GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3727) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 932)

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Biustonosz Bella Misteria

Świetny produkt, jak zwykle zresztą. Korzystam z bielizny Gaia od wielu lat i jako rodowita Białostoczanka jestem dumna nie tylko z pięknego miasta ale również z faktu, że na rynku są produkty tej klasy za tak przyzwoite pieniądze i pochodzą właśnie z tego cudownego miasta. Do tego produkt nie zawiera niklu, jest pięknie odszyty w UE a nie w Chinach, koronka bajeczna, elegancja w każdym calu. Polecam! Kiedy uda się dobrać rozmiar te biustonosze można brać w ciemno! Gaia to klasa sama w sobie!

Zadowolona

To moje drugie zamówienie ,zobu jestem zadowolona były zgodne z moimi oczekiwaniami i zgodne z opisem w katalogu, wcześniej zaopatrywałam się w sklepach stacjonarnych ale sklep internetowy ma zdecydowanie lepszą ofertę.polecam taki rodzaj zakupu
27 cze 2024

Idealny dla kobiet z większym biustem

Piękny strój kąpielowy, stworzony z myślą o kobietach z dużym biustem- nie spłaszcza, nie podnosi piersi pod szyję, po prostu podkreśla, co ma podkreślić i tuszuje, co ma zatuszować. Kolor głęboki, świetnie kontrastujący z opalenizną.
12 lip 2024
Bardzo fajny biustonosz bardzo mi zależało żeby były szerokie ramiączka. Szkoda że jest taki mały wybór biustonoszy z szerokimi ramiączkami. Może ktoś wymyśli ładny biustonosz z fiszbinami który będzie miał szerokie ramiączka
9 lip 2024
Wszystko ok 👍 Biustonosze bardzo ładne i wygodne. Jedynie w sklepie online brakuje kompletów : biustonosz i majtki z wysokim stanem i mniej koronki, bardziej osłaniające części intymne ciała.
11 lip 2024

Polecam bieliznę firmy GAJA

Cześć, bardzo ładna bielizna :) zgodna z rozmiarem. Wszystkim polecam tabelę rozmiarów, która po wpisaniu wymiarów sama określa rozmiar. W ten sposób mam wyjątkowo dobrze dobrany biustonosz.

Wszystko jest pozytywnie

Chyba nic więcej nie mam do dodania. Super że są darmowe dostawy i zwroty. Duży plus za to, że zwrot można dokonać za pomocą szybkich zwrotów co bardzo ułatwia i skraca czas całego procesu
12 lip 2024
Od lat kupuję biustonosze firmy GAIA. Biustonosz jest świetnie dopasowany do ciała, znakomicie podtrzymuje duży biust, jest bardzo wygodny i ma się wrażenie jakby to była wlasna skóra.
1 lip 2024
Kolejny udany zakup w firmie GAJA. Bielizna jest wykonana bardzo starannie, z pięknej koronki. Polecam zakupy w Firmie Gaja. zamówienie realizowane bez najmniejszego problemu.
3 lip 2024
Świetnie dobrane rozmiary miseczki przy wymaganym obwodzie staników. Doskonała jakość materiałów i staranne wykończenie. Wszystko to sprawia, że chętnie kupuje te produkty.
6 lip 2024
profesjonalizm w 100%. na podstawie opisu rozmiarów kupiłam ładny i idealnie dopasowany biustonosz. To nie pierwszy zakup i pewnie nie ostatni. Szybka wysyłka o dostawa.
Wszystko ok, ładne wykonanie,dobra jakość,pierwszy raz kupowałam bieliznę(biustonosze) przez internet i jestem mile zaskoczona że pasuje i nic się nie wylewa:)
13 lip 2024
Zawsze szybka dostawa, zawsze duży wybór i na tyle duży wybór rozmiarów, że można znaleźć dla siebie rozmiar nawet jeśli jest trudno dostępny gdzieś indziej.

Piękna i wygodna bielizna

To moje kolejne udane zakupy. Piękna i wygodna bielizna. Jak już trafi się na SWÓJ rozmiar można bez problemu robić zakupy. Polecam z całego serca.

Super wygodne

Odkąd poznałam markę Gaia, kupuję tylko ją. Super wygodne, na stronie producenta jest bardzo pomocny przelicznik rozmiaru. Polecam każdej koleżance.
11 lip 2024
zawsze pasuje, bo wiem jaki model mi pasuje do tego bardzo dobre wykonanie, wykończenie, kolorystyka. Od lat zamawiam i jestem bardzo zadowolona.
Opakowania i jakość produktów. Można wysyłać kody rabatowe z dłuższym terminem ważności i wprowadzić więcej produktów w promocyjnych cenach
9 lip 2024

Piękne i oryginalne zdobienia.

Piękne i oryginalne wzory. Pomimo zamówienia przez internet i obaw czy będą pasować, biustonosze leżą idealnie, ładnie podkreślają biust
27 cze 2024
Zdjęcia na stronie przekłamują rzeczywistość tym razem trochę się zawiodłam, fason Ok, kolor już nie cena fajna więc zostawiłam sobie

Idealnie

Szybka wysyłka. Produkt zgodny z opisem. Idealne wykonanie. W rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.