aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (612) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1891)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

15 cze 2023

Produkty w 100% oryginalne + fajne…is

Produkty w 100% oryginalne + fajne prezenty do zamówienia. Na pewno tu wrócę.
20 cze 2023
Dziękujemy za opinię! Serdecznie zapraszamy! :)
16 lip 2023
Polecam bardzo. Wszystko sprawnie i szybko. Produkt zgodny z oczekiwaniem
28 cze 2023
Szybkość realizacji zamówienia. Produkt najwyższej jakości.
29 cze 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Serdecznie pozdrawiamy :)
12 cze 2023

Rekomendacja

Udane zakupy, miła obsługa i szybka dostawa. Polecam!
20 cze 2023
Szanowna Pani, jest nam bardzo miło! Zapraszamy ponownie! :)
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie internetowym aelia.pl. To miejsce, które oferuje bogaty wybór perfum i kosmetyków, zaspokajając moje potrzeby. Przede wszystkim doceniam ich szeroki asortyment, obejmujący zarówno znane marki, jak i unikalne propozycje, co sprawia, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie :) POLECAM!
20 paź 2023
Ten sklep to wyjątkowe miejsce, do którego zawsze wracam. Szybka dostawa, oryginalne produkty i miła obsługa to cechy, które cenię najbardziej i ten sklep spełnia je wszystkie. Mam pełne zaufanie do ich usług i z przyjemnością polecam go każdemu, kto poszukuje solidnego sklepu internetowego.
Jednym z kluczowych elementów, który sprawia, że chętnie wracam do tego sklepu, jest doskonała jakość oferowanych produktów. Aelia.pl oferuje wyłącznie perfumy i kosmetyki renomowanych marek, co gwarantuje ich autentyczność i wysoką jakość.
Polecam w 100 procentach. Zamówienie zgodne z opisem. Szybka wysyłka i świetny kontakt z biurem obsługi klienta. Przesyłka bezpiecznie zapakowana tak , żeby dotarła bez przygód. Bardzo atrakcyjna cena produktu.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowny Panie, bardzo dziękujemy! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie :) Pozdrawiamy!
Obsługa klienta zasługuje na pochwałę - szybko odpowiada na pytania, jest pomocna i profesjonalna. Dodatkowo, regularne promocje i rabaty, sprawiają, że zakupy stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.
27 sie 2023
Co lepiej to nie wiem bo jestem z Wami krótki czas, ale podobało mi się ze szybko po złożeniu zamówienia zostało ono zrealizowane. Żałuje tez ze przegapiłam kilka produktów po atrakcyjnej zniżce.
30 wrz 2023
Polecam zakupy w "aelia". Moja paczka została dostarczona następnego dnia i złożeniu zamówienia ,a kosmetyki były pięknie zapakowane. Pracownicy "aelia" wiedzą co to jest profesjonalizm.
4 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za opinię! :) Służymy pomocą!
25 wrz 2023
Znakomity sklep, z super obsługą! Polecam! Może ilość artykułów nie jest najmocniejsza stroną, ale jakość i szybkość obsługi ZNAKOMITA! Z największą przyjemnością polecam ten sklep!
26 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy za bardzo pochlebną opinię! Serdecznie pozdrawiamy i zawsze służymy pomocą :)
26 wrz 2023
Super sklep z obsługą na najwyższym poziomie. To moje kolejne zamówienie z ekspresową wysyłką, a Pani na infolinii rozwiała moje wszystkie zakupowe wątpliwości! Będę tu wracać!
To nie tylko sklep z szerokim asortymentem, ale również zorientowany na klienta, oferujący wysoką jakość obsługi. Polecam go wszystkim miłośnikom perfum i kosmetyków
13 sie 2023

To mój ulubiony sklep kosmetyczny

Ceny (!!!), solidna dostawa (dobry kartonik, wszystko ładnie i porządnie zapakowane), szybkość realizacji. To mój ulubiony sklep kosmetyczny on-line i w realu ;-)
21 sie 2023
Szanowna Pani, jesteśmy wdzięczni za tak miłych klientów! Służymy pomocą :)
5 cze 2023
Szybka wysylka, towar bez uszkodzeń.Poprosiłam o próbkę i nie otrzymałam jej.Nie wiem czy jest to możliwe dopiero od jakiejs kwoty zamowienia🤔Moje było za 532 zl
6 cze 2023
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za opinię. Zgodnie z rozmową przesyłka z rekompensatą zostanie do Pani wysłana! Serdecznie pozdrawiamy! :)
2 paź 2023
Polecam zakupy, ceny rozsądne (niższe niż w innych sklepach), skorzystałam z dodatkowego rabatu, dlatego zdecydowałam się na zakup droższych kosmetyków :-)
4 paź 2023
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie :)
aelia.pl to dla mnie idealne miejsce do zakupów, jeśli szukam produktów znanych marek, niezawodnej obsługi klienta i pewności co do jakości.
9 gru 2023
Gorąco polecam! Świetny sklep ze szybką obsługą. Wcześniej kupowałem w wielu perfumeriach, ale teraz tylko tu. Dziękuję za niezawodność.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Pana opinia jest dla nas bardzo ważna! Bardzo dziękujemy :) Zapraszamy i zawsze służymy pomocą!
14 wrz 2023
Dobrze zapakowane zakupy i bardzo estetyczne opakowanie. Wszystko rzetelnie dostarczone. Obsługa i komunikacja na najwyższym poziomie.