GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3168) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 121)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

BIUSTONOSZ KATE

Rewelacyjne biustonosze polecam.Ostatni zakup biustonosz KATE super biel, fajnie leży polecam🤩
6 maj 2024
Bielizna godna polecenia rozmiar zgodny z tabelą wymiarów jestem bardzo zadowolona z zakupu
19 maj 2024

Przepiekny

Szybką dostawa, piekny dobrze dopasowany stanik, kolejny zakup u Państwa i kolejny udany 😊
ED
Ewa D.
Kętrzyn
9 maj 2024

Idealna bielizna

Bielizna bardzo ekskluzywna. Starannie wykonana. Biustonosz idealnie podtrzymuje piersi.
8 maj 2024

Biustonosze tej marki noszę już kilka lat. Jestem bardzo zadowolona z jakości bielizny.
11 maj 2024
Biustonosze bardzo dobrej jakości . Rozmiary się zgadzają i szybka wysyłka . Polecam
17 maj 2024
Przejrzysty sposób opisu produktów, dobre wskazówki do dobrania właściwego rozmiaru
7 maj 2024
Bardzo dobra jakość bielizny. Starannie uszyta, świetnie dopasowuje się do ciała.
10 maj 2024
Super produkt, bardzo wygodny, zamówiłam jeszcze jeden w innym kolorze, polecam
7 maj 2024
Biustonosz bardzo dobrej jakości, ramiączka szerokie, towar zgodny z rozmiarem.
BIELIZNA Piękna koronkowa bielizna. Świetna jakość z polskiej szwalni.
9 maj 2024
Bardzo szybka wysyłka, świetny kontakt, a biustonosz i majtki idealne.
Jestem zadowolona z zakupionego towaru i obsługi sklepu internetowego
14 maj 2024
Podoba mi się to że rozmiary są bardzo dobrze opisane i zawsze pasują
14 maj 2024
dzwoniłam na infolinię ..wszystko mi wytłumaczono ...kupiłam i super
12 maj 2024
Biustonosze dobrze skonstruowane. Trzymają co trzeba i gdzie trzeba
7 maj 2024
Bardzo dobra jakość. Realizacja zamówienia ekspresowa, wszystko ok.
11 maj 2024
Bardzo kobiece , subtelne , wygodne , kalkulator rozmiarów pomocny
Posiadam kilka zestawów bielizny. Jestem b.zadowolona z zakupów.
AP
Aneta P.
Sosnowiec
6 maj 2024
Biustonosz przepiękny, super wykonany. Realizacja bardzo szybka.