nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2348) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9936)

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Rewelacja! Polecam gorąco! Duży wybór i atrakcje ceny!
23 godziny temu
Witaj! Dziękujemy za wspaniałą recenzję i rekomendację! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z Nakrywamy.pl! Naszym celem jest zapewnienie szerokiego wyboru opcji i ekscytujących cen dla naszych klientów. Cieszymy się, że trafiliśmy w Twój gust i nie możemy się doczekać, aby zaprosić Cię z powrotem po więcej niesamowitych wrażeń. Rozpowszechniaj informacje i daj czadu razem z nami! 🤘

Wszystko sprawnie- polecam

Wszystko sprawnie. Produkt dobrej jakosci . Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości naszego produktu i że wszystko poszło gładko. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia z nami, więc dziękujemy, że dałeś nam znać, że tak się stało!
27 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona , dostawa szybko i problemów
4 cze 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Miło nam słyszeć, że dostawa przebiegła szybko i bez żadnych problemów. W Nakrywamy.pl zadowolenie klienta jest zawsze najwyższym priorytetem, więc miło nam słyszeć, że byliśmy w stanie przekroczyć Twoje oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy, aby pomóc Ci ponownie w przyszłości!
Wszystko zgodne z opisem . Szybka dostawa Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Witaj! Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszę się, że wszystko było zgodne z opisem i że nasza dostawa była szybka. Doceniamy rekomendację, wiele dla nas znaczy! Rozpowszechniaj informacje o Nakrywamy.pl, a my będziemy nadal wywiązywać się z naszej obietnicy świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dzięki!
Szybka,profesjonalna obsługa zamówienia.Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z nami było zarówno szybkie, jak i profesjonalne. Jesteśmy dumni z dostarczania doskonałych usług naszym klientom i uważamy to za przywilej, że możemy Ci służyć. Jeszcze raz dzięki!
30 maj 2024
Profesjonalna firma. Szybka wysyłka. Polecam
5 cze 2024
Dziękuję bardzo za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl i że byliśmy w stanie zapewnić Ci szybką wysyłkę. Twoje miłe słowa wiele dla nas znaczą. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i produkty wysokiej jakości i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to zrobić. Jeszcze raz dzięki!
5 cze 2024
wszystko sprawnie, szybko, bez zastrzeżeń
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że wszystko poszło gładko i szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i jesteśmy wdzięczni, że byłeś zadowolony z czasu spędzonego z nami. Jeszcze raz dziękuję!

Garnki

Super szybka wysylka kontakt oky polecamy
4 cze 2024
Dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej szybkiej wysyłki i świetnej obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli niesamowite wrażenia podczas zakupów u nas. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
25 maj 2024

Bardzo dobrze zabezpieczo talerze

Bardzo dobrze zabezpieczone talerze
4 cze 2024
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że doceniasz środki bezpieczeństwa, które podejmujemy, aby zapewnić, że Twoje zamówienie jest zawsze dostarczane w bezpieczny sposób. W Nakrywamy.pl poważnie podchodzimy do satysfakcji klienta i staramy się dostarczać tylko najwyższej jakości usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
3 cze 2024
Wszystko było zgodne z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję - cieszymy się, że wszystko było zgodne z Twoim zamówieniem! W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z otrzymanych produktów. Dziękujemy, że nas wybrałeś!
25 maj 2024
Długi czas oczekiwania na wysyłkę
4 cze 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Rozumiemy, że czekanie może być trudne, ale dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane tak szybko, jak to możliwe. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem i zawsze szukamy sposobów na skrócenie czasu dostawy.
bardzo dobrze zabezpieczony towar
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za miłe słowa! W Nakrywamy.pl zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zabezpieczone do wysyłki i najwyższej jakości. Wspaniale jest słyszeć, że wykonujemy dobrą robotę w tej dziedzinie i będziemy to kontynuować!
Wszystko ok, dobry produkt
20 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego produktu! Cieszymy się, że miałeś z nami miłe doświadczenia. Naszym priorytetem jest upewnienie się, że każdy, kto korzysta z Nakrywamy.pl, czerpie z tego przyjemność. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów, aby poprawić Twoje wrażenia z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii!
Szybko i profesjonalnie.
20 maj 2024
Dzięki za pozytywne opinie! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W Nakrywamy.pl dążymy do zapewnienia najlepszej jakości usług i łatwego, profesjonalnego doświadczenia dla wszystkich naszych klientów. Doceniamy, że poświęciłeś swój czas, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami!
31 maj 2024
Wszystko mi się podobało
5 cze 2024
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podobało Ci się u nas. Staramy się tworzyć niezapomniane wrażenia i dać każdemu szansę na cieszenie się naszymi produktami. Dziękujemy, że nas wybrałeś!
Serdecznie polecam ❤️
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Jesteśmy bardzo podekscytowani Twoją niesamowitą recenzją! W Nakrywamy.pl ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci mają najlepsze doświadczenia za każdym razem, gdy do nas przychodzą i cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia! Dziękujemy za Twoje wsparcie!
3 cze 2024
Super firma.Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Twoje wsparcie znaczy dla nas wszystko i będziemy nadal ciężko pracować, aby wszyscy nasi klienci mogli miło spędzić czas. Jeszcze raz dzięki!
30 maj 2024
Wszystko super!!!
5 cze 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z Nakrywamy.pl i że jesteś zadowolony z naszych usług. Ciężko pracujemy, aby nasza platforma była łatwa w użyciu i pomogła Ci znaleźć idealny produkt dla Twojego domu. Korzystaj z naszych usług i jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na wyrażenie opinii!
szybko sprawnie
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl stawiamy na szybkość i wydajność, więc cieszymy się, że doświadczyłeś tego z nami. Staramy się jak najbardziej ułatwiać życie naszym klientom, więc jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
wszystko ok
4 cze 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci mają najlepsze możliwe doświadczenia i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji!