GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2568) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 960)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

10 mar 2023
Katarzyna Od wielu lat byłam Waszą stałą klientką. Uwielbiałam to, że znając swój rozmiar "w ciemno" kupowałam sobie bieliznę wybierając tylko kolor i fason. Wszystko przychodziło super, idealnie dopasowane. Niestety to by było na tyle. Kolejna przesyłka a w niej 3 biustonosze teoretycznie w tym samym rozmiarze. Teoretycznie. Jeden dobry... Dwa do zwrotu... Podkreślam, wszystkie jednym rozmiarze! Szczerze? Mam dość. Czas poszukać innej firmy.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Zawsze chętnie korzystam z Państwa sklepu i od kilku lat kupuję tylko u Was. Każdy zakupiony przese mnie komplet jest śliczny i dobrze leży. Delikatny materiał jest bardzo wytrzymały i staniki pomimo dużego biustu noszę z powodzeniem kilka sezonów. Sposób doboru rozmiaru jest dobrze opisany i nie zdarzyło mi się zwracać towar. Dziękuję.
4 lut 2024
To mój kolejny zakup państwa bielizny i na pewno nie ostatni. Wysoką ocenę daję za: perfekcyjne szycie, wysoką jakość materiałów, zgrabne fasony i modele, szeroka gama rozmiarów. Po prostu bielizna dla każdej kobiety, a jakość przekłada się na wspaniały wygląd i efekt.

Rewelacja

Ekspresowa realizacja zamówienia po prostu mnie zaskoczyła👍 Poza tym zakupiony przeze mnie strój jest idealny; zgodny z opisem oraz tabelą rozmiarów. Leży jakby był szyty na miarę a do tego nieco tuszuje mankamenty budowy 😉Spełnił moje oczekiwania w 100%

GAIA. To moje drugie JA.

GAIA. Od ponad 10 lat ufam. I zdania nie zmienię. Biustonosze są najbardziej dopasowane do mojej sylwetki, podkreślają kobiece kształty. A co najważniejsze wzbudzają zachwyt mojego męża. Dlatego dziękuję, że jesteście i tworzycie z myślą, dla mnie.
3 lut 2024
Bardzo ładna bielizna wykonanie jest bardzo dobrze podczas noszenia nic nie uwiera wszelkie przeszycia są bardzo dobrze zakryte jest bardzo wygodna rozstaw miseczek jest idealny fiszbiny nie uciskają piersi polecam
12 lut 2024
Do ponownych zakupów, zachęca dobra jakość wykonanej bielizny i pewność dobrze dobranego rozmiaru. Jedynym mankamentem ostatnich zakupów, był skrzypiący drut w jednym z biustonoszy. Pierwszy raz to się zdarzyło.
Proponuję dostosowanie zdjęć do zamawianego rozmiaru. Od pewnej wielkości powinny być realne zdjęcia z szerokim zapięciem na 3 haftki. zdjęcie małego rozmiaru nie oddaje wyglądu produktu.
13 lut 2024

Rewelacyjne biustonosze

Wiele biustonoszy miałam, ale ten model jest bez zarzutu. Biust w nim jest bardzo zgrabny pod obcisłą odzieżą. Już nie muszę chodzić po sklepach w poszukiwaniu idealnego modelu.

Podoba się :)

Bardzo podobają mi się fasony, szczególnie biustonoszy, uwzględniające różne rozmiary, staranność wykonania, śliczne detale. Pięknie bielizna jest zapakowana. Dziękuję :)
5 lut 2024
Biustonosz bardzo ładnie trzyma biust. To nie jest mój pierwszy zakup z tej firmy więc rozmiar jest dobrany idealnie, niestety pod wieczór troszkę uciska pod żebrami.
Staniczek który zamówiłam w Gai, okazał się idealny w rozmiarze i ekscytująco seksowny, spełnione moje marzenie za co pięknie dziękuję. Tak trzymać!!!
7 lut 2024
Kupuję bieliznę Gaia od lat. Zawsze jestem zadowolona z jakości wykonania, trwałości, wygody w noszeniu. I oczywiście z różnorodności wzorów. Polecam.
7 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia Towar bardzo dobry jakościowo Niestety Państwa tabela rozmiarôw rozjechała się z moim faktycznym rozmiarem
15 lut 2024
Kupuje biustonosze od lat tej firmy i nie zamierzam nic zmieniać, chyba że w kolorystyce. Są dobrze uszyte z materiałów dobrej jakości
4 lut 2024

Jakość jest nadal najwyższa, jednak rozmiar się nie zgadza

Jakość jest nadal najwyższa, niestety ostatnio mimo zamawiania tych samych rozmiarów, produkty są noedoasowane tak jak wcześniejsze.

Biustonosz

Wyrób zgodny z rozmiarem od kilku lat kupuje wyroby firmy Gaja i jestem z nich bardzo zadowolona. Dostawa bardzo szybka. Polecam
13 lut 2024
Rewelacyjny, prawdziwe polskie wymiary, nic nie odstaje i nic nie wystaje .Polecam wszystkim kobietom młodym jak i tym starszym
Bardzo dobry materiał .solidne wykonanie polecam tę firmę niestety odsyłam źle dopasowany rozmiar złożę zamówienie ponownie
8 lut 2024
Biustonosz bardzo wygodny, pięknie leży nic się nie wbija w ciało, noszę rozmiar 75E .Materiał i szycie bardzo dobre, polecam !
15 lut 2024
Bardzo ładnie wykonany biustonosz, zgodnie z przedstawionym obrazkiem zgadza się kolor, bardzo dobrzel leży na osobie.polecam.