nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9776)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

8 sty 2024
Szybko i profesjonalnie, bez najmniejszych zastrzeżeń.
8 sty 2024
Wielkie dzięki za miłe słowa! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie tak pozytywnej recenzji. Staramy się zapewnić naszym klientom szybką i profesjonalną obsługę, a Twoja opinia tylko potwierdza, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze raz dziękujemy!
24 gru 2023
Super zapakowany zestaw obiadowy, wszystko bez zarzutu.
28 gru 2023
Dziękujemy za tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że zestaw obiadowy był dobrze zapakowany i spełnił Twoje oczekiwania. W Nakrywamy wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wyjątkową obsługę klienta. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i życzymy udanego nakrywania do stołu!
Szybka, sprawna obsługa. Towar zgodnie z zamówieniem
16 gru 2023

Szybka, bardzo fajnie zapokowana przesyłka. Polecam!!!
Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Towar zgodny
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie, a produkt spełnił Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, więc naprawdę doceniamy, że wszystko poszło tak gładko! Jeszcze raz dziękujemy!
16 lis 2023
Szybka realizacja zamówienia.Towar solidnie zapakowany.
17 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Zawsze staramy się, aby zamówienia były realizowane szybko, a produkty dobrze zapakowane. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że masz z nami dobre doświadczenia 🙂
23 wrz 2023
podobalo mi się szybka ddostawa, dddobrz zapaakowanre
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podobała Ci się szybka dostawa i dobrze zapakowane produkty. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom szybkiej i niezawodnej obsługi. Staramy się, aby każde zakupy były pozytywnym doświadczeniem i cieszymy się, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania!
18 wrz 2023

Bez zastrzeżeń

Szybka dostawa. Zgodnie z opisem, Towar dobrej jakości.
20 wrz 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że Twoja przesyłka dotarła szybko i że produkt był dobrej jakości. Naszą misją w Nakrywamy.pl jest zapewnienie naszym klientom szybkiej i niezawodnej obsługi, a także produktów o wyjątkowej jakości, więc miło nam słyszeć, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że nas wspierasz!
12 lip 2023
Szybka dostawa Towar zgodny z opisem Niewygórowana cena
9 sty 2024
Towar zgodny z opisem, dobrej jakości. Szybka dostawa.
9 sty 2024
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i cieszymy się, że spełniły one Twoje oczekiwania. Rozumiemy również, jak ważne jest szybkie otrzymywanie towarów, dlatego cieszymy się, że dostawa była szybka. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
29 gru 2023
Produkt zgodny z opisem. Szybka realizacja zamówienia.
4 sty 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że produkt był zgodny z opisem i że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta, więc wspaniale jest wiedzieć, że nam się to udało. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
Piękna porcelana, wszystko profesjonalnie zapakowane.
13 gru 2023
Całość przebiegu zamówienia do momentu dostarczenia.
MX
MARIA X.
Chojnice
20 lis 2023
Estetyczne garnki, praktyczne do przechowywania rączki
21 lis 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty są zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Staramy się dostarczać najlepsze artykuły kuchenne, które są nie tylko użyteczne, ale także atrakcyjne wizualnie. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie.
29 lis 2023
Dobrze zapakowane talerze dotarły bezpiecznie i całe
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że otrzymałeś swoje talerze bezpiecznie i w jednym kawałku. Upewnienie się, że nasi klienci są zadowoleni ze swoich zamówień jest naszym najwyższym priorytetem w Nakrywamy.pl i staramy się zapewnić najlepszą możliwą jakość usług. Jeszcze raz dziękujemy za pozytywną opinię!
30 paź 2023
Szybka przesyłka, Towar zgodny z zamówieniem Polecam
9 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że szybko otrzymałeś zamówienie i że było ono zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że mogliśmy to zrobić dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy!
9 paź 2023
Bardzo miła i szybka współpraca 100% zgodne z opisem
10 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza współpraca była przyjemna i efektywna! Staramy się, aby nasze relacje z klientami były jak najbardziej przyjazne, a jednocześnie zapewniały najwyższą jakość. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli z Tobą współpracować!
29 sie 2023
Garnki są super. Spełniają moje oczekiwania. Polecam.
1 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami! Cieszymy się, że nasze naczynia kuchenne przekroczyły Twoje oczekiwania i że polecasz nas innym. Zawsze staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, które spełniają potrzeby naszych klientów i doceniamy Twoje miłe słowa. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
Przesyłka dobrze zapakowana, szybki czas realizacji.
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić szybką i bezpieczną dostawę dla wszystkich naszych klientów, więc cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć dzięki Twojemu zakupowi! Dzięki!

Sztućce

Szybka dostawa. Towar zgodny z zamówieniem. Cena ok.