nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9669)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

11 cze 2023
Zakupiłem naczynia dla przyjaciółki która jest teraz bardzo zadowolona z produktu !
18 lis 2023
bardzo mila i pomocna pani która pomogła przy wyborze i zakupie ,szybkość dostawy
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miałeś miłe doświadczenia z członkiem naszego zespołu i że Twój zakup dotarł szybko. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doświadczenie zorientowane na klienta i cenimy opinie naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
11 wrz 2023
Wszystkie zamówione produkty bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia.
19 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i że jesteś zadowolony z produktów. W Nakrywamy.pl wierzymy w zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta - staramy się, aby każde zamówienie było dla Ciebie przyjemnością. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
12 gru 2023
Zamówienie przyszło na czas, dokładnie i bezpiecznie zapakowany zestaw. Polecam
9 gru 2023
Szybka dostawa i świetnie zapakowane naczynia, żeby się nie potłukły w drodze :)
19 wrz 2023
Ladne talerze.Szybka obsluga.Talerze bardzo dobrze zapakowane.Dotarly w calosci.
21 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że spodobały Ci się nasze talerze i doceniłeś szybką obsługę. To zawsze wspaniałe uczucie, gdy nasze starannie zapakowane talerze docierają do Ciebie w nienaruszonym stanie. Za każdym razem staramy się oferować najlepsze produkty i usługi, więc naprawdę doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy!
30 sie 2023
Porcelana przepiękna, duże talerze, bardzo elegancka, jestem zachwycona zakupem
1 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu. Naszą misją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów, które sprawią, że z dumą będą prezentować swoje nakrycia stołu. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że będziesz naszym klientem przez wiele lat!
Solidnie zapakowane. Trudno się było aż dostać. Wysyłka szybko. Talerze piękne.
17 gru 2023
Super talerzy . Na żywo nawet lepiej :) Obsługa jak najbardziej. Rekomenduję !
9 gru 2023
Talerze w rzeczywistości ładniejsze jak na zdjęciach jestem bardzo zadowolona
16 paź 2023

Super sklep

Obsługa bez zarzutu Szybko,sprawnie z życzliwością dla potrzeb klienta.Polecam
20 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że właśnie to od nas otrzymałeś. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
4 wrz 2023
Zgodne z opisem orginalne zapakowane i szybka wysyłka bardzo pozytywnie,polecam
6 wrz 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że Twoja przesyłka dotarła szybko. Wspaniale jest wiedzieć, że nas polecasz i nie możemy się doczekać, aby pomóc Ci w przyszłych zamówieniach. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
5 sie 2023

Wszystko wykonane prawidłowo Opakowanie Dostawa Płatność Szybkość doręczenia
24 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszą usługą. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że szybko otrzymałeś paczkę i wszystko poszło gładko. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię, to wiele dla nas znaczy!

nie wiem co możecie zrobić lepiej, chyba to co jest więcej od najlepiej… :))))
17 gru 2023
Towar zgodny z opisem . Piękny! Porządnie opakowane i szybka dostawa. Dziękuję
Szybka wysyłka. Produkt (deska dębowa) solidnie wykonana, ładnie zapakowana.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i że jesteś zadowolony z jakości produktu. Jesteśmy bardzo dumni z naszych produktów i staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom jak najlepsze wrażenia podczas zakupów u nas.
9 paź 2023

Dobre ceny, szybka dostawa

Duży wybór, dobre ceny, szybka dostawa nie ma do czego się przyczepić. Polecam
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że miałeś przyjemne doświadczenie z naszym wyborem, cenami i dostawą. Wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania - to coś, do czego dążymy każdego dnia w Nakrywamy.pl. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
18 wrz 2023
rozmowa konkretna i rzeczowa z pracownikami, produkt wysokiej jakości. POLECAM
20 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszym zespołem i produktem. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości we wszystkim, co robimy i cieszymy się, że to zauważyłeś. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję - doceniamy to!
8 wrz 2023
Fachowa konsultacja, dostawa skompletowana i wysłana w tym samym dniu. Polecam
14 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa - cieszymy się, że Twoje doświadczenie z nami było dobre! Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie tej recenzji i dziękujemy za wsparcie.
26 maj 2023
Zapakować lepiej to się już raczej nie da. Wszystko dotarło w stanie idealnym.