drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

22 maj 2023
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z ZAKUPU
16 gru 2023
Wszystko OK. Dobrze zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że Państwa zamówienie było dobrze zapakowane. Jesteśmy dumni z tego, że wszystkie nasze produkty docierają do Państwa bezpiecznie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię.
9 gru 2023
Świetna jakość i szybka dostawa
28 lis 2023
drzewka silne, ładnie uformowane
11 lis 2023
dobrze opakowane w dobrym stanie
8 lis 2023

Zadowolenie 100%

Wszystko sprawnie i rzetelnie :)
21 cze 2023
Wszystkie drzewka się przyjęły!!
13 gru 2023

Duże, zdrowe sadzonki, polecam!
10 cze 2023
Nie mam uwag, co do przesyłki.
Przesyłka zgodna z zamówieniem
26 wrz 2023
najlepsza dostawa i towar !!!!
11 cze 2023
Drzewka solidnie zapakowane.
28 lip 2023
Bardzo profesjonalna ovsługa
15 cze 2023
Drzewka się przyjeły i rosną
JT
5 maj 2023