nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2177) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9707)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

3 wrz 2023
Dobry kontakt towar zgodny z opisem dobrze zabezpieczona przesyłka.
6 wrz 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę klienta, aby zapewnić naszym klientom to, czego potrzebują w efektywny sposób. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność, szybka dostawa polecam.
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! To wiele dla nas znaczy w Nakrywamy.pl, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenie. Staramy się, aby każdy z naszych klientów miał przyjemne i efektywne doświadczenie zakupowe i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
27 lip 2023

Szybki i profesjonalny serwis oraz komunikacja z działem sprzedaży.
5 maj 2023
Świetny kontakt,szybka wrecz expressowa wysylka i bardzo dobre ceny
28 gru 2023
Zestaw talerzy przepiękny. Bardzo dokładnie zapakowany do wysyłki.
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że zestaw talerzy przypadł Ci do gustu i że został tak dobrze zapakowany. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać naszym klientom produkty i opakowania najwyższej jakości - cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć!
Dziękuję za szybką dostawę oraz za szybkie załatwianie reklamacji
28 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i nie możemy się doczekać, aby nadal zapewniać Ci wyjątkową obsługę. Dziękujemy, że pomagasz nam być najlepszymi!
Szybka dostawa. Produkty zabezpieczone we właściwy sposób. Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości i szybką dostawę.
szybka dostawa, garnki super, opcja ze składanymi rączkami miodzio
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka dostawa i patelnie ze składanymi uchwytami. Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości naczyń kuchennych, dzięki którym możesz przygotować pyszne dania!
10 wrz 2023

profesjonalne podejście do zamówienia i…

profesjonalne podejście do zamówienia i oczywiście szybka dostawa
14 wrz 2023
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje miłe słowa. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić profesjonalną i sprawną obsługę z szybkim czasem dostawy, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia!
5 wrz 2023
Zamówienie zostało zrealizowane profesjonalnie. Jestem zadowolony.
6 wrz 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z naszej profesjonalnej obsługi i cieszymy się, że jesteś zadowolony z wyników. Staramy się zapewnić każdemu klientowi taką samą jakość usług. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
13 gru 2023
Realizacja zamówienia szybka i bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą
29 paź 2023

Same pochwały

Szybka dostawa, świetnie zabezpieczona paczka. Kubeczki świetne.
9 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że spodobała Ci się zarówno nasza szybka dostawa, jak i bezpieczne opakowanie. Zawsze staramy się oferować produkty najwyższej jakości i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu. Doceniamy Twoje wsparcie i dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
31 sie 2023
Piękny zestaw talerzy. Wysyłka zrealizowana ekspresowo. Polecam:)
1 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że spodobał Ci się nasz piękny zestaw talerzy i że Twoje zamówienie zostało szybko dostarczone. Wspaniale jest słyszeć od naszych klientów i doceniamy wasze wsparcie! W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać najwyższej jakości zastawę stołową w różnych stylach i wyglądzie, aby pasowała na każdą okazję. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
30 cze 2023

Kolorowe lody

Przyjemność dla oczu i podniebienia.Wnuki zachwycone mini lodami.
Bezproblemowa obsługa. szybka dostawa. Komplet śliczny polecam 😊
szykba dostawa, wszystko bardzo dobrze zapakowane, 0 uszkodzeń.
12 gru 2023
Szybko, sprawnie , zgodnie z zamówieniem, porządnie zapakowane.
18 lis 2023
Szybka i sprawna transakcja, wszystko zgodnie z opisem. Polecam.
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że wszystko poszło gładko i zgodnie z planem. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się być najlepsi - Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa.
21 paź 2023

Zestaw obiadowy

Zestaw bardzo ładny. Szybką przesyłką i wzorowe zabezpieczenie.
24 paź 2023
Dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że produkt przypadł Ci do gustu i że dostawa była zarówno szybka, jak i dobrze zabezpieczona. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w jakość, więc zawsze miło jest słyszeć pozytywne opinie od naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
BS
Barbara S.
Twardogóra
14 wrz 2023
Produkty dobrej jakości,miła obsługa.towar dostarczony o czasie.
19 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć Twoje zamówienie na czas. Dziękujemy za Twoje wsparcie!