drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

BM
Barbara M.
Bad Nauheim
Wszystk co dostarczono było w idealnym stanie ,żadna sadzonka nie była uszkodzona. Dziękuję. Polecę moim znajomym waszą firmę
MP
Bardzo rzetelna firma, super kontakt. Drzewka bardzo ładne okazy, dotarły w super stanie. Polecam innym i pomagam im kupować.
Jestem bardzo zadowolony, sadzonki przyszły dobrze zabezpieczone i w dobrej kondycji. Wszystkie się przyjęły. Polecam.
Drzewko zdrowe, jednak pomyliłam się z zamówieniem, nie było żadnego problemu ze zwrotem, obsługa klienta nie zawiodła

Super sprzedawca

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą mailowy i telefoniczny. Dokładnie wytłumaczył, doradził. Świetny kontakt. Polecam
Kupowałem sadzonki i drzewka w różnych firmach i tylko dwie są godne polecenia. Jedną z nich są DrzewkaOwocowe 24.pl
Borówka amerykańska- przesyłka przyszła dobrze zapakowana a same sadzonki spore, wydają się mieć potencjał. Polecam
Jestem zadowolona z waszego produktu. Drzewko dostarczono dość szybko nie uszkodzone i żywo zielone. Ogrodniczka JK
Bardzo ładne drzewka, rozgałęziony system korzeniowy, nie to co w marketach. Pozostaje tylko czekać aż się przyjmą.
Krzewy porzeczki odpowiednio zapakowane dostawa Ok .krzewy widać że już wypuszczają listeczki tzn ze się przyjęły
20 kwi 2024

Polecam ;)

Pierwsze ale mysle ze nie ostatnie zamowienie ;) realizacja szybka i roslinki przyszly w dobrej formie, polecam ;)
Drzewka bardzo dobrze zabezpieczone, duże widać, że zdrowe. Zobaczymy czy się przyjmą. Na pewno zamówię kolejne
Wszystkie drzewka i krzewy owocowe posadzone jesienią się przyjęły, część z nich już zawiązała owoce. Polecam
-Z
-k. Z.
Wrocław
20 kwi 2024
Dziękuję za uwzględnienie moich potrzeb co do drzewka. Jak zwykle świetnie zapakowane i sprawnie dostarczone.
JW
Joanna W.
Będzin
Nie mam żadnych zastrzeżeń do zamówionych sadzonek. Wszystko przebiegało szybko i sprawnie, krzewy zasadzone
14 kwi 2024
Drzewka w bardzo dobrym stanie. Porządnie zapakowane. Obsługa telefoniczna perfekt. Bardzo polecam ten sklep.
bardzo dobrze opakowana roślina , informacja o sposobie pielęgnacji, szybka dostawa, produkt dobrej jakości
Obsługa na medal. Kupuję już trzeci rok drzewka i wszystko się przyjęło. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Solidnie opakowane. Czas dostawy w porządku. Drzewka .natychmiast posadzilem, czekam na przyjęcie się ich.
zapakowane dobrze, drzewka z ładnymi korzeniami zgodnie z opisem . Dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam.