nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2400) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 040)

Najistotniejsza pozytywna opinia

13 wrz 2023
WSZYSTKO SUPER! BARDZO DOBRY KONTAKT,BARDZO DOBRA CENA,BARDZO SZYBKA DOSTAWA,WRĘCZ BŁYSKAWICZNA!SZTUĆCE FLAMES W WALIZCE POŁYSK 80 ELEMENTÓW BARDZO PIĘKNE I DOTARŁY DO MNIE W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM RANO-W CIĄGU 24 GODZIN. Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEN SKLEP I SZTUĆCE GERLACH.TO JUŻ KOLEJNE MOJE TAKIE ZAMÓWIENIE I NAPEWNO NIE OSTATNIE BO JUŻ JUTRO ZAMÓWIĘ KOLEJNE NA PREZENT,TYM RAZEM SZTUĆCE GERLACH VALOR 68 EL. W WALIZCE. :) SZKODA TYLKO,ŻE TERAZ NIE MA MOŻLIWOŚCI KUPIENIA W WALIZKACH SZTUĆCÓW GERLACH ZAWIERAJĄCYCH RÓWNIEŻ 104 ELEMENTY(68 EL.+12 ŁYŻECZEK DO KAWY I 24 SZTUĆCE DO RYB).
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Najistotniejsza negatywna opinia

14 sie 2023
Piszę tą opinię nie otrzymawszy jeszcze zamówienia. Sklep poinformował mnie, że jednej rzeczy brakuje i nie był to problem więc poprosiłem o wysyłkę reszty. Dostałem wiadomość od kuriera, że paczka została zarejestrowana do odbioru, po czym po 3 kolejnych dniach roboczych kolejne informacje, że jednak kolejna rzecz jest uszkodzona i przesyłka się opóźni o minimum tydzień. Nie wiem w jaki sposób działa system ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją gdy po mailu od kuriera że paczka została nadana nagle się okazuje, że nie jest nawet skompletowana. Akurat zawierała produkt, na którym mi zależało aby przyszedł do konkretnej daty więc po mailu od przewoźnika zakładałem że w ciągu 2 dni roboczych będzie. Dodam też, że to nie jest moje pierwsze zamówienie w tym sklepie, z tego co pamiętam prawie każde było opóźnione przez brak produktów.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

29 cze 2024
27 cze 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Naprawdę doceniamy pozytywne opinie i cieszymy się, że podobało Ci się Twoje doświadczenie w "Nakrywamy.pl". Nasz zespół dąży do zapewnienia wyjątkowej obsługi i cieszymy się, gdy słyszymy, że nam się to udało. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli przyjemność powitać Cię ponownie. Pozdrawiamy serdecznie Nakrywamy.pl
27 cze 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że miałeś pozytywne doświadczenia z naszymi usługami i naprawdę doceniamy Twoją rekomendację. Nieustannie dążymy do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych doświadczeń i cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i czekamy na ponowną obsługę w przyszłości! Pozdrawiam serdecznie, Zespół Nakrywamy.pl
26 cze 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że miałeś z nami 5-gwiazdkowe doświadczenie! Nasz zespół w Nakrywamy.pl zawsze stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i wiele dla nas znaczy, że Ci się podobało. Doceniamy Twoją opinię i na pewno będziemy ciężko pracować, aby spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie nas - mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości! Zespół Nakrywamy.pl
26 cze 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam świetnej recenzji! Cieszymy się, że miałeś z nami 5-gwiazdkowe doświadczenie w Nakrywamy.pl. Zależy nam na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie i upewnianiu się, że nasi klienci są zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie nas i mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz na www.nakrywamy.pl
26 cze 2024
Witaj! Bardzo dziękujemy za pozostawienie pozytywnej recenzji dla Nakrywamy.pl! To znaczy dla nas bardzo wiele, że miałeś 5-gwiazdkowe doświadczenie z naszym serwisem. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi i cieszymy się, że udało nam się trafić w Twój gust. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dobrego dnia!
26 cze 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia z Nakrywamy.pl! To dla nas bardzo ważne, gdy nasi klienci są zadowoleni i odchodzą z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy!
26 cze 2024
Bardzo dziękujemy za 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia z nami w "Nakrywamy.pl". Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług, więc cieszymy się, że trafiliśmy w Twój gust. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!
26 cze 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z Nakrywamy.pl było 5/5. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi i jesteśmy wdzięczni za Twoje uznanie. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Cię obsłużyć! Pozdrawiamy, zespół Nakrywamy.pl.
24 cze 2024
25 cze 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że miałeś z nami niesamowite doświadczenia. To recenzje takie jak Twoja sprawiają, że cała nasza ciężka praca jest tego warta! Jesteśmy dumni z zapewniania najwyższej jakości usług i cieszymy się, że trafiliśmy w Twój gust. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie na Nakrywamy.pl! Dzięki!
24 cze 2024
25 cze 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak recenzji! Cieszymy się, że miałeś niesamowite doświadczenie z nami w Nakrywamy.pl. Nieustannie ciężko pracujemy, aby zapewniać obsługę na najwyższym poziomie, a otrzymywanie pozytywnych opinii od naszych cenionych klientów, takich jak Ty, jest zawsze satysfakcjonujące. Doceniamy Twoje wsparcie i nie możemy się doczekać, aby służyć Ci ponownie w przyszłości.