nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2212) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9762)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Doskonałe miejsce na zakupy on line. Bogaty asortyment, atrakcyjne ceny, świetna komunikacja i szybka dostawa. Czego chcieć więcej. Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupionego towaru, jak też standardu obsługi - szybka reakcja na zamówienie, wysyłka i dostawa. Przećwiczyłam także zwrot spowodowany nieuwagą i zamówieniem innego towaru niż zamierzałam (wielkość łyżeczek). Zwrot nastąpił równie bezproblemowo co zakup. Polecam i sama chętnie skorzystam ponownie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na podzielenie się tak niesamowitą recenzją. Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie tak przyjemne, począwszy od wyboru produktów w atrakcyjnych cenach, a skończywszy na szybkiej komunikacji i dostawie. Doceniamy Twoją opinię na temat naszej polityki zwrotów i cieszymy się, że był to bezproblemowy proces. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów będziesz naszym klientem!
21 kwi 2024

To były moje kolejne zakupy w nakrywamy.pl Mimo tego, że przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona, jeden z talerzy był uszkodzony, ale bardzo szybko moja reklamacja została rozpatrzona i talerz został dosłany. Na pewno skorzystam jeszcze z zakupów w nakrywamy.pl i będą polecała ten sklep innym.
25 kwi 2024
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w szybkim i skutecznym rozwiązaniu Twojego problemu i że wrócisz do nas ponownie! W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie tylko najwyższej jakości produktów. Naszą misją jest przynoszenie radości poprzez sprzedaż pięknej zastawy stołowej, dlatego przepraszamy za wszelkie incydenty, które nie spełniły tych oczekiwań. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Eleganckie garnki Garnki są bardzo ładne, wielkością dostosowane do singla lub małej rodziny. Na płycie indukcyjnej prezentują się świetnie. Polecam na prezent lub do własnego użytku, ja kupiłam na prezent dla wnuka na nowe mieszkanie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że nasze eleganckie naczynia kuchenne pasują do nowego domu Twojego wnuka. Staramy się tworzyć stylowe i funkcjonalne projekty, które są idealne zarówno dla pojedynczych gospodarstw domowych, jak i większych rodzin. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu przez wiele lat!
20 kwi 2024
bardzo dobry pomysł kombinacji promocyjno sprzedażowych serwisów obiadowych w różnych cenach. Serwisy eleganckie jestem b zadowolona że kupując serwis dostałam w prezencie jeszcze coś dodatkowo. To zachęca ludzi do zakupu Pozdrawiam
25 kwi 2024
Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszymy się, że doceniasz nasze usługi promocyjne. Naszym celem jest zawsze upewnienie się, że każdy czuje się komfortowo i jest zadowolony z zakupu. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy!
2 maj 2024
Talerze były prezentem dla córki i zięcia. Bardzo im się podobało. Zwrócili uwagę na staranne wykonanie talerzy, a także na świetnie zabezpieczone talerze przed uszkodzeniem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za twoją przemyślaną recenzję! Doceniamy, że Tobie i Twojej rodzinie podobały się talerze i zauważyliście jakość naszego wykonania. Wspaniale jest słyszeć, że byliśmy w stanie zapewnić bezpieczną dostawę - nic nie przebije spokoju ducha, jeśli chodzi o prezenty! Dziękujemy za poświęcenie czasu na poinformowanie nas o swoich doświadczeniach.
PT
Piotr T.
Wroclaw
20 kwi 2024
Daje 5 gwiazdek ponieważ maile przypominające są irytujące:) ale zupełnie poważnie bardzo fajny sklep, odbierałem na miejscu. Bardzo miła obsługa i jakaś taka niestresująca:)
25 kwi 2024
Dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że odbiór był dla Ciebie przyjemny, a nasz personel przyjazny i bezstresowy. Chcemy mieć pewność, że dbamy o naszych klientów i przepraszamy, jeśli jakiekolwiek przypomnienia były zbyt uciążliwe. Jeszcze raz dzięki za opinie!
