Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

Ważny od: 22 mar 2022
Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

13 kwi 2024
Dostawa na terenie Polski express! Szukałam w zacnego zestawu do monitoringu który będzie monitorował ogród i domu podczas mojej nieobecności o samym systemie będę mogła się wypowiedzieć aż do mnie dotrze ze względu na to że czytałam i szukałam odpowiedniego systemu wraz z wysyłką do Bułgarii. Aczkolwiek we chwili składania zamówienia występował błąd mimo faktu że sklep oferuje wysyłkę do większości krajów z ich listy. Dlatego też jedynie 3 gwiazdki. Skoro jest możliwość wysyłki do kraju jak Bułgaria wystarczyło się skontaktować z kupującym wysłałam nawet zapytanie. Niestety kurier z Polski do Bułgarii kosztował mnie kolejnych 100zl, na sam system jestem ciekawa aż wkoncu dojdzie.

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

31 sty 2024
27 sty 2024
26 sty 2024
4 lut 2024
Ceny produktów bardzo wysokie, te same produkty można kupić o kilkaset złoty taniej praktycznie wszędzie. Ocena jest adekwatna do pomocy posprzedażowej jaką otrzymałem.
Odpowiedź ze sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za Pana opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić, że staramy się utrzymać konkurencyjne ceny, oferując jednocześnie wysoką jakość produktów oraz kompleksowe wsparcie dla naszych klientów. W przypadku rejestratora Hikvision DS-7608NXI-K1/8P, którego Pan zakupił, pragniemy zaznaczyć, że nasza cena jest jedną z najniższych na rynku. Cieszymy się, że zdecydował się Pan na zakup w naszym sklepie. Jednocześnie zapraszamy na kanał firmowy YouTube Zabezpieczenia Poznań,gdzie posiadamy filmy pozwalające podłączyć większość urządzeń z oferty. Oprocz tego zawsze polecamy kontakt z naszymi polecanymi monterami którzy mogą pomóc skonfigurować sprzęt zdalnie. Z poważaniem, Zespół Zabezpieczenia Poznań
8 sty 2024
Zasilacz UPS jest już podłączony do kamer pracuje bardzo cicho,nawet go nie słychać.Transakcja przebiegła sprawnie.Przesyłkę otrzymałem bardzo dobrze zabezpieczona nie uszkodzona.Polecam tą Firmę.
15 wrz 2023
Zakupy online - super kontakt, natychmiastowa reakcja na zamowiona rozmowe, szybka odpowiedz i pokierowsnie eksperta co do zakupu i wyboru konkretnego sprzetu. Jak najbardziej godne polecenia!!!!!
6 lip 2023
Bardzo solidna firma za każdym razem gdy robię u Nich zakupy ,jestem zadowolony z szybkości dostawy ,ceny oraz fachowości .Polecam Was z przyjemnością .Tak trzymać .
21 lip 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni, że możemy Cię obsłużyć zawsze solidnie. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej szybkiej dostawy, konkurencyjnych cen i profesjonalizmu. Twoje rekomendacje są dla nas niezmiernie ważne i motywują nas do dalszego doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Jesteśmy zobowiązani, aby utrzymać naszą jakość obsługi na najwyższym poziomie. Jeśli będziesz potrzebował pomocy lub będziesz mieć jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Raz jeszcze dziękujemy i życzymy miłego dnia! Z poważaniem, Zespół Zabezpieczenia Poznań
21 cze 2023
Kamera spelnila oczekiwania po zainstalowaniu i konfiguracji obraz z kamery jest b.dobry Dobrze by bylo aby instrukcja /konfiguracji -aplikacja/ byla zalaczon a
21 lip 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią na temat zakupionej kamery z naszego sklepu internetowego. Cieszymy się, że produkt spełnił Twoje oczekiwania po zainstalowaniu i skonfigurowaniu, a jakość obrazu z kamery jest według Ciebie bardzo dobra. Twoja satysfakcja jest dla nas najwyższym celem, i doceniamy Twoje pozytywne doświadczenie. Również zauważyliśmy Twoją sugestię odnośnie instrukcji/konfiguracji aplikacji. Bardzo nam przykro, że instrukcja nie była załączona w opakowaniu. Skutecznie pracujemy nad poprawą tego aspektu i już wkrótce będziemy dołączać kompletną instrukcję wraz z konfiguracją aplikacji do każdego zamówionego produktu. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz wsparcia przy konfiguracji, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi. Dziękujemy raz jeszcze za Twoją opinię i zaufanie. Doceniamy Twoje wsparcie dla naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się korzystaniem z kamery i wszelkich innych zakupionych produktów. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Obsługi Klienta sklepu Zabezpieczenia Poznań
26 lis 2023
Firma sprawnie zrealizowała zmówienie, choć konieczne było domówienie jednego z artykułów, którego zabrakło na magazynie. Nie dostałem informacji na ten temat.
6 wrz 2023
To drugi mój zakup. Podobnie jak za pierwszym razem szybka przesyłka. Towar nie uszkodzony. Dobrze zabezpieczony.
13 sty 2024
Polecam! Wszystko ok. Przesyłka zgodna z zamówieniem, dobry kontakt telefoniczny z doradztwem. Pozdrawiam
1 sty 2024
Zamówienie zostało szybko zrealizowane jakoś super kontakt ze sprzedawca bezproblemowy polecam