nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2324) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9910)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
WSZYSTKO SUPER! BARDZO DOBRY KONTAKT,BARDZO DOBRA CENA,BARDZO SZYBKA DOSTAWA,WRĘCZ BŁYSKAWICZNA!SZTUĆCE FLAMES W WALIZCE POŁYSK 80 ELEMENTÓW BARDZO PIĘKNE I DOTARŁY DO MNIE W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM RANO-W CIĄGU 24 GODZIN. Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEN SKLEP I SZTUĆCE GERLACH.TO JUŻ KOLEJNE MOJE TAKIE ZAMÓWIENIE I NAPEWNO NIE OSTATNIE BO JUŻ JUTRO ZAMÓWIĘ KOLEJNE NA PREZENT,TYM RAZEM SZTUĆCE GERLACH VALOR 68 EL. W WALIZCE. :) SZKODA TYLKO,ŻE TERAZ NIE MA MOŻLIWOŚCI KUPIENIA W WALIZKACH SZTUĆCÓW GERLACH ZAWIERAJĄCYCH RÓWNIEŻ 104 ELEMENTY(68 EL.+12 ŁYŻECZEK DO KAWY I 24 SZTUĆCE DO RYB).
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

14 sie 2023
Piszę tą opinię nie otrzymawszy jeszcze zamówienia. Sklep poinformował mnie, że jednej rzeczy brakuje i nie był to problem więc poprosiłem o wysyłkę reszty. Dostałem wiadomość od kuriera, że paczka została zarejestrowana do odbioru, po czym po 3 kolejnych dniach roboczych kolejne informacje, że jednak kolejna rzecz jest uszkodzona i przesyłka się opóźni o minimum tydzień. Nie wiem w jaki sposób działa system ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją gdy po mailu od kuriera że paczka została nadana nagle się okazuje, że nie jest nawet skompletowana. Akurat zawierała produkt, na którym mi zależało aby przyszedł do konkretnej daty więc po mailu od przewoźnika zakładałem że w ciągu 2 dni roboczych będzie. Dodam też, że to nie jest moje pierwsze zamówienie w tym sklepie, z tego co pamiętam prawie każde było opóźnione przez brak produktów.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Super firma.Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Twoje wsparcie znaczy dla nas wszystko i będziemy nadal ciężko pracować, aby wszyscy nasi klienci mogli miło spędzić czas. Jeszcze raz dzięki!
30 maj 2024
Wszystko super!!!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z Nakrywamy.pl i że jesteś zadowolony z naszych usług. Ciężko pracujemy, aby nasza platforma była łatwa w użyciu i pomogła Ci znaleźć idealny produkt dla Twojego domu. Korzystaj z naszych usług i jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na wyrażenie opinii!
szybko sprawnie
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl stawiamy na szybkość i wydajność, więc cieszymy się, że doświadczyłeś tego z nami. Staramy się jak najbardziej ułatwiać życie naszym klientom, więc jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
27 maj 2024
wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci mają najlepsze możliwe doświadczenia i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Doceniamy Twoje miłe słowa i opinie i mamy nadzieję, że będziesz nadal korzystać z naszych usług w przyszłości!
14 maj 2024
14 maj 2024
Wielkie dzięki za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wygodne i przyjemne doświadczenie. Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że doceniasz naszą filozofię ułatwiania obsługi wydarzeń przez najlepszych profesjonalistów. Zawsze staramy się ulepszać nasze usługi i zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia. Jeszcze raz dzięki!
28 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za recenzję! W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas korzystania z naszych usług i cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć!
15 maj 2024
17 maj 2024
Wielkie dzięki za twoją pozytywną rekomendację! W Nakrywamy.pl dążymy do zapewnienia łatwych i przyjemnych zakupów dla wszystkich naszych klientów. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi wspaniałymi doświadczeniami!
Ok
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji! Cieszymy się, że miałeś z nami dobre doświadczenia i zawsze doceniamy Twoją opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić łatwe i przyjemne zakupy online. Mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę, jeśli kiedykolwiek będziesz czegoś potrzebować w przyszłości! Życzymy miłego dnia!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie tak pozytywnej opinii o Nakrywamy.pl! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i staramy się nadal tworzyć znaczące doświadczenia dla naszych klientów. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za Twój wkład!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cenimy ją. W Nakrywamy.pl staramy się, aby nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia z nami za każdym razem, gdy robią zakupy. Miło nam słyszeć, że miałeś w większości pozytywne doświadczenia i cieszymy się, że mogliśmy dać Ci 4 na 5 gwiazdek! Dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce do nas wrócisz!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z Nakrywamy.pl było pozytywne. Jesteśmy dumni z zapewniania najwyższej jakości obsługi klienta i staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu. Doceniamy Twoją opinię i dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości przekroczyć Twoje oczekiwania. Dzięki!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest widzieć, że nam się to udało. Doceniamy Twoją pozytywną opinię!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz z nami doświadczenie 5/5. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zapewnienie naszym klientom doskonałych produktów, doskonałej obsługi klienta i ogólnie przyjemnych zakupów. Doceniamy Twoją opinię i czekamy na dalszą obsługę w przyszłości!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Miło nam słyszeć, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Cieszymy się, że mogliśmy mieć wpływ na Twój dzień!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl! Naszym celem jest zapewnienie najlepszej możliwej obsługi i cieszymy się, że nam się to udało. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje miłe słowa i wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie nas na Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że masz w większości pozytywne doświadczenia z nami i doceniamy Twoją opinię. W Nakrywamy.pl dążymy do doskonałości i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję i wsparcie - to naprawdę wiele dla nas znaczy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia. W Nakrywamy staramy się zapewnić jakość i bezpieczeństwo we wszystkim, co robimy. Doceniamy twoje miłe słowa i jesteśmy zobowiązani do ciągłego dostarczania najlepszych możliwych produktów i usług. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz przyjemne doświadczenia z Nakrywamy.pl. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa. Twoje wsparcie i opinie mają dla nas ogromne znaczenie i wspaniale jest wiedzieć, że nasze wysiłki są doceniane. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję - to naprawdę wiele znaczy!