Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (295)

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

13 kwi 2024
Dostawa na terenie Polski express! Szukałam w zacnego zestawu do monitoringu który będzie monitorował ogród i domu podczas mojej nieobecności o samym systemie będę mogła się wypowiedzieć aż do mnie dotrze ze względu na to że czytałam i szukałam odpowiedniego systemu wraz z wysyłką do Bułgarii. Aczkolwiek we chwili składania zamówienia występował błąd mimo faktu że sklep oferuje wysyłkę do większości krajów z ich listy. Dlatego też jedynie 3 gwiazdki. Skoro jest możliwość wysyłki do kraju jak Bułgaria wystarczyło się skontaktować z kupującym wysłałam nawet zapytanie. Niestety kurier z Polski do Bułgarii kosztował mnie kolejnych 100zl, na sam system jestem ciekawa aż wkoncu dojdzie.

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

7 cze 2024
31 maj 2024
28 maj 2024
18 maj 2024
Wideodomofon dwurodzinny Verus one plus. Zero problemów z podłączeniem, wszystko dokładnie opisane. Sprzęt podłączony działa bezproblemowo.Towar dotarł szybko i był dobrze zabezpieczony. Polecam sprzedawcę.

Polecam!

Wszystko ok. Ekspresowa wysyłka. Sprzedający doradza przed zakupem, ale także pomaga w konfiguracji sprzętu. Polecam!
27 maj 2024
Szybka zgodna z zamówieniem dostawa
24 maj 2024
15 maj 2024
28 kwi 2024
Szybka dostawa. Zgodnie za zamówieniem
24 kwi 2024
Wszystko ok! dobry kontakt!