sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Super ale sklep drogi w porównaniu z innymi
13 kwi 2024
Szybka wysyłka, obsługa klienta bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że miała Pani miłe doświadczenia z naszą firmą. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony, a tak miłe słowa motywują nas do dalszego dążenia do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej recenzji! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Szybko sprawnie bezproblemowo,polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
DS
Darek S.
Wrocław
Jak zawsze - najwyższy poziom. POLECAM!!!
Super !sklep jakoś produktu rewelacyjna!
Zachęcam do zakupów, polecam serdecznie
Super obsługa, super towary. Polecam
13 kwi 2024
Terminowość oraz jakość towaru super
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że miał Pan miłe doświadczenia z naszą firmą. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Bardzo mily i sympatyczny kontakt👌🏽🤩
Szybka obsługa i odroczona płatność
zakup trafiony, dostarczony szybko
Szybka dostawa, towar Extra klasa
Szybka dostawa i jakość produktu
Bardzo sprawnie, miło. Polecam.
AL
Adam L.
Poznań
Polecam wszystko jak zawsze TOP
Wszystko zgodnie z zamówieniem
Szybka dostawa i super obsługa
Polecam - szybko i sprawnie 👍
Najwyższy standard. Polecam.
DS
Darek S.
Wrocław
21 kwi 2024
Super jak zawsze. Polecam!!!