GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3105) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 991)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Podobało mi się wykończenie i jakość materiału. Natomiast zawiodły mnie rozmiary , nie dokońca podane rozmiary pokrywają się z rzeczywistością. Zamówiłam 2 staniki, jeden z miską "95B", który okazał się za duży, a drugi z miską "95C" i też miski okazały się zaduże. Natomiast co do jakości towaru nie mam zastrzeżeń. Gatunek bardzo dobry w obydwu przypadkach. Pozdrawiam.
30 kwi 2024
Estetyczny ,wygodny taki powinien być i taki jest biustonosz.Zakupy w sklepie,,Galia,, robię po raz trzeci i to mówi samo za siebie.Większej reklamy nie trzeba
Jakość produktu oceniam wysoko. Staranne wykonanie, przyjemny dla ciała, świetny kolor. Jednakże tego biustonosza 85 D nie dobrałam pod względem rozmiaru, ponieważ przy pasujących miseczkach - jest za ciasny pod biustem. Biustonosze 85 D marki GAIA pasują idealnie pod względem miseczek i obwodu pod biustem.W związku z tym postanowiłam biustonosz Bella Misteria 85D zwrócić i zakupić GAIA.
5 maj 2024

Ładne biustonosze

Ponieważ dopiero co otrzymałam towar (biustonosze) i jeszcze go nie zdążyłam nosić wobec czego ta ocena nie jest zbyt miarodajna. Dlatego tylko 4 gwiazdki. Towar ładny ale jak się zachowa np po praniu jeszcze nie wiem.

Prostota uszlachetnia.

Gładki, klasyczny, usztywnione miseczki.Ten model jest trafiony z rozmiarem 95B. Pasuje i zostaje w mojej komodzie. Dodatkowo podszyłabym od środka materiałem i włożyłabym miękkie poduszeczki do wyjmowania.
24 kwi 2024

Extra

Po przyjazdu do Polski prawie 2 lata nie mogłam znaleźć biustonosze wygodne. Koleżanka polecała GAIA. Od razu zamówiłam 2))) Extra! Jest bardzo zadowolona! Oczywiście zamówię jeszcze kilka! Dziękuję
Biustonosz Nancy jest nie tylko ładny, ale również doskonale podtrzymuje piersi. Rozmiar idealny. Materiał, z którego został solidnie uszyty jest miękki i miły w dotyku. Polecam.
Gaja jak zwykle sprawdziła się jeśli chodzi o dobór rozmiaru i jakość materiału .To jest moja marka i napewno nieraz jeszcze skorzystam z zakupu bielizny
Towar idealny dla mnie jestem bardzo zadowolona , kupuję juz u panstawa drugi raz cyz mogłabym liczyc na prowizje przy nastepnych zakupach
Superszybka wysyłka, towar dobrze spakowany. Sam stanik był bardzo trafnie opisany, a rozmiar zgodny z oczekiwanym. Firma godna polecenia.
24 kwi 2024
BIUSTONOSZ BARDZO ŁADNY, MISECZKI DOBRZE ZBIERAJĄ BIUST ,TROCHĘ PRZYCIASNAWY W OBWODZIE JAK DLA MNIE ,ALE DOKUPIĘ PRZEDŁUŻKI I BĘDZIE OK
1 maj 2024
Gaia to moja bielizna od lat, w której czuję się dobrze, od czasu do czasu zaglądam na stronę i wyszukuję nowości tym razem też się udało!
Piękna i dopracowana bielizna. Wysyłka i dostawa bardzo szybka. Nie pierwsze i na pewno nie ostatnie moje zakupy w tym sklepie.
26 kwi 2024
Super biustonosz. Potrzebowałam cielisty i jest ok. Poszukuję ładnych,kolorowych. Kiedyś AVA szyła takie śliczne w kwiatuszki

Jestem zadowolona z zakupu, ale jest jeden duży minus : przy większym rozmiarze biustonosza naramki są za krótkie...
6 maj 2024
Państwa biustonosze są stworzone do moich piersi. Są piekne i dobrej jakości. Polecam biustonosze firmy Gaja.
Agnieszka.Zamowienie zostało szybko zrealizowane. Majtki ładne,rozmiar idealny,, jestem zadowolona.

Prawidłowy

Rozmiar się zgadza wg normy,dobra struktura i ładne wykończenie .świetnie leży ,doskonale się nosi

BIUSTONOSZ KATE

Rewelacyjne biustonosze polecam.Ostatni zakup biustonosz KATE super biel, fajnie leży polecam🤩
6 maj 2024
Bielizna godna polecenia rozmiar zgodny z tabelą wymiarów jestem bardzo zadowolona z zakupu