nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2012) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9469)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Wszystko ladne, wszystko dobrze :) polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za twoją miłą i hojną recenzję! Cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia i doceniamy Twoją rekomendację! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał przyjemny czas podczas zakupów u nas, więc naprawdę doceniamy, że dzielisz się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Jeszcze raz dziękuję.

Super firma

Wszystko przejrzyście, sprawnie. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że nasza usługa okazała się dla Ciebie sprawna i prosta. W Nakrywamy.pl staramy się, aby doświadczenia naszych klientów były tak łatwe i przyjemne, jak to tylko możliwe. Doceniamy Twoje wsparcie!
RD
Ryszard D.
Starachowice
Świetne produkty. Szybka dostawa polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Twoje standardy i że mogliśmy zapewnić Ci szybką dostawę. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Naprawdę doceniamy Wasze opinie i wsparcie.
Doradztwo i sprawna realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych porad i szybkiej realizacji zamówienia. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia podczas zakupów u nas. Doceniamy Twoje wsparcie i opinie!
Produkt zgodny z opisem, szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy świadomość, że produkt był zgodny z oczekiwaniami i że otrzymałeś go szybko. W Nakrywamy.pl zawsze upewniamy się, że nasi klienci otrzymają to, czego szukają i że dotrze to na czas. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu!
Dobra jakość towaru i szybka realizacja.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za świetną recenzję! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że spodobała Ci się jakość naszych produktów i szybka dostawa. Jesteśmy dumni, że zawsze dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkty i usługi!
JW
Jacek W.
Gdynia
Wszystko sprawnie.Bardzo szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że wszystko poszło gładko i że dostawa była szybka. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko przebiegało jak najsprawniej dla naszych klientów - Twoje zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem w Nakrywamy.pl. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Ładny wzór, mogły być trochę mniejsze.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że wzór przypadł Ci do gustu. Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się Twoimi przemyśleniami!
Szybka dostawa, zastawa zabezpieczona.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za opinię! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszą szybką dostawą i że Twoje zamówienie było dobrze chronione. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i dokładamy wszelkich starań, aby każda dostawa była terminowa i bezpieczna. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Szybka dostawa zgodna z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i zgodnie z oczekiwaniami. W Nakrywamy.pl staramy się zawsze zapewniać doskonałą obsługę i cenimy opinie klientów. Jeszcze raz dzięki!
Czas realizacji i jakość produktu
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i zapewniać naszym klientom wyjątkowe wrażenia z zakupów. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
Kultura pakowania i jakość towaru
Oferta korzystna godna polecenia
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl jesteśmy podekscytowani możliwością oferowania klientom tak wspaniałych ofert i usług. Wierzymy w dokładanie wszelkich starań dla naszych klientów i zapewnianie im najlepszych możliwych doświadczeń. Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa!
JK
Janina K.
Falenty Duże
Towar, który był zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją opinię na temat twoich doświadczeń z nami. Cieszymy się, że produkt był dokładnie taki, jak opisano i że masz dobre doświadczenia. W Nakrywamy.pl dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy Twój czas i cieszymy się, że możemy nadal Ci służyć w przyszłości!

Wszystko OK

Sprawnie, zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło na czas i zgodnie ze specyfikacją. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli przyjemne i pozytywne doświadczenia podczas zamawiania u nas. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi i wysokiej jakości produktów. Dziękujemy, że jesteś lojalnym klientem!
Wszystko zgodne z zamówieniem.
Cały zestaw sztućców jest super
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za pozytywne opinie! Staramy się dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty, które sprawią, że ich posiłki będą prawdziwą przyjemnością. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami i docenienie naszego kunsztu. Dzięki!
Towar spełnił moje oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za opinię! Miło nam słyszeć, że jesteś zadowolony z zakupu. Staramy się, aby każdy klient był zachwycony swoim zamówieniem, więc miło nam słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Wszystko przebiegło sprawnie
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że wszystko poszło gładko. Staramy się zapewnić naszym klientom łatwe i bezstresowe doświadczenie, więc cieszymy się, że uważasz, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękuję za recenzję!
Wszystko zgodnie z opisem