bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (446) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2374)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

19 sie 2023
21 sie 2023
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
19 sie 2023
21 sie 2023
13 sie 2023
16 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na najwyższe standardy w obsłudze wszystkich zamówień. Cieszymy się że docenia Pani naszą pracę. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
13 sie 2023
16 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie zespół Bimago!
9 sie 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że produkt spełnił Pani oczekiwania. Pani opinia jest dla nas ważna i pomaga nam w ulepszaniu naszej oferty. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem! W przyszłości zachęcamy do ponownego zapoznania się z naszą ofertą, pozdrawiamy Zespół Bimago!
5 sie 2023
8 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły Pani oczekiwania. Stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość wykonywanych przez nas produktów. Bardzo nam miło, że zostało to przez Panią zauważone i docenione. Pozdrawiamy serdecznie, i w przyszłości zachęcamy do ponownego skorzystania z naszej oferty, Zespół Bimago!
3 sie 2023
4 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Pani pozytywna opinia jest dla nas inspiracją i motywacją do dalszego doskonalenia naszej oferty. W przyszłości zachęcamy do ponownych zakupów w naszym sklepie, pozdrawiamy Zespół Bimago!
2 sie 2023
3 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem. Pani pozytywna opinia dodaje nam jeszcze większej motywacji do ciągłego doskonalenia naszych usług. W przyszłości zachęcamy do ponownego zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
25 lip 2023
26 lip 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że tapeta spełniła Twoje oczekiwania! Dziękujemy za polecanie nas i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię zaskoczyć. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
24 lip 2023
26 lip 2023
17 lip 2023
18 lip 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę i cieszymy się że nasze produkty spotkały się z Twoim uznaniem. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaoferować Ci więcej naszych produktów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
15 lip 2023
4 lip 2023
21 cze 2023
22 cze 2023
19 cze 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cenimy każdy komentarz od naszych klientów, ponieważ to pomaga nam doskonalić nasze usługi i produkty. Jeśli mogę być pomocny w jakikolwiek sposób lub jeśli masz dodatkowe pytania czy uwagi, proszę daj mi znać. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
11 cze 2023
19 cze 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że produkt spełniła Twoje oczekiwania! Dziękujemy za polecanie nas i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię zaskoczyć. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
10 cze 2023
20 cze 2023