sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (219) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (219)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Kupiłem paletę kory rozmiar 3. To już kolejna paleta którą kupiłem z tej firmy. Poprzednio wszystkie warki zawierały bardzo ładną korę. Obecnie jakość kory jest dużo gorsza. Bardzo dużo miałkiej masy. Trudno opisać ale jak trzeba to zrobię zdjęcie.

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

1 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Cieszymy się z zadowolenia z naszego sklepu! Dziękujemy za wybór naszych usług i życzymy udanych zakupów!
IB
Iwona B.
Kraków
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za bardzo dobrą ocenę sklepu! Doceniamy poświęcony nam czas. Do zobaczenia ponownie!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, z zadowolenia z naszego sklepu. Jesteśmy dumni z naszych produktów i usług, i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!
28 kwi 2024
26 kwi 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza szybka realizacja spełniła Państwa oczekiwania. Państwa rekomendacja jest dla nas największym wyróżnieniem. Jeśli będą Państwo potrzebować dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz sklep przyczynił się do miłego doświadczenia zakupowego. Jesteśmy zawsze gotowi zapewnić Państwu najlepszą obsługę i wsparcie. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin!😊
26 kwi 2024
Dziękujemy za rekomendację! Państwa wsparcie i polecenie są dla nas niezwykle ważne. Jeśli będą Państwo potrzebowali dalszej pomocy lub informacji, proszę o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy!
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się z zadowolenia z naszej obsługi. Zapraszamy ponownie!
24 kwi 2024
24 kwi 2024
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych usług. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem! Zapraszamy ponownie!
21 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za wiadomość i za stałe zaufanie w naszą firmę! Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z jakością ostatnio zakupionej palety kory. Doceniamy opinię na temat zmiany w jakości produktu. Abyśmy mogli jak najlepiej zrozumieć i rozwiązać problem, proszę o przesłanie nam zdjęcia. Będziemy wdzięczni za tę informację, ponieważ pomoże nam to podjąć odpowiednie kroki w celu poprawy jakości naszych produktów. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania lub prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby pomóc!