nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2348) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9936)

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

nie wiem co możecie zrobić lepiej, chyba to co jest więcej od najlepiej… :))))
17 gru 2023
Towar zgodny z opisem . Piękny! Porządnie opakowane i szybka dostawa. Dziękuję
Szybka wysyłka. Produkt (deska dębowa) solidnie wykonana, ładnie zapakowana.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i że jesteś zadowolony z jakości produktu. Jesteśmy bardzo dumni z naszych produktów i staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom jak najlepsze wrażenia podczas zakupów u nas.
9 paź 2023

Dobre ceny, szybka dostawa

Duży wybór, dobre ceny, szybka dostawa nie ma do czego się przyczepić. Polecam
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że miałeś przyjemne doświadczenie z naszym wyborem, cenami i dostawą. Wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania - to coś, do czego dążymy każdego dnia w Nakrywamy.pl. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
18 wrz 2023
rozmowa konkretna i rzeczowa z pracownikami, produkt wysokiej jakości. POLECAM
20 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszym zespołem i produktem. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości we wszystkim, co robimy i cieszymy się, że to zauważyłeś. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję - doceniamy to!
8 wrz 2023
Fachowa konsultacja, dostawa skompletowana i wysłana w tym samym dniu. Polecam
14 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa - cieszymy się, że Twoje doświadczenie z nami było dobre! Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie tej recenzji i dziękujemy za wsparcie.
24 lis 2023
Bardzo szybka i bezpiecznie opakowana przesyłka. Komplet Boss biały - klasyka
28 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię, naprawdę ją doceniamy! Cieszymy się, że dostawa zestawu Classic White Boss była szybka i bezpieczna. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę i doświadczenie dla każdego z naszych klientów, więc cieszymy się, że podobał Ci się Twój zestaw!
9 lis 2023
Polecam sprzedawcę paczka dotarła bardzo szybko a produkt najwyższej jakości
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twoja przesyłka dotarła szybko, a nasz produkt był najwyższej jakości. Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem i za każdym razem staramy się zapewnić pięciogwiazdkowe doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
5 lis 2023
Ładne naczynia ale dostałam inny kolor i nikt mi nie odpisuje na wiadomość:)
10 lis 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał kilku dni. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji.
20 sie 2023
Zamówienie dotarło bez żadnych uszkodzeń, było bardzo porządnie zapakowane.
22 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło bezpiecznie i było dobrze zapakowane. Wkładamy wiele wysiłku w upewnienie się, że każda paczka opuszcza nasz magazyn w idealnym stanie, dlatego doceniamy Twoją opinię!
Bardzo duży wybór w dobrych cenach bezpiecznie opakowanie polecam Katarzyna
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za twoją recenzję, Katarzyno! Miło nam słyszeć, że uważasz nasz wybór produktów za świetny, a ceny za konkurencyjne. Bezpieczeństwo i ochrona są dla nas bardzo ważne w Nakrywamy.pl i staramy się, aby każdy klient był zadowolony z zakupu. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!

Wszystko super

Szybka wysyłka, produkty bardzo dobrze zabezpieczone. Na pewno będę domawiac
4 sty 2024
Bardzo dziękujemy za pozostawienie niesamowitej recenzji, naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że podobała Ci się szybka wysyłka i bezpieczne opakowanie. Miej oko na przyszłe zamówienia i jeszcze raz dziękujemy!
Szybka realizacja, zamówione produkty estetycznie wykonane, zgodne z opisem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka dostawa, a produkty były estetyczne i spełniły Twoje oczekiwania. Nasz zespół w Nakrywamy.pl nieustannie dąży do zapewnienia jak najlepszego doświadczenia i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to zrobić dla Ciebie.
11 lip 2023
Szybka dostawa, towar bezpiecznie zapakowany zgodny z zamowieniem. Dziękuję

100 % pozytyw

Zakup przebiegł bez zastrzeżeń. Dobrze zapakowane. Zastawa i kubki piękne.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że Twoje zakupy były udane i że spodobało Ci się nasze opakowanie. Staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty, które są estetyczne i doceniamy, że zauważasz ten wysiłek. Jeszcze raz dziękujemy za bycie cennym klientem!
18 lis 2023
Polecam !!! zastawa przepiękna i bardzo dobrze zapakowana Szybka dostawa
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że zastawa była piękna i dobrze zapakowana. Zawsze staramy się, aby każdy klient był zadowolony z zamówienia i miło nam słyszeć, że masz tak pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
16 lis 2023
Szybka realizacja.Produkty zgodne z opisem .Doskonale zabezpieczona paczka.
17 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że masz z nami tak wspaniałe doświadczenia. Zawsze staramy się, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości i wspaniale jest wiedzieć, że Twoje zamówienie było tak dobrze zapakowane i dotarło szybko. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
4 sie 2023
Doskonała cena, nieosiągalna u konkurencji. Transakcja - sprawnie i szybko.
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że spodobały Ci się nasze konkurencyjne ceny i szybka transakcja. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości w najbardziej rozsądnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
4 lis 2023

Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezproblemowo. Zastawa bardzo ładna
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie! Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie i że jesteś zadowolony z wyników. Naszą misją jest ułatwienie Ci znalezienia tego, czego potrzebujesz i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy!
3 paź 2023

Bardzo eleganckie sztućce.

To mój drugi komplet zakupiony od NAKRYWAMY jeden ładniejszy od drugiego.
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty i doceniamy, że wybrałeś nas przy drugim zamówieniu. Ciężko pracujemy, aby każde zamówienie było jeszcze lepsze od poprzedniego i cieszymy się, że też tak uważasz! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!