drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

Drzewka owocowe zgodne z opisem na stronie, w bardzo dobrym stanie.Zamowiona czereśnia ma kilka zielonych owoców. Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Świetna strona internetowa do zakupów do ogrodu i nie tylko. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym chęcią zakupów np.drzewek czy innych roślin.

Drzewka owocowe

Zamowienie zrealizowane szybko, wszystko posadzone, zobaczymy czy się przyjmie. Drzewka dobrze zabezpieczone, systemy korzeniowe dobrze utrzymane.

Polecam zakup w firmie DrzewkaOwocowe24

Proste zamówienie online, niezawodność dostawy, informacja od kuriera przed dostarczeniem, staranne opakowanie, dobra jakość (na razie) sadzonek.

Bardzo dobre sadzonki, profesjonalne podejście do klienta

Szybka wysyłka, doskonały sposób zabezpieczenia sadzonek do transportu. Sadzonki w bardzo dobrym stanie, zdrowe i duże. Szczerze polecam zakupy!
Krzewy przyjechały w idealnym stanie, dobrze zapakowane, ziemia wilgotna, rośliny zywe, z listkami. Jestem bardzo zadowolona z jakości sadzonek.
Zamówione drzewka są bardzo dobrej jakości, zdrowe. Świetnie przygotowane do transportu. Polecam Szkółkę roślin owocowych- DrzewkaOwocowe24.pl

Jablonie

Drzewka przyszły ładnie i solidnie zapakowane, już są posadzone na działce. Korony ładnie ukształtowane, ale nie ma jeszcze listków . Polecam

Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja i bezpiecznie opakowane drzewka. Duzy plus za to, że do paczki dołączona byla instrukcja sadzenia.
Szybka dostawa, sadzonki w bardzo dobrym stanie, starannie zabezpieczone, z ulotką zawierającą "instrukcję" jak z nimi postępować. Polecam

Pełen profesjonalizm

Sprawna wysyłka, która była odpowiednio zabezpieczona. Drzewka i krzewy w paczce dotarły bez najmniejszego szfanku. Profesjonalizm na 100%

Fachowa dostawa

Sadzonki dostarczone bardzo szybko. Dobrze zabezpieczone folią stretch i kartonem. Jeśli wszystkie się przyjmą to dam więcej gwiazdek 👍
Możliwość zamówienia przez telefon, z której skorzystałam. Szybko, sprawnie, drzewka należycie zapakowane i zabezpieczone. Już rosną!!!
Drzewka zapakowane bardzo dobrze . dotarły nienaruszone. Po trzech tygodniach od posadzenia wypuściły listki. Gorąco polecam szkółkę.
Rzeczowe i uprzejme doradztwo, szybki transport i mam nadzieję, że będzie duża satysfakcja z posadzonych drzewek. Z serdecznościami!
Drzewka są tak jak w opisie , super zabezpieczone do wysyłki. Mam nadzieję że szybko zaczną owocować 🥰 . Polecam szybką wysyłka 👍👍👍
Sadzonki bardzo dobrej jakości. Drzewka puszczaja listki a morele kwitna. Czekamy w pr,yszlym roku n owoce. Szybka dostawa. Polecam

Nie jestem calkowicie zadowolony

Jedno drzewko mialo slaby system korzeniowy, ale drugie bylo calkiem OK! Oba zostaly juz wkopane i czekam na ciag dalszy. Pozrawiam
Trzy drzewka z 23 zamówionych zaszły lekka pleśnią, po za tym wszystko w porządku. Drzewka dobrze zabezpieczone, szybka realizacja.
6 kwi 2024
Zapakowanie super , jeszcze się nie przyjęły ale liczę ,że będzie dobrze. Broszurka informacyjna też bardzo istotna za co dziękuję