EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1393) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5410)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

26 maj 2024
Szybkie i sprawne zamówienie w sklepie internetowym EDAXO, bardzo dobre ceny dla klienta, które są dobrej jakości zamówionego towaru. To samo dotyczy firmy kurierskiej, jestem zadowolony, polecam.
Wózek kuchenny ładnie się prezentuje, chociaż jest bardzo delikatny. Jeden z elementów drewnianych koszy - uchwyt - pęknięty, niestety. ;-(
3 cze 2024
solidny produkt, super się prezentuje na stole z pieczywem lub owocami. Świetna cena i dobra jakość produkty
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo dobre wykonanie, kolor pasujący do moich mebli. Super! Polecam
27 maj 2024

Stabilna podstawa

Szybka dostawa, świetna i bardzo stabilna podstawa do dużego parasola, bardzo łatwy montaż. Polecam
30 maj 2024
Wspaniałe wykonany kwietnik , ładne kolory , łatwy w montażu, gorąco polecam.
26 maj 2024
Na uwagę zasługuje dobra jakość maty oraz szybki termin realizacji zamówienia.
Szybka dostawa. Pokrowiec zgodny z opisem. Zakładanie na deskę bez problemu.
24 maj 2024

Produkt ładny.

Produkt (donice) bardzo ładny. Polecam. Przesyłka szybka i bezproblemowa.
ciekawe oferty - tylko jedna mala potyczka - nie dzwoniący czasomierz
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie naszego sklepu oraz zakupionego minutnika. Jest ona dla nas bardzo istotna. Przykro nam, że dostarczony do Pana produkt nie działa. Skontaktowaliśmy się z Panem drogą mailową, gdyż zależy nam, aby znaleźć satysfakcjonujące dla Pana rozwiązanie. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
Bardzo elastyczni - przyspieszyli dostawę Produkt b dobry
20 maj 2024
Bogata,różnorodna oferta,ekspresowa realizacja Tak trzymać!
29 maj 2024
Bardzo jestem zadowolona z zakupów. Firma godna zaufania.
SW
Stan W.
Świerklaniec
29 maj 2024
Jakość zakupionych kompostowników i szybkość dostawy 👍
Szybka dostawa zgodna z zamówieniem trzymać tak dalej
27 maj 2024
Transakcja szybka,sprawna i produkt taki jak chcialam
Super obsługa, szybka dostawa firma godna polecenia
22 maj 2024
moje zamowienie #145057 czy wyslano i jakie produkty
Produkt zgodny z zamówieniem i dostarczony na czas
30 maj 2024
Bardzo sprawnie i terminowo. Sklep godny polecenia.