GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3543) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 688)

Najistotniejsza pozytywna opinia

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

Najistotniejsza negatywna opinia

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

28 cze 2024
Podoba mi się, że macie bieliznę dla kobiet o każdej figurze, nie tylko dla szczupłych i młodych.

Piekny i bardzo wygodny biustonosz

Piękny i bardzo wygodny biustonosz. Rozmiar dokładnie taki, jak podany. Jestem pod wrażeniem :)

Świetny kalkulator rozmiaru

Rozmiar dobrałam na podstawie kalkulatora i pasuje idealnie :) Szybka realizacja zamówienia.
KC
Krystyna C.
Skoczów
29 cze 2024
Witam jestem mega zadowolona. Zgodna rozmiarówka, szybka dostawa, dobry jakościowo materiał.
Bielizna świetnie dopasowuje się do ciała Jest pięknie wykonana i spełnia moje oczekiwania
18 cze 2024
Jestem zachwycona ,mam ich już kilka i wiem że to nie koniec, są piękne, seksowne i wygodne
27 cze 2024
Bielizna super, rozmiar odpowiedni , dobra jakość wykonania i świetny komfort noszenia

pozytywna opinia zamówionego towaru

zamówione biustonosze są bardzo wygodne, zgodne z opisem właściwości, godne polecenia!
24 cze 2024
Bardzo piękna bielizna. Można dokładnie wybrać rozmiar . Miła ,profesjonalna obsługa.
28 cze 2024
Starannie wykonany... Choć dla dużego biustu wolałabym szersze mocowanie w obwodzie.
Zakup udany i spełnia moje oczekiwania. Bardzo się cieszę z udanego zakupu. :-)
Rozmiar dokładnie taki jaki noszę, kształt miseczek idealny do moich potrzeb.
24 cze 2024
Przepiękny fason, idealny krój oraz grube ramiączka dobrze podtrzymujące biust
29 cze 2024
Zamówienie dostarczone bardzo szybko, zapakowane bezpiecznie. Wszystko ok.
27 cze 2024
Obsługa ok Stanik za duży Zwróciłam i kupiłam mniejszy Czekam na dostawę
22 cze 2024

Bielizna....rewelacja....kupuje od lat…

Bielizna....rewelacja....kupuje od lat w sklepie w Krakowie....dziękuję
DS
Gładki fason, takiego szukałam. bardzo szybka realizacja zamówienia.
Wszystko zgodnie z opisem. Dobra jakość i wykonanie. Szybka dostawa
Biustonosz super,na lato szczególnie, cieniutki oddychający polecam
Jest idealny. Wygodny, ładnie wygląda i dobrze wykończony. Polecam.