drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3347) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3581)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

24 lip 2023
Bardzo dobra jakość drzewek, szybko wypuściły pędy. Czuć że są zdrowe. Trochę długi termin dostawy.
19 cze 2023
jedno pięknie dostaje listki drugiemu ciężej to idzie.
Drzewka,dotarły w całości,estetycznie i bezpiecznie zapakowane z instrukcją sadzenia,super polecam.
11 cze 2023
Wszystko super, drzewka dotarły w bardzo dobrym stanie, wszystkie zakwitły :-). Bardzo dziękuję!!!
18 sie 2023
Drzewka w bardzo dobrym stanie, odpowiednio zabezpieczone. Polecam i na pewno zamówię kolejne!
JW
Jolanta W.
6 lip 2023

Drzewka porządnie zapakowane. Kupiłam wiśnie, orzechy włoskie i leszczyny. Wszystkie się przyjęły.
MO
12 cze 2023
Drzewka bardzo ładne ale przesyłka trwała zbyt długo bo trochę przywiędły, ale dało sie odratować
11 cze 2023
Pierwszy raz korzystałem z portalu. Drzewka się przyjęły rosną także jestem zadowolony. Polecam.
26 maj 2023
posadzone jabłonie w marcu już mają kwiatki :) dobrze rozbudowany system korzeniowy. polecam :)
Piękne drzeweczka. Narazie dopiero wsadzone ale jestem pewna, że się przyjmą i będą pyszne owoce
Szybka realizacja zamówienia. Sadzonki bardzo ładne, dojechały bez uszkodzeń. Polecam dostawcę.
18 lis 2023
Porządnie zapakowane,przycięte i dołaczona instrukcja jak sadzić i jak chronić przed chorobami
28 cze 2023
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Drzewka przybyły w dobrej kondycji i zgodnie z zamówienie
2 cze 2023

Super sprzedawca.

Kolejny zakup. Jak zwykłe wszystko OK. Materiał piękny. Kontakt z panią również.POLECAM każdemu.
10 lis 2023
Sadzonki bardzo dobrze zapakowanie na czas transportu. Zdrowe, ładne krzaczki borówek. Polecam.
Drzewka dojechały świetnie zabezpieczone. Dość wysokie, zadbane. Zobaczymy jak się przyjmą ;)
23 lis 2023
Polecam sprzedających super drzewka ładnie wyglądają mam nadzieję że oddadzą w następnym roku
19 sie 2023
Sadzonki pięknie uformowane, starannie przygotowane do transportu i opakowane bardzo dobrze.
3 lip 2023

Polecam zakupy w DrzewkaOwocowe24!

Bardzo dobry kontakt, drzewka solidnie zapakowane, wszystkie się przyjęły. Polecam serdecznie.
Sadzonki ok.dobrze zabezpieczone.Zamówiona malina czarna oraz jeżyna biała zostały posadzone.