nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2177) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9707)

Ważny od: 24 lis 2015

20 lis 2023

Łyżeczki gerlach

przesyłka dotarła szybko , produkt zgodny z opisem , polecam
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoja paczka dotarła szybko i że spełniła Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali dokładnie to, czego oczekują podczas zakupów u nas - dotyczy to jakości, szybkości dostawy i dokładności opisu produktu. Dziękujemy, że dałeś nam kciuka w górę i poleciłeś nas innym!
15 lis 2023
Błyskawiczna przesyłka, dobrze zapakowana, towar jak w opisie
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami! W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość produktów i obsługi klienta. Doceniamy Twoje miłe słowa i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!
30 paź 2023
Przesyłka super zapakowana. Serwis spełnił moje oczekiwania.
10 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że nasze opakowania i usługi spełniły Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia z nami, więc wspaniale jest słyszeć, że byliśmy w stanie to zrobić dla Ciebie!
16 paź 2023
Bardzo dobry produkt za rozsądna cenę! Szybko i bezproblemowo
20 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że uznałeś nasze produkty za tak dobrą wartość. Staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach i cieszymy się, że udało nam się to zrobić dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
22 wrz 2023
Bardzo miła obsługa, szybka dostawa, zapakowane bez zarzutu.
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej wspaniałej recenzji! Naprawdę cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszym zespołem i naszą dostawą. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia szybko i w idealnym stanie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i wsparcie Nakrywamy.pl!
Świetny asortyment , duża ilość wzorów, łatwość wyszukiwania
26 lis 2023
Bardzo ładny zestaw,w rozsądnej cenie,szybka wysyłka.polecam
28 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni z oferowania pięknych zestawów w przystępnej cenie, więc cieszymy się, że to Ci się udało. Dążymy również do szybkiej wysyłki, więc cieszymy się, że nasza usługa spełniła Twoje oczekiwania. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. :)
14 lis 2023
Polecam zakupy w tym sklepie internetowym, wszystko super 👍👍
17 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem! W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty. Doceniamy Twoje wsparcie i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
30 paź 2023
Wszystko mi się podobało, trudno coś konkretnego powiedzieć.
9 lis 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom wspaniałe doświadczenia i zawsze miło jest słyszeć, że klienci są zadowoleni z tego, co robimy. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
14 lip 2023

Szybka dostawą

Szybka dostawa, jakość porcelany i dobrze zapakowany towar.
Zapakowane bardzo bezpiecznie. Jedna pokrywka lekko wgięta.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że opakowanie było bezpieczne. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty docierały do Ciebie w jak najlepszym stanie. Chociaż przykro nam, że jedna z pokrywek była lekko wygięta, mamy nadzieję, że sprawa została wyjaśniona z Działem Reklamacji. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!

Polecam!

Towar prawidłowo zabezpieczony! Szybka realizacja! Polecam!
4 sty 2024
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało odpowiednio zapakowane i szybko wysłane. Naszą misją jest upewnienie się, że wszystkie nasze zamówienia opuszczają nasze miejsce tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe. Twoja opinia pomaga nam robić to, co robimy! Jeszcze raz dziękujemy!
Zamówiony produkt jest śliczny dokładnie taki jak chciałam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoje miłe słowa! Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także są trwałe. Dziękujemy za umożliwienie nam służenia Ci pomocą.
1 paź 2023

Profesjonalny sklep

Super sztućce, przyszły bez problemów. Wszystko w porządku
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że sztućce dotarły bez żadnych problemów i że wszystko było w porządku. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, którym możesz zaufać i czuć się pewnie, używając ich w swoim domu. Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem!
6 wrz 2023
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Cena bardzo atrakcyjna
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii! Cieszymy się, że mogłeś skorzystać z naszej szybkiej dostawy zamówienia i atrakcyjnej ceny. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą cenę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
31 sie 2023
Polecam. Szybko,sprawnie sama przyjemność robienia zakupów.
1 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem. Za każdym razem staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne i bezproblemowe doświadczenie. Doceniamy Twoje wsparcie!
Szybka dostawa,dobrze zapakowana,porcelana śliczna,polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że podobał Ci się zakup i doceniamy Twoją opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości i wspaniałe wrażenia z zakupów. Mamy nadzieję, że Twój porcelanowy zestaw będzie pięknym dodatkiem do Twojego domu przez wiele lat!
Szybka dostawa , solidnie zapakowane, bardzo ładny produkt
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za twoją recenzję i miłe słowa! Cieszymy się, że nasz produkt został dostarczony szybko i był dobrze zapakowany. W Nakrywamy.pl wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości produktów i cieszymy się, że Ty również tak uważasz. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
3 sty 2024

Szybka wysyłka, dobry kontakt, wszystko dobrze zapakowane.
5 sty 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy szybką dostawę, doskonałą obsługę klienta i odpowiednio zapakowane produkty. Staramy się przekraczać Twoje oczekiwania za każdym razem, gdy robisz u nas zakupy. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś naszym klientem!

Super!

Wszystko w najlepszym porządku! Towar solidnie zapakowany.