Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.plOpinie

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Obsługa wysyłki oraz jakość sprzętu nie budzi zastrzeżeń. Kontakt z klientem jednak może być lepszy. Zamówiłem zestaw i skoro na stronie widnieje czas dostawy 15 dni to spodziewam się dostawy w tym właśnie terminie. Rozumiem że łańcuch dostaw może zawieść ale należy stosowną informację umieścić na stronie. Poza tym naprawdę istotne jest poinformowanie klienta o problemie jak najszybciej a nie czekanie aż się zacznie wypytywać. Całościowo oceniam firmę "na plus" bo pomimo wpadki z czasem dostawy można na nich polegać.

Dzwoniłam klika razy do firmy, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi, za każdym razem dostaję informację, że sprawdzą i oddzwonią ( nikt nie oddzwania). Towar kupiony na osobę fizyczną a dostałam na maila fakturę zaliczkową z moim nr zamówienia wystawioną na firmę z o.o. - skąd i dlaczego nie wiedzą. Nadal nie mam towaru ani informacji kiedy towar przyjdzie (pompa ciepła) , nie wiem również dlaczego nie dostałam faktury zaliczkowej wystawionej na mnie.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Szybka dostawa. Towar zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Szybkość działania, kontakt osobisty.
Profesjonalnie i sprawnie.
wszystko ok polecam
jest ok
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za ocenę. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
dostarczać towar w deklarowanym czasie !!!!!!, informować o opóźnieniach, i niech nie kłamią na infolinii
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry z tego co zostałem poinformowany, przez dział handlowy zamówienie zostało zrealizowane, za opóźnienie przepraszamy, ale w związku z perturbacjami na rynku, na które nie mamy wpływu, dostawcy nie gwarantują nam terminów dostaw i przekazują nam również terminy, które później są zmieniane.
Miła obsługa i doświadczona kadra pracownicza konsultantów udzieliła wszelkich informacji przed zakupem klimatyzatorów i podjęciem decyzji o kupnie sprzętu. Polecam zakupy w firmie Swatt.
Ogólnie bardzo dobre wrażenie. Proszę zwrócić ewentualnie uwagę na zapakowanie towaru. W moim przypadku przy zmiękczaczu do wody jeden element był złamany. W związku z tym ze nie miało to wpływu na działanie urządzenia odstąpiłem od informowania o tym firmy. Polecam bo szybka przesyłka i towar spełniający swoje funkcje. Za zakupie poprosiłem o instrukcje która została szybko przesłana mailem.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinie oraz zwrócenie uwagi na element pakowania. Pozdrawiamy zespół Swatt
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. poprosiłem o zmianę - zwiększenie zamówienia - nie było problemu. Towar dostarczony zgodnie z poprawionym zamówieniem bez najmniejszych problemów. Na pewno nie będę szukał innego dostawcy i skorzystam ponownie z oferty tej firmy.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinie. Zapraszamy do dalszych zakupów.