24 kwi 2024
Wysyłać tak jak było zamawiane, widelczyki zamawiałam w 2 pudełkach po 6 sztuk a dostałam w 1 pudełku 12 sztuk- a miało to być w prezencie dla 2 osób
25 kwi 2024
Pani Grażyno, nie zamawiała Pani u nas widelczyków do ciasta. Mamy w Pani zamówieniu 2 pudełka innych sztućców i takie zostały nadane...
28 kwi 2024
Duży wybór, szybka wysyłka, bardzo dobrze zabezpieczona. Brakuje wyboru dodatkowych metod dostawy( paczkomat, odbiór w punkcie )
29 kwi 2024
Dzień dobry, mamy alternatywne metody dostawy, jednak nie dotyczą one wysyłki porcelany i produktów łatwo-tłukących się. Te, bezpieczniej docierają wysyłane kurierem
Produkty zgodne z zamówieniem. Pęknięte miski zostały zastąpione w ramach reklamacji nowymi. Wszystko ok. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty były zgodne z Twoim zamówieniem i że byliśmy w stanie naprawić problemy z pękniętymi miskami za pośrednictwem naszej polityki reklamacji. Poważnie traktujemy opinie klientów i staramy się zapewnić satysfakcjonujące doświadczenie przy każdym zamówieniu. Dziękujemy za twoje wsparcie!
30 kwi 2024
Profesjonalna obsługa, zakupiłam serwis Boss- klasyka i prostota w jednym ( mógł by być bardziej biały)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję, cieszymy się, że podobał Ci się profesjonalizm naszych usług! Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
Polecam! Wszystko ok. Towar zgodny z opisem. Realizacja i przesyłka szybka i bez zastrzeżeń.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Doceniamy fakt, że produkt jest zgodny z opisem, a proces dostawy przebiegł szybko i sprawnie. Jesteśmy wdzięczni za wasze wsparcie i czekamy na zapewnienie jeszcze lepszych wrażeń w przyszłości!
23 kwi 2024
Jakość na wysokim poziomie. Profesjonalna obsługa. Bardzo szybka realizacja. Polecam.
25 kwi 2024
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług i cieszymy się, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania. Jesteśmy bardzo dumni z szybkiej obsługi i cieszymy się, że została ona doceniona. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej recenzji - naprawdę to doceniamy!
2 maj 2024
Zamówienie przyszło szybko, a garnki które zamówiłam są zgodne z oczekiwaniami🙂
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że szybko otrzymałeś zamówienie i że nasze patelnie spełniły Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z dostarczania dobrej jakości produktów i szybkiej obsługi. Mamy nadzieję, że będziesz naszym stałym klientem!
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z zamówienia - szybka dostawa jest dla nas zawsze priorytetem w Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe i cieszymy się, że mogliśmy to zrobić dla Ciebie!
Wszystko co zamówiłam jest piękne i bardzo dobrze zabezpieczone.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że zamówione produkty przypadły Ci do gustu i że dotarły do Ciebie w idealnym stanie. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą jakość produktów i obsługi klienta! Doceniamy twoje wsparcie i czekamy na ponowne spotkanie z tobą wkrótce.
29 kwi 2024
Piękne łyżeczki,błyszczące i ciężkie.Bardzo jestem zadowolona
30 kwi 2024
Dziękuję bardzo za pozytywne opinie! Jesteśmy bardzo dumni z jakości naszych produktów i satysfakcjonuje nas, gdy widzimy, że spełniają one Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że jesteś klientem Nakrywamy.pl!
Naprawde profesjonalna firma z szybka reakcja . POLECAM
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że mogliśmy zapewnić profesjonalne doświadczenie i szybki czas reakcji. Jesteśmy dumni z dostarczania doskonałych usług i cieszymy się, że podobało Ci się u nas!
Szybką wysyłka, dobrze zapakowane .Towar bardzo ładny
20 kwi 2024
Bardzo dobra jakość sztućców, szybka wysyłka, polecam.
25 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszych sztućców i szybkiej dostawy! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą jakość sztućców i szybką wysyłkę, aby nasi klienci mogli cieszyć się swoimi produktami tak szybko, jak to możliwe. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu!
Polecam, szybka wysyłka, piękne sztućce, dobra cena
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej dostawy i naszych wspaniałych sztućców. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie i cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności!