nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (1911) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9282)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
WSZYSTKO SUPER! BARDZO DOBRY KONTAKT,BARDZO DOBRA CENA,BARDZO SZYBKA DOSTAWA,WRĘCZ BŁYSKAWICZNA!SZTUĆCE FLAMES W WALIZCE POŁYSK 80 ELEMENTÓW BARDZO PIĘKNE I DOTARŁY DO MNIE W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM RANO-W CIĄGU 24 GODZIN. Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEN SKLEP I SZTUĆCE GERLACH.TO JUŻ KOLEJNE MOJE TAKIE ZAMÓWIENIE I NAPEWNO NIE OSTATNIE BO JUŻ JUTRO ZAMÓWIĘ KOLEJNE NA PREZENT,TYM RAZEM SZTUĆCE GERLACH VALOR 68 EL. W WALIZCE. :) SZKODA TYLKO,ŻE TERAZ NIE MA MOŻLIWOŚCI KUPIENIA W WALIZKACH SZTUĆCÓW GERLACH ZAWIERAJĄCYCH RÓWNIEŻ 104 ELEMENTY(68 EL.+12 ŁYŻECZEK DO KAWY I 24 SZTUĆCE DO RYB).
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

14 sie 2023
Piszę tą opinię nie otrzymawszy jeszcze zamówienia. Sklep poinformował mnie, że jednej rzeczy brakuje i nie był to problem więc poprosiłem o wysyłkę reszty. Dostałem wiadomość od kuriera, że paczka została zarejestrowana do odbioru, po czym po 3 kolejnych dniach roboczych kolejne informacje, że jednak kolejna rzecz jest uszkodzona i przesyłka się opóźni o minimum tydzień. Nie wiem w jaki sposób działa system ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją gdy po mailu od kuriera że paczka została nadana nagle się okazuje, że nie jest nawet skompletowana. Akurat zawierała produkt, na którym mi zależało aby przyszedł do konkretnej daty więc po mailu od przewoźnika zakładałem że w ciągu 2 dni roboczych będzie. Dodam też, że to nie jest moje pierwsze zamówienie w tym sklepie, z tego co pamiętam prawie każde było opóźnione przez brak produktów.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

4 lut 2024

Niesamowita strona

Jesteście niesamowicie szybka dostawa, krótki termin oczekiwania. Niestety w transporcie zbił się talerz a wasza reakcja na moją reklamację była niesamowita za parę dni miałam już talerze. Bardzo dziękuję teraz tylko zakupy będę robić u was. Jeszcze raz dziękuję
8 lut 2024
Wielkie dzięki za miłe słowa. Cieszymy się, że dostawa przebiegła pomyślnie, a nasz czas reakcji był krótki! