Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

Ważny od: 22 mar 2022
Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

14 sty 2024
Staranność w skompletowaniu zamówienia, lepsze pakowanie, a nie tylko owinięcie czarną taśmą, no i przede wszystkim kontakt z klientem. Nie wystarczy podać numer telefonu pod, który klient może sobie zadzwonić, ale może też dać coś od siebie i przynajmniej w mailu poinformować o statusie zamówienia, jego wysyłce, czy sposobu załatwienia reklamacji, o słowie ,,przepraszam za kłopot" nie wspomnę, bo to minimum.
JK
Jacek K.
Gdańsk

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

21 cze 2023
Kamera spelnila oczekiwania po zainstalowaniu i konfiguracji obraz z kamery jest b.dobry Dobrze by bylo aby instrukcja /konfiguracji -aplikacja/ byla zalaczon a
21 lip 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią na temat zakupionej kamery z naszego sklepu internetowego. Cieszymy się, że produkt spełnił Twoje oczekiwania po zainstalowaniu i skonfigurowaniu, a jakość obrazu z kamery jest według Ciebie bardzo dobra. Twoja satysfakcja jest dla nas najwyższym celem, i doceniamy Twoje pozytywne doświadczenie. Również zauważyliśmy Twoją sugestię odnośnie instrukcji/konfiguracji aplikacji. Bardzo nam przykro, że instrukcja nie była załączona w opakowaniu. Skutecznie pracujemy nad poprawą tego aspektu i już wkrótce będziemy dołączać kompletną instrukcję wraz z konfiguracją aplikacji do każdego zamówionego produktu. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz wsparcia przy konfiguracji, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi. Dziękujemy raz jeszcze za Twoją opinię i zaufanie. Doceniamy Twoje wsparcie dla naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się korzystaniem z kamery i wszelkich innych zakupionych produktów. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Obsługi Klienta sklepu Zabezpieczenia Poznań
12 maj 2023

Sprawna obsługa

Dobry kontakt ze sprzedającym, doradził mi, który zestaw wybrać. Kilka pytań, odpowiedzi i na drugi dzień kurier przywiózł sprzęt do domu.
12 maj 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszego sklepu internetowego. Cieszymy się, że nasi sprzedawcy zapewnili dobrą komunikację i skuteczne doradztwo, co przyczyniło się do udanego zakupu. Dzięki naszej efektywnej logistyce, sprzęt został dostarczony w krótkim czasie. Liczymy na dalszą współpracę i zapewniamy, że nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeb pomocy.
6 wrz 2023
To drugi mój zakup. Podobnie jak za pierwszym razem szybka przesyłka. Towar nie uszkodzony. Dobrze zabezpieczony.
18 kwi 2023
To już nasze kolejne zakupy w Zabezpieczeniach Poznań, jak zawsze sprawnie i bez zarzutów
11 maj 2023
Dziękujemy Ci za ponowny wybór naszej firmy. Cieszymy się, że nasza obsługa była dla Ciebie satysfakcjonująca i że Twoje kolejne zakupy przebiegły sprawnie i bez zarzutów. Nasz zespół stara się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenie zakupowe, dlatego doceniamy Twoje uznanie. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, zawsze możesz skontaktować się z nami. Dziękujemy jeszcze raz i życzymy udanych użytkowań zakupionych produktów!
1 wrz 2023
Uprzejma obsługa, fachowa pomoc w wyborze produktu szybka wysyłka. Polecam.
29 maj 2023
Najlepsza firma od monitoringu, najlepsze ceny i super doradztwo, polecam
12 wrz 2023
Sprawna obsługa, wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Polecam
12 wrz 2023
Zdecydowanie Polecam, fajni ludzie, pomocni i znają się na rzeczy
12 wrz 2023
Polecam każdemu, kto szuka miejsca do zakupów z fachową obsługą.
6 sie 2023
Świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta. Polecam
18 kwi 2023
Trzeba im oddać że znają się na rzeczy. Dziękuję za pomoc
11 maj 2023
Dziękujemy za uznanie naszej wiedzy i kompetencji! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej wiedzy na temat naszych produktów i usług. W Zabezpieczeniach Poznań staramy się być dobrze zorientowani w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość i profesjonalną obsługę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc. Dziękujemy jeszcze raz za Twoje uznanie i zaufanie. Doceniamy Twoje wsparcie i życzymy dalszych udanych zakupów!
29 maj 2023
Super oferty, dobry kontakt i pomoc fachowców, polecam
JŹ
Joanna Ź.
Połomia
15 wrz 2023
Polecam w 100%.Kontakt super, jak i również sprzęt.
5 sie 2023
Polecam, dostawa szybka a sprzęt bardzo dobry 👍
12 wrz 2023
Kolejne zamówienie, jak zawsze bez zastrzeżeń
3 sie 2023
Gorąco polecam. Super kontakt, szybka wysyłka
31 maj 2023

Polecam tę firmę.

Szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem.
14 cze 2023
Serdecznie dziękujemy za Twoją pozytywną opinię, zatytułowaną "Polecam tę firmę", dotyczącą naszego sklepu internetowego! To dla nas ogromna radość, że jesteś tak zadowolony z naszych usług. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta i dostarczanie produktów zgodnych z oczekiwaniami naszych klientów. Cieszymy się, że Twoje doświadczenie zakupowe było tak pozytywne i że jesteś gotów polecić naszą firmę innym. Nasz zespół zawsze dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów i zapewnić im satysfakcję z zakupów. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem obsługi klienta. Zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie i rekomendację. To dla nas ogromna motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i mamy nadzieję, że będziemy miały przyjemność obsłużyć Cię ponownie w przyszłości.

Byłaskawicznie zrealizowane zamówienie

Błyskawicznie zrealizowane zamówienie
18 kwi 2023
Bardzo dobry kontakt z obsługą klienta
11 maj 2023
Dziękujemy za Twój komentarz dotyczący kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta! Cieszymy się, że Twoje doświadczenia były pozytywne i że byliśmy w stanie zapewnić Ci wysoką jakość obsługi. W Zabezpieczeniach Poznań stawiamy na otwartą i efektywną komunikację z naszymi klientami, dlatego doceniamy Twój pozytywny feedback. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowego wsparcia w przyszłości, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dziękujemy jeszcze raz za Twoje zaufanie i wybór naszej firmy. Życzymy udanych dalszych zakupów!
4 sie 2023

Ceny 5/5 Jakość 5/5

Doradztwo na najwyższym poziomie !