Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

Ważny od: 22 mar 2022
Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

14 sty 2024
Staranność w skompletowaniu zamówienia, lepsze pakowanie, a nie tylko owinięcie czarną taśmą, no i przede wszystkim kontakt z klientem. Nie wystarczy podać numer telefonu pod, który klient może sobie zadzwonić, ale może też dać coś od siebie i przynajmniej w mailu poinformować o statusie zamówienia, jego wysyłce, czy sposobu załatwienia reklamacji, o słowie ,,przepraszam za kłopot" nie wspomnę, bo to minimum.
JK
Jacek K.
Gdańsk

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

18 kwi 2023
Szybko, sprawnie i bezpiecznie
11 maj 2023
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz dotyczący naszej szybkości, sprawności i bezpieczeństwa! Cieszymy się, że Twoje doświadczenia z naszymi usługami były pozytywne pod tymi względami. Staramy się zapewnić szybką i sprawna obsługę, abyś mógł cieszyć się zakupami bez zbędnych opóźnień. Ponadto, bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczne środowisko zakupów online. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dziękujemy za wybór naszej firmy i życzymy Ci udanych dalszych zakupów!
17 maj 2023
Jest wszystko tak jak trzeba
18 maj 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Naszym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi i jakości produktów, cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, nie wahaj się skontaktować z nami. Będziemy zawsze gotowi służyć Ci pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie!
14 wrz 2023
Wszystko ok, polecam
31 maj 2023
Szybka wysyłka
14 cze 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że jesteś zadowolony z naszych usług. Nasz zespół zawsze stara się spełnić oczekiwania klientów i dostarczyć produkty zgodnie z zamówieniem. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, jesteśmy gotowi Cię obsłużyć. Dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję na kolejne udane zakupy w przyszłości!
18 wrz 2023
Super produkt
18 kwi 2023
Ok
11 maj 2023
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Doceniamy, że jesteś zadowolony z naszych usług. Twój komentarz dodaje nam motywacji do dalszego doskonalenia naszej obsługi i oferowania Ci jeszcze lepszych produktów. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszej firmy i życzymy udanych dni!
12 paź 2023
23 wrz 2023
15 wrz 2023
21 sie 2023
28 cze 2023
21 lip 2023
Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej oceny naszego produktu! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że byłeś zadowolony z naszego produktu. Otrzymanie od Ciebie 5 gwiazdek to dla nas ogromne wyróżnienie i dowód, że nasza praca i starania przynoszą pozytywne rezultaty. Wierzymy, że nasz produkt będzie dalej służył Ci wspaniale i spełni Twoje potrzeby. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta - z przyjemnością pomożemy. Jeszcze raz, dziękujemy za Twoją ocenę i wsparcie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci w przyszłości! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół [Nazwa Sklepu]
20 kwi 2023
11 maj 2023
Dziękujemy za maksymalną ilością gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że jesteś zadowolony z naszego produktu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy w przyszłości, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem obsługi klienta. Doceniamy Twoje wsparcie i jeszcze raz dziękujemy za Twoją pozytywną ocenę!
14 kwi 2023
11 maj 2023
Dziękujemy za Twoją ocenę z maksymalną ilością gwiazdek! Jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, że spełniliśmy Twoje oczekiwania na najwyższym poziomie. Twój pozytywny komentarz motywuje nas do dalszej doskonałości i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem obsługi klienta. Doceniamy Twoje wsparcie i jeszcze raz dziękujemy za Twoją pozytywną ocenę!
11 kwi 2023
16 mar 2023
13 mar 2023
28 lut 2023
7 kwi 2023

Wysyłka niechcianym kurierem.

Nie na darmo wybrałem dostawę kurierem UPS. Paczka została wysłana za pośrednictwem DPD, który (przynajmniej w moim rejonie) jest tragiczny.
11 maj 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z dostawą Twojej paczki. Rozumiemy, że oczekiwaliście dostawy kurierem UPS i jesteście rozczarowani, że paczka została wysłana za pośrednictwem DPD. Chcielibyśmy podkreślić, że jako sprzedawca, dokładamy wszelkich starań, aby współpracować z niezawodnymi firmami kurierskimi, które zapewniają szybką i bezpieczną dostawę. Niemniej jednak, czasami mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności, które wymagają użycia innej firmy kurierskiej. Pragniemy zapewnić Ci, że bierzemy Twoje uwagi pod uwagę i będziemy dokładać większych starań, aby uprościć proces dostawy i poprawić jakość usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy dotyczące dostawy, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Będziemy dążyć do znalezienia rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Doceniamy Twoje wsparcie i będziemy dążyć do ciągłego doskonalenia naszych usług.
22 maj 2023
Monitoring słaba jakość obrazu rozpozna nie twarzy z 8metrow ciężka sprawa