Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 2200Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

22 paź 2022
Na razie skręciłem tylko jedną komodę. Trochę się obawiałem, że płyta z której jest wykonana jest trochę cienka (wyczytałem gdzieś, że to 16mm), ale tu zaskoczenie - płyta w miejscach strategicznych ma grubość 17mm, a w pozostałych 16mm. Płyta przy tym jest bardzo sztywna i mocna, a przy tym bardzo ładna. Rysunek słojów drewna wyczuwalny pod palcem. Nie jestem pewien czy powierzchnia jest lakierowana - na wszelki wypadek pomalowałem blat lakierem bezpodkładowym (Vidaron - dobra cena za 0,75l ok. 30 PLN). Słaby punkt komody to nóżki - a właściwie ich brak. Mam zamiar z płyty 18mm wyciąć trzy wsporniki (komoda jest dwurzędowa - 2x3 szuflady) o szerokości ok. 10 cm , i dopiero do nich przymocować nóżki z prawdziwego zdarzenia, regulowane, tak aby mebel nie uległ uszkodzeniu np. w wyniku zalania mieszkania.

16 paź 2022
Na stronie internetowej było podane, że termin dostawy towaru to 5-10 dni roboczych. Gdy po upływie tego terminu dzwoniłem do sklepu aby dopytać o planowany termin dostawy to dowiedziałem się, że pracownik nie jest w stanie podać mi tego terminu. Na moją sugestię, że jest już po terminie wskazanym na stronie przy zamówieniu uzyskałem odpowiedź, że "oni tam tak piszą ale zazwyczaj trwa to dużo dłużej ok. 20 dni roboczych". Na dowód mam potwierdzenie zamówienia na w którym jest napisane, że dostawa towaru zostanie zrealizowana w ciągu 5-10 dni roboczych, zresztą na stronie internetowej cały czas jest 5-10 dni roboczych. Druga sprawa to jak już towar dotarł do magazynu z którego firma kurierska miała mi go dostarczyć to czekałem kolejne dni dokładnie od poniedziałku do soboty. O ile do sklepu jeszcze mogłem się dodzwonić to na podany numer firmy kurierskiej już nie. A pracownicy sklepu mówili mi, że to już poza nimi bo towar został przekazany i żebym kontaktował się z firmą kurierską, do której nie mogłem się przecież dodzwonić a innego kontaktu nie miałem. W końcu firma ta odezwała się ale dopiero po tym jak poprosiłem pracownika sklepu o adres tej firmy i powiedziałem, że przyjadę osobiście do nich aby ustalić termin dostawy. Trzecia sprawa to jakość wykonania. Zamówione były dwie sofy, jedna była ok natomiast w drugiej nie można było założyć oparcia ponieważ mocowania oparcia były źle przykręcone. To już osobiście poprawiłem jak również przykręcenie nóżki, która również była źle przymocowana i po prostu odpadała. Podsumowując to brak rzetelnych informacji, po zamówieniu i opłaceniu nikt w firmie nie był w stanie ustalić na jakim etapie jest realizacja zamówienia, problemy z firmą kurierską i wady dostarczonego produktu. No to taka jest moja opinia.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

14 lip 2022
Choć minął miesiąc to nie otrzymałam zamówionego towaru. Brak kontaktu. Nie polecam. Mało poważna firma.
19 lip 2022
16 lut 2022
Do dziś brak towaru, brak informacji o zamowionym towarze mija 2 mc i nic, porażka totalna nie polecam
17 lut 2022
Dzień dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia i wysłanie wiadomości na adres e-sklep@abraonline.pl z krótkim opisem sytuacji. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
13 cze 2022
Towar niezgodny z opisem. Całkiem inny dywan niż w zamówieniu tylko wielkość ta sama i kolor podobny.
14 cze 2022
Dzień dobry, czy była składana reklamacja? Prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i zdjęciem otrzymanego produktu.
10 gru 2021
Niestety jeszcze nie jest zrealizowane zamówienia, dzisiaj mija 25 dni robocze od dnia zamówienia
13 gru 2021
Dzień dobry, prosimy o przesłanie prywatnej wiadomości na e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i krótkim opisem zdarzenia.
5 gru 2021
Zmienić termin realizacji zamówienia, jeśli nie jesteście w stanie dostarczyć zamówienia na czas.
9 gru 2021
18 maj 2022
Zamówienie miało być w ciągu 30dni a tu brak jakiejkolwiek wiadomości i oddzewu , tragedia 🤦🏽‍♀️
20 maj 2022
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prośba o kontakt została przekazana do sklepu realizującego zamówienie.
21 lut 2022
Strona internetowa informuje o czasie realizacji od 3 do 5 dni. Mija miesiąc i nadal czekam ...
21 lut 2022
Dzień dobry, prosimy o przesłanie krótkiej wiadomości prywatnej na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i problemem. Wyjaśnimy sprawę.
3 sty 2022
Nie mogę ocenić ponieważ nie otrzymałam zamówionego towaru . Czekam już czwarty tydzień
4 sty 2022
Dzień dobry, prosimy o przesłanie opinii na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia oraz krótkim nakreśleniem sytuacji.
30 maj 2022
Czas realizacji zamówień ja wciąż czekam na płytki które zamówiłem ponad miesiąc temu
31 maj 2022
Dzień dobry, zamówienie jest już zrealizowane. Czy na pewno chodzi o ten numer zamówienia? Prosimy o wiadomość na e-sklep@abraonline.pl w celu wyjaśnienia.
24 maj 2022
Dotrzymać termin dostawy. To by było naprawdę super, a nie oszukiwać klientów.
31 maj 2022
Dzień dobry, prosimy o szczegółowe informacje na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl - czy był kontakt z pracownikami, cz informowalina bieżąco o statusie zamówienia?
1 gru 2021
Brak kontaktu, bardzo długi okres oczekiwania. Opryskliwi pracownicy infolinii.
7 gru 2021
Dzień dobry, czy otrzymała Pani już towar? Prosimy o prywatną wiadomość na e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia, numeru telefonu, z którego Pani dzwoniła oraz najlepiej daty i godziny połączenia.
23 mar 2022
Sklep nie wywiązał się z umowy sprzedaży i nie dostarczył zamówionego towaru.
25 mar 2022
Dziękujemy za wiadomość. Sprawa została przekazana do wyjaśnienia.
24 sty 2022
PRZEZ JEDEN MIESIAC NIE ZREALIZOWALI ZAMÓWIENIA I NIE WIEDZA KIEDY ZREALIZUJA
26 sty 2022
Dzień dobry, prosimy o kontakt na e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i krótkim opisem sytuacji. Wyjaśnimy sprawę.
13 sty 2022
Dotarło porysowane i prawie połamane. Drugi i ostatni zakup w Abra. Porażka.
18 sty 2022
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Czy zgłaszali to Państwo przy odbiorze,składali Państwo reklamację? Prosimy o przesłanie szczegółów wraz z numerem zamówienia na skrzynkę: e-sklep@abraonline.pl
5 lut 2022
Sklep w ogóle nie realizował zamówienia, zrezygnowałem z zakupu po 2 tyg.
7 lut 2022
Dzień dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia w celu wyjaśnienia sytuacji. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Prosimy o przesłanie wiadomości na adres: e-sklep@abraonline.pl
27 maj 2022
zamówienie złożone 20 kwietnia , dziś mamy 27 maj i towaru nadal brak
31 maj 2022
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Sklep potwierdził, że do poniedziałku towar zostanie dostarczony. Koeljne pytania proszę kierować bezpośrednio do sklepu stacjonarnego.
4 maj 2022
Paczki z szafkami były nie kompletne i nie uwzględniono reklamacji.
6 maj 2022
Dziękujemy za przesłaną opinię. Czego brakowało w paczkach? W jakim okresie po odebraniu towaru zostało to zgłoszone? Dalsze informacje prosimy kierować na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia.
7 lut 2022
Już ponad miesiąc czekam na zamówiony towar. Napis głosił 5-10 dni!
8 lut 2022
Dzień dobry, prosimy o wysłanie wiadomości prywatnej na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i krótkim opisem sytuacji. Wyjaśnimy ją. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji.
8 mar 2022
Jak można wystawić opinię do zamówienia którego nie otrzymałem.
8 mar 2022
Opinie wysyłane są automatycznie w równym czasie dla każdego z produktów, takiego z terminem 5 dni, jak i 40 dni. Termin realizacji jeszcze nie minął. Ustalić szczegóły dostawy pomogą pracownicy obsługujący zamówienie. Prosimy o kontakt ze sklepem.
13 lip 2022
Nie otrzymałam swojego zamówienia pomimo długiego oczekiwania
20 lip 2022
Dzień dobry, czy kontaktowała się Pani ze sklepem, który obsługuje zamówienie w celu wyjaśnienia sytuacji? Po kontakcie ze sklepem stacjonarnym otrzymaliśmy informację, że zamówienie ostatecznie do Państwa dotarło.