RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (5484) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7705)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Bardzo szybka dostawa! Zamówiłam spodnie motocyklowe, bardzo dobrej jakości, solidne, niestety, za małe:-( Bardzo intuicyjny i prosty kreator zwrotu towaru, bez dodatkowych kosztów. Serdecznie polecam!
Pierwszy zakup i już mi się podoba szybkość i łatwość zwrotu gdyby hipotetycznie było coś nie tak np. z rozmiarem . Właśnie się przenoszę ze sklepu motobanda mimo że miałem 7 % centowy stały rabat.
13 kwi 2024
Najszybsza realizację wysyłek i rozpatrywanie zwrotów jaki kiedykolwiek spotkałem przy zakupach internetowych!!!! Wiele sklepów mógłby się nauczyć tak profesjonalnej obsługi jaką ma personelu RRMoto
Miła obsługa telefoniczna, szybka wysyłka. Kupiłem kask i dwie pary butow żeby właściwie dobrać rozmiar. Jedną parę odesłałem. Mam nadzieję, ze zwrot pieniadzy będzie równie szybki jak wysyłka :)
7 kwi 2024
Najlepszy sklep jaki kiedykolwiek spotkałem!!! Bezpieczeństwo zakupów i najlepszy system zwrotów całkowicie bezpieczny i bez problemowy dla Klienta!!! Na pewno będę w RRMoto robił kolejne zakupy!
24 mar 2024

Polecam. 5 -

Przesyłka - Express. Opakowanie standard, bez zastrzeżeń. Minus - kupiłem spodnie i kurtkę. W zamian podwójny zestaw gratisów: 2 naklejki, 2 breloczki i 2 małe mikrofibry. Stały zestaw.

Bezproblemowy i szybki zwrot

Witam. Przesyłkę otrzymałem bardzo szybko. Niestety w tym przypadku nie trafiłem z rozmiarem obuwia. Na szczęście nie było żadnego problemu ze zwrotem (bezpłatnym) i zwrotem wpłaty.

POLECAM

Zamówienie internetowe, gotowe do obioru w następnym dniu. Miła, fachowa obsługa. Bez zastrzeżeń. Na pewno będą korzystał jeszcze nie raz z usług sklepu RRmoto. Do zobaczenia.
Spodnie super, jestem zadowolony z jakości wykonania i wygody. Jak zwykle ekspresowa wysyłka. Jedyny drobny minus za gratisy inne niż w ogłoszeniu. Generalnie godne polecenia
1 kwi 2024

Hejka mordeczki -towar przyszedl bardzo…

Hejka mordeczko-towar przyszedl bardzo szybko-wszystko wg opisu -elegancko,polecam serdecznie jazdemu-nie ma lipy z RR moto Kupilem sobie na promocji pokrowiec na motocykl

Super szybka realizacja, bezpieczne zakupy

Super szybka realizacja, prawie najlepsze ceny, świetnie rozwiązane z możliwością zwrotu. Na pewno będę dalej kupował i polecał RRMoto są to poprosi bezpieczne zakupy!!!

Shima mesh Pro

Zamówiłem kurtkę według rozmiarówki, okazała się za mała ale to żaden problem, bo kontakt ze sklepem i opcje zwrotu są mega wygodne i szybkie :) polecam RRMOTO.
7 kwi 2024
Szczególnie podobało mi się zaangażowanie Karoli, która słuchała moich potrzeb, ale nie pomijała kwestii bezpieczeństwa w doborze kasku i ubrań motocyklowych.
Bardzo polecam. Miałam problem z doborem rozmiaru kasku. Przemiły Pan pomógł mi wyborze odpowiedniego rozmiaru. Oczywiście telefonicznie :) Bardzo polecam
Bardzo dobry kontakt z firmą, buty i spodnie idealnie pokrywały się z rozmiarowką, bez żadnych defektów. Polecam i wrócę jeżeli będę czegoś potrzebował 🙂
Konkret. Kurtka bajka, zgodna z rozmiarem, wykonanie konkret. Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt ze sklepem. Polecam !!! Napewno nie ostatni zakup …
Super sklep, żadnych problemów z wymianą lub zwrotem towaru, a i towar na gwarancji też super ogarniają. Towar pierwsza klasa. Polecam wszystkim!!!
Błyskawicznie otrzymałam swoje zamówienie a potem gdy zrezygnowałam, od razu zrealizowano mój zwrot. Widać, świetna obsługa klienta , gorąco polecam
Kupiłem dla Żony kask HJC i90 w pięknym malowaniu LARK GREY ✔ Cena rewelacyjna. ✔ Szybkość dostawy błyskawiczna. ✔ Ilość dodatków imponująca.
Kurtka XXL , mam 180cm , 93kg pasuje idealnie. Dołożyłem tylko ochronę na plecy której nie było w zestawie. Dobra jakość skóry. Warto za te $.