bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (449) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2377)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

24 maj 2023
Szybka realizacja zamówienia, dobrze zabezpieczony obraz i faktycznie poprawia akustykę :)
19 cze 2023
Drogi Kliencie, Twoje pozytywne słowa napełniają nas entuzjazmem i motywują do dalszego podnoszenia jakości naszych produktów i usług! Miło nam widzieć zadowolenie z zakupionego obrazu. Nie możemy się doczekać, aby dostarczyć Ci więcej pięknych dzieł, które będą jeszcze bardziej ożywiać Twoje wnętrza! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
jestem zadowolona z zakupu poszewki świątecznej na poduszkę, zapewni świąteczny nastrój !
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Wszystko ok ale niektóre listewki.moglyby być prostsze bo ciężko dopasować i powiesić
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania. Dziękujemy również za wszelkie uwagi, które są dla naszej firmy bardzo cenne. Będziemy pracować nad tym, aby poprawić ten aspekt naszych produktów. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Bardzo polecam, profesjonalnie zrobione, świetnie zapakowane, szybko zrealizowane.
AB
Anna B.
Inowrocław
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Obrazy prezentują się na ścianie przepięknie.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania! Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów, dlatego staramy się, aby realizacja zamówień przebiegała jak najszybciej i najsprawniej. Jesteśmy także bardzo zadowoleni, że nasze obrazy pięknie prezentują się na Pani ścianie. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
5 lip 2023
Bardzo ładny obraz, dobrze zapakowany. Szybko i sprawnie, polecam sprzedawcę :)
7 lip 2023
Pani Iwono, dziękujemy za pozytywną opinię oraz ocenę, cieszymy się, że zakup spełnił Pani oczekiwania. W przyszłości zachęcamy do ponownego zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Bimago
21 wrz 2023
Szybka realizacja zamówienia, obrazy wydrukowane na wysokim poziomie, polecam 🙂
22 wrz 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
9 lip 2023
Fantastyczne obrazy, zgodne z opisem , to mój kolejny zakup szczerze polecam.
10 lip 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cenimy każdy komentarz od naszych klientów, ponieważ to pomaga nam doskonalić nasze usługi i produkty. Jeśli mogę być pomocny w jakikolwiek sposób lub jeśli masz dodatkowe pytania czy uwagi, proszę daj mi znać. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Transakcja OK, sprawnie i bezproblemowo, dobry kontakt ze sprzedawcą. POLECAM!
6 paź 2023
Wszystko idealnie - obraz piękny, podrasowany w szczegółach! Zamówię kolejny 😁
9 paź 2023
Drogi kliencie, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że obraz przypadł Pani do gustu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był on wyjątkowy i spełniał oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
17 sie 2023
szybka profesionalna obsługa , przesyłka bardzo dobrze zapakowana, Polecam 👍
17 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na najwyższe standardy w obsłudze wszystkich zamówień. Cieszymy się że docenia Pani naszą pracę. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!

wzorowo

oferta, jakość produktów, forma zapakowania zakupionych produktów i rachunku
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
16 lis 2023
Szybko i sprawnie, 5 częściowy obraz był super zapakowany, jakość super! :)
21 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy zachwyceni, że zamówienie spełniło Pana oczekiwania. Cieszymy się, że obraz dotarł do Pana tak szybko i sprawnie. Dbamy o to, aby nasze produkty były dostarczane do klientów w jak najkrótszym czasie oraz aby nasze produkty były bezpiecznie transportowane. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
12 wrz 2023
Piękny obraz spelnił moje oczekiwania. Starannie zapakowany do transportu.😃
13 wrz 2023
9 lip 2023
Profesjonalna i miła rozmowa przez telefon. Załatwienie zamówienia od ręki
10 lip 2023
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twój komentarz! Bardzo cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszych usług. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość obsługi, więc to dla nas ogromna satysfakcja, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w przyszłości, nie wahaj się skontaktować z nami. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
17 lip 2023
Bardzo dobra obsługa klienta, nastawiona na rozwiązanie problemów. Polecam
18 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na najwyższe standardy w obsłudze wszystkich zamówień. Cieszymy się że docenia Pani naszą pracę. Zapraszamy na ponowne zakupy!
17 gru 2023

Dobra firma.

Szybka dostawa, obraz dobrze zabezpieczony. Wszystko w porządku. Polecam.
2 lis 2023
Obraz piękny, solidnie zapakowany, na pewno to nie ostatni zakup z bimago
3 lis 2023
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupu! 🖼️✨ Dziękujemy za miłe słowa odnośnie obrazu i jakości opakowania. To naprawdę motywuje nas do dalszej pracy. Jesteśmy pewni, że Twój obraz dodaje uroku Twojemu wnętrzu. Jeśli będziesz potrzebować czegoś jeszcze w przyszłości lub będziesz miała pytania, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. To zaszczyt obsługiwać tak miłych klientów jak Ty. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 😊🎨🛍️
17 maj 2023

Dobry zakup

Bardzo szybka dostawa. Dobrze zapakowana Fototapeta. I jakościowo dobra.
17 lip 2023
SZYBKO, PROFESJONALNIE, ZAMÓWIENIE ZGODNE Z OFERTĄ W INTERNECIE. POLECAM
18 lip 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość wykonywanych przez nas produktów. Bardzo nam miło, że zostało to docenione. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!