aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (652) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1931)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

11 cze 2023
Szybka realizacja, niezłe promocje. Warto znieść koszty dostawy od jakiejś konkretnej wartości zamówienia. Np. od 300 pln.
12 cze 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię! Każda uwaga jest dla nas cenną informacją. Serdecznie pozdrawiamy!
BC
BEATA C.
2 cze 2023
Dobre promocje tylko ulepszeniem byłby dostęp w promocji kosmetyków premium. A w dzień promocji są częste braki.
6 cze 2023
Pani opinia jest dla nas bardzo cenną informacją! Dołożymy wszelkich starań, aby w dni promocyjne nie było braków w asortymencie sklepu. Serdecznie pozdrawiamy! :)
29 paź 2023
Produkty najwyższej jakości w super cenach dobrze zabezpieczone do transportu. ,szybka wysyłka ,gorąco poleca
6 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za wystawioną opinię! :) Zapraszamy!
13 wrz 2023
Dzien dobry,prosze czytelniejsze promocje ,moj indywidualny rabat nie wchodzi Poza tym wszystko doskonale
26 wrz 2023
Szanowna Pani, prosimy o kontakt jeśli kod rabatowy nie działa, szybko zweryfikujemy wszystkie niedogodności :) Pozdrawiamy!
31 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia. Nie wiem, czy można zrobić to lepiej. Chyba tylko gorzej! Gratulacje!!
5 sty 2024
Szanowny Panie, jest nam bardzo miło czytać tak pochlebna opinie! Bardzo dziękujemy! Zapraszamy :)
To miejsce, w którym mogę robić zakupy online, mając pewność, że otrzymam wysokiej jakości produkty.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy! Serdecznie pozdrawiamy! :)
3 lis 2023
6 lis 2023
Szanowny Panie, dziękujemy za wystawienie opinii. Mamy nadzieje, że następnym razem będzie Pan zadowolony z naszego sklepu na 5 gwiazdek. Nasza obsługa klienta zawsze służy pomocą! Serdecznie pozdrawiamy! :)
19 lip 2023
Obsługa na najwyższym poziomie, szybka dostawa zakupów i gratis do zamówień 😊 Polecam!
4 sie 2023
Szanowna Pani, jest nam bardzo miło! Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
DB
Dorota B.
Wrocław
11 cze 2023
Jako zalogowany klient mogę liczyć na promocje kosmetyków luksusowych.
20 cze 2023
Dziękujemy za opinie! :) Serdecznie pozdrawiamy!
2 sie 2023
Bardzo dobry czas realizacji, a przede wszystkim bardzo dobry orginalny produkt w dobrej cenie
3 sie 2023
Szanowny Panie, dziękujemy za opinie! Zgadzamy się z Panem w 100% :) Zapraszamy ponownie :)
30 lip 2023
Promocje ! Czekam na serum pod oczy dwa opakowania w cenie 450, a nie 550. Przeoczyłam, BYŁO🥰
4 sie 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinie. W razie pytań dział obsługi klienta zawsze służy pomocą! :)
27 paź 2023

Super super super :)

Super , super zakupy i fantastyczne wsparcie - to się dzis liczy w sklepach internetowych
6 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za opinię! Służymy pomocą! :)

Polecam!

Polecam zakupy w tym sklepie! Przejrzysta strona, świetny asortyment i obsługa klienta.
2 gru 2023

Najlepszy sklep z perfumami

Najlepszy sklep, najlepsza obsługa klienta, paczka jest na drugi dzień. Gorąco polecam!
Bardzo dobre ceny kosmetyków, szybkie dostarczenie, bardzo dobre zapakowana przesyłka.
5 sty 2024
Serdecznie dziękujemy za opinie! Zapraszamy ponownie :)

Super!

Bardzo profesjonalna obsługa i szybka wysyłka. Sklep, który od dawna polecam znajomym.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za Pani opinię! Serdecznie pozdrawiamy :)
29 lis 2023

Aelia

Sklep zawsze spełnia moje oczekiwania, bardzo dobra obsługa i szybka wysyłka. Polecam!
29 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za wystawienie opinii! Zapraszamy!
12 wrz 2023

Bardzo zachęcająca i bogata oferta. Szybka realizacja i miła obsługa pań na infolinii.
13 paź 2023
Szybka wysyłka! Wczoraj zamówiłam produkty, a dziś już mogę się nimi cieszyć w domu.
16 paź 2023
Dziękujemy bardzo za opinię! Pozdrawiamy :)
30 paź 2023
Wszystko okey, jednak poproszę o poszerzenie oferty o produkty dostępne na lotnisku.
6 lis 2023
Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! Nasz asortyment jest sukcesywnie wzbogacany o nowe produkty dostępne na lotnisku :) Pozdrawiamy!