlepsze możliwe doświadczenia.
23 lis 2023
Szybko dzialaja
28 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Naszym celem jest dostęp do wysokiej jakości produktów i usług, i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia.
3 lis 2023

Bardzo polecam.
10 lis 2023
Dziękujemy za pochwałę! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować i cieszymy się, że podobało Ci się Twoje doświadczenie. W Nakrywamy.pl staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i cenimy sobie opinie naszych klientów, takich jak Ty. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
18 paź 2023
Bardzo polecam.
20 paź 2023
Bardzo dziękujemy za rekomendację! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom doskonałe doznania kulinarne i miło nam słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć! Nie możemy się doczekać, aż wkrótce do nas wrócisz!
DJ
1 paź 2023
Polecam. 100 %.
10 paź 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Staramy się, aby Nakrywamy.pl było jednym z najlepszych miejsc do robienia zakupów online, a Twoja opinia wiele dla nas znaczy. Doceniamy Twoje zaufanie do nas i nie możemy się doczekać, aby pomóc Ci we wszystkich przyszłych potrzebach zakupowych. Jeszcze raz dziękujemy!