Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1180) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3957)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

14 sty 2024
Biurko posiada nieestetycznie wycięte otwory i ranty, są "poszarpane", płyty były brudne, brakowało elementu do wykończenia .
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo prosimy o złożenie reklamacji przesyłając te zdjęcia, jak i protokół reklamacyjny na adres e-sklep@abraonline.pl. Protokół można znaleźć na stronie: https://www.abra-meble.pl/reklamacje
4 sty 2024
Elementy uszkodzone a reklamcja odrzucona , czy wy nie macie kontroli jakości !!!??
9 sty 2024
Przypominamy, że w momencie odbioru towaru należy sprawdzić czy wszystko jest zgodne z zamówieniem. W przypadku odrzucenia reklamacji istnieje możliwość odwołania się od decyzji.

ocena

Dotrzymywać wskazanych przez obsługę terminów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie jest w trakcie przygotowania. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować w tej sprawie. Przepraszamy za niedogodności.
31 gru 2023
Od 30 dni nie otrzymalam zamówienia
9 sty 2024
Dziękujemy za przesłanie opinii. Czas realizacji podany na stronie produktu wynosił od 21 do 30 dni roboczych. Z informacji do tego zamówienia wynika, że termin został zachowany.
Brak kompletności
9 sty 2024
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-sklep@abraonline.pl. Zgłoszenie zostanie przesłane do odpowiedniego oddziału i zgłoszona zostanie reklamacja.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem e-skelp@abraonline.pl. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
8 sty 2024
9 sty 2024
Dziękujemy, jeśli chcieliby się Państwo podzielić z nami swoim doświadczeniem, co możemy naprawić, zachęcamy do kontaktu :)
6 sty 2024
1 sie 2023

Raczej nie polecam…

7 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii, zostanie ona oczywiście przekazana do kierownictwa oraz oddziału szkoleniowego celem eliminacji takich sytuacji w przyszłości. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
26 lis 2023

Dostępność towaru

Towar ( płytki ceramiczne ) miał być dostępny po 7-10 dniach. Dostałem telefon z informacją że towar będzie po miesiącu lub dłużej. Na plus szybki zwrot gotówki.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszych usług. Dokonujemy wszelkich starań, aby realizować zamówienia jak najszybciej, lecz czasem nie wszystko zależy od nas. Dziękujemy za zrozumienie.
Bardzo dobry kontakt oraz miła obsługa sklepu. Towar zgodny z opisem (Szafka na buty MAX3, MAX1 Dąb Sonoma). Ze względu na brak towaru w tym kolorze na magazynie - uprzedzono mnie telefonicznie o dłuższym czasie realizacji zamówienia, proponowano mi wybór innego koloru, a że zależało by mieć te szafki akurat w tym kolorze, to poczekałem. I warto było. Także wszystko w jak najlepszym porządku. Jedynie co to mogłyby być lepiej paczki zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas transportu, bo już karton był przedarty, ale nas szczęście mebelki całe oraz instrukcja montażu mogłaby być lepiej czytelna.
7 lip 2023

Wszystko super

1. Meble w realu ładniejsze niż na zdjęciach 2. Znakomity kontakt (kilka ustaleń było do zrobienia) 3. Pełna informacja na każdym etapie realizacji zamówienia 4. Życzliwość i wyrozumiałość WSZYSTKICH - od infolionii, przez ekipę ze sklepu. który zamówienie realizował, po panów, którzy je dostarczyli 5 Last but no least: w pakiecie, za bardzo niewielką opłatą, jest usługa wniesienia mebli (3 kanapy!), co dzisiaj przy zakupach przez internet wcale nie jest oczywiste. Panowie manewrują nimi w ciasnej przestrzeni jak magicy. POLECAM, z całym przekonaniem PS. Kanapy bardzo wygodne
8 maj 2023

....

Kiedy składałem zamówienie realizacjąa miała być do 5 dni robiczych, później ktoś do mnie zadzwonił że jest poślizg i zamówienie przedłuży się do 3 tygodni. Po trzech tygodniach sama zdzwonilam do sklepu i powiedziano mi ze za tydzień. Ale to nie wszystko... sklep nie jest elastyczny i nie chce dostosować się do klienta. Dostawa w czwartek a jeśli nie ma Cię w domu lub nie ma kto wnieść towaru to dostaniesz zamówienie za 2 tygodnie lub m- c wtedy kiedy sklep ma dostawę. Nie wspomnę o cenie z kosmosu za wniesienie mebla na wyższe piętro.
8 maj 2023
Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia docierały do Państwa na czas, a informacje o wszelkich opóźnieniach zostawały udzielane na bieżąco. Niestety dostawą zajmuje się firma zewnętrzna, od której uzależnione są terminy dostaw. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowolenie z kolejnych zakupów.
KR
22 maj 2023
Jedynie w Abra Meble znalazłem żeliwny piec kominkowy Nordflam "Sora", na którym mi zależało i do tego nabyłem go w cenie promocyjnej. Dobry kontakt ze sklepem. Dostarczony w umówionym terminie. Drobny mankament to uszkodzenie blaszanej osłony z tyłu pieca (do usunięcia we własnym zakresie), brak na piecu tabliczki znamionowej z wykazem parametrów oraz brak logo Nordflam na piecu tak jak pokazane jest na zdjęciu pieca na stronie nordflam.pl/piece.
Kupno fotela odbyło się online. Sprawnie można było zapłacić. Plusem jest też to, że jest możliwość zapłaty za towar w sklepie stacjonarnym przy odbiorze towaru. Zdecydowałam się na odbiór osobisty w miejscowym sklepie. W terminie do 5 dni nastąpiła realizacja zamówienia, tak jak podano na stronie. Pan z magazynu bez problemu, pomógł załadować fotel do samochodu. Towar zgodny z opisem i oczekiwaniem.
8 wrz 2023
Niestety po złożeniu - skręceniu zamówionej szafki jedna z półek okazała się za krótka w szerokości i jest szczelina ok 1-1,5 cm między półką a zamkniętą szufladą. Porażka :( Na zdjęciach, które pokazywały tę szafkę i ekspozycji w sklepie tej szczeliny nie było.
11 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że w przypadku wadliwych elementów macie Państwo możliwość złożenia reklamacji. W tym wypadku prosimy o kontakt na adres email e-sklep@abraonline.pl lub bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie.

komoda Umo P3

Dzień dobry. Dałam 5 gwiazdek za bardzo dobry kontakt telefoniczny. Pani z którą rozmawiałam była niezwykle miła, pomocna, potrafiła doradzić i pomóc przy złożeniu zamówienia. Polecam ten sklep.