GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3283) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 296)

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

19 maj 2024

Jestem zadowolona z zakupu, ale jest jeden duży minus : przy większym rozmiarze biustonosza naramki są za krótkie...
Świetna jakość towaru. Szybka wysyłka. Szkoda, że najwygodniejsze biustonosze spacer pilar są ciągle niedostepne w moim rozmiarze. Uważam, że gładkie biustonosze są praktyczniejsze i nie odznaczają się pod bluzką. Dlaczego w ofercie macie tyle koronek i kiczu? Może też fanie by było uszyć coś z jedwabiu.
18 maj 2024

Prostota uszlachetnia.

Gładki, klasyczny, usztywnione miseczki.Ten model jest trafiony z rozmiarem 95B. Pasuje i zostaje w mojej komodzie. Dodatkowo podszyłabym od środka materiałem i włożyłabym miękkie poduszeczki do wyjmowania.
DR
24 maj 2024
biustonosz Soft Samira Ma, bardzo dobry i wymiar dokładnie brać taki jak wskazuje GAIA Natomiast ten drugi stanik czarny zapinany z przodu na duży biust w ogóle się nie nadaje
Od kilku lat kupuję wyłącznie bieliznę od Gai. Bielizna jest pięknie odszyta w prześlicznych wzorach, rozmiarówka zgodna. Cóż chcieć więcej? Dziękuję.
Bielizna dobrej jakości, szybka wysyłka, zawiodłam się tylko rozmiarem. Poprzednie moje zamówienie było ok. Teraz niestety rozmiar był jakby mniejszy.
27 maj 2024
Zamówienie zrealizowane szybko. Bielizna piękna, idealnie leży. To było moje pierwsze zamowienie w tym sklepie, ale na pewno nie ostatnie . Polecam
Szybka wysyłka, biustonosz dobrany wg Państwa rozmiarowi i jest idealny. Wykonanie petarda jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Polecam serdecznie
27 maj 2024

Polecam serdecznie.

Jestem wierna marce od kilku lat, każda Pani z całą pewnością znajdzie swój ulubiony fason, staniki -super wykonane, noszą się idealnie.
Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Towar zgodny z opisem. Rozmiar wg. podanego wzorca sprawdził się znakomicie. Polecam
1 cze 2024

Barbara

Bardzo ładne biustonosze. Dobrze skrojone i świetnie podtrzymują biust. Szybka realizacja zmówienia. Polecam sklep i asortyment.
Przepiękna bielizna wykonana z dbałością o szczegóły-w realu jeszcze ładniejsza-to ogromna przyjemność posiadać taki komplet!!
Biustonosze bardzo ładnie uszyte, jakość materiałów bardzo dobra, leżą super, bardzo szybka dostawa, serdecznie polecam:)
25 maj 2024
Biustonosz piękny, ładniejszy w rzeczywistości niż na zdjęciu, rozmiar zgodny, świetna szybka przesyłka
Kupuje od lat tylko te biustonosze, kod 281, uwielbiam, po latach, choć sprane to w dobrym stanie.
2 cze 2024

Wszystko jest super 😁

Wszystko jest super towar, dostawą warto tu wracać,,ja już to robię kolejny raz pozdrawiam Edyta
31 maj 2024
Idealnie leży, rozmiar jak zawsze pasuje. Od lat noszę biustonosze tej firmy, dla mnie najlepsze.
30 maj 2024

Super produkty

Szybka dostawa, towar dobrze zapakowany. Produkty ,które otrzymałam są bez wad i dobrej jakości.
19 maj 2024

Przepiekny

Szybką dostawa, piekny dobrze dopasowany stanik, kolejny zakup u Państwa i kolejny udany 😊
Pięknie wykonany, mimo że taki delikatny super utrzymuje nawet większy biust