nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.plOpinie

ważny od: 24 lis 2015
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep nakrywamy.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie nakrywamy.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24 lis 2015
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

22 gru 2021
Produkt zgodny z opisem. Male zstrzezenie co do transportu, sztucce musialy troche latac podczas transportu bo delikatnie powylamywaly wytloczone formy ktore trzymaly noze. Walizka mogla byc przezucana albo na stortowni troche poobijana. Nie wplywa to na jakosć produktu (sama walizka i opakowanie tez nie naruszone) ale uprzedzam aby sie nie rozczarowac ze po otwarciu walizki niektore wytlozenia moga byc wylamane lub pekniete. Nie ma na to wplywu sprzedajacy, dlatego jemu daje ocene maksymalna. Choc trzeba sie liczyc bezwladnosc sztuccow zwlaszcza nozy poziomo ulozonych w wytloczeniach moze spowodowac ze podczas wstrzasow lekko wybija wytlaczenia w ktorych sie znajduja.

2 maj 2022
Niestety, ale jest mi bardzo przykro. Pierwszy raz zamawiałam coś w państwa sklepie. Było to 7 kubeczków. 6 zaparkowanych razem i jeden oddzielnie "omotany" folią bąbelkową i zapakowany do pudełeczka tekturowego, zabezpieczony na maksa. Odpakowanie go zajęło mi sporo czasu, a zrobiłam to na szczęście przy panu kurierze. Po rozpakowaniu okazało się, że jest on uszczerbiony i to bardzo widocznie co wskazuje na to, że osoba która go pakowała musiała to zauważyć. Wartość kubka to ok. 11 złotych, tak że nie chodzi o wartość tylko o zwykłą przyzwoitość. Oczywiście pan kurier spisał reklamację, a mnie pozostała frustracja. Tak się po prostu nie robi.☹️

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Świetny produkt i obsługa Zamówienie przyszło błyskawicznie, produkt zgodny z opisem i zdjęciem na stronie. Równie atrakcyjna cena. W ramach prezentu śmieszne skarpetki - miły akcent.
23 godziny temu
Zamawiałem sztućce. Wszystko dotarło tak jak trzeba. Następne zamówienie porcelana!!!!!! Zobaczę jak będzie i się podzielę doświadczeniem :). Paweł
13 wrz 2022
Niektóre produkty dobrej jakości. Solidnie wykonane, choć ceny dosyć wysokie. Niektóre produkty niedostatecznie opisane.
14 wrz 2022
Duży wybór, dobra jakość ,szybka dostawa. Powinna być dostawa za darmo ,myśle że można to zrobić.
14 wrz 2022
Paczuszka solidnie zapakowana , wszytsko w stanie idealnym dotarło. Dziekuje
Naczynia są bardzo dobrze zabezpieczone, szybka przesyłka, polecam
Super usługa, szybka dostawa. Zamówione sztućce zgodne z opisem.
Super, produkty, cena i dostawa. Niższy limit bezpłatnej dostawy
doskonałe produkty, świetnie zapakowane i szybko dostarczone
1 wrz 2022
Szybka dostawa i dobrze zabezpieczona przesyłka. Polecam
Super bezpiecznie zapakowane szybka dostawa super cena
31 sie 2022
Szybkość wysyłki i profesjonalizm w obsłudze klienta.
6 wrz 2022
W razie problemu , osoba obsługująca pomocna.
12 wrz 2022
Bardzo szybka i sprawna obsługa zamówienia.
8 wrz 2022
jakość pakowania, szybkość wysyłki ,cena
Dobry kontakt i szybka wysyłka. Polecam.
30 sie 2022
Wszystko zgodnie z opisem i bez problemu
6 wrz 2022
Wspaniała obsługa, szybki czas dostawy.
8 wrz 2022
Super towar i doskonale zapakowany.
Super dostawca, super produkt.