Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6431) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 737)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

14 lis 2023
dobra jakosc materialu i wykonanie
14 lis 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan również zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
IŚ
Irena Ś.
Kamionki
18 paź 2023
Oferta dla kobiet jest nieciekawa.
19 paź 2023
Drogi Pani Ireno, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług. W przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Pozdrawiamy serdecznie Atlas for Men
24 wrz 2023
Szybkość i dokładność w działaniu!
25 wrz 2023
Drogi Panie Eugeniuszu, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
23 wrz 2023
W AfM zmiany tylko na lepsze !!!!!
25 wrz 2023
Droga Pani Elżbieto, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
23 wrz 2023
Ciuchy super.zobaczymy po praniu 😉
25 wrz 2023
Drogi Panie Piotrze, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
18 sie 2023
Bardzo dziękuję za extra promocje
19 sie 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
13 sie 2023
Bardzo dziękuję za fajnie promocje
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
12 sie 2023
umozliwienie dostawy na inny adres
12 sie 2023
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
12 sie 2023
Umozliwienie dostawy na inny adres
4 sie 2023
Dobra jakość w sensownych cenach.
4 sie 2023
Drogi Panie Łukaszu, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
29 lip 2023
Prawdziwe rozmiary, szybka dostawa
29 lip 2023
Droga Pani Elżbieto, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
22 lip 2023
Wszystko w porządku. Polecam zakup
22 lip 2023
Drogi Panie Marcinie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
16 lip 2023
O.K - zwiększyć numerację do 7X/L
17 lip 2023
15 lip 2023
Zgodnie z zamówieniem i terminowo.
15 lip 2023
8 lip 2023
Wszystko jest na b.dobrym poziomie
8 lip 2023
Drogi Panie Ryszardzie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
8 lip 2023
Każdy produkt dopracowany. Szybka.
8 lip 2023
Droga Pani Alicjo, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
7 lip 2023
Szybka dostawa zamówionego towaru.
7 lip 2023
3 lip 2023
Bardzo szybka realizacja, polecam
3 lip 2023
WA
Wojciech A.
Czarnków
23 cze 2023
dobra jakość w bardzo dobrej cenie
24 cze 2023
17 cze 2023
Bardzo dobre jakościowo.terminowe
17 cze 2023
Droga Pani Grażyno, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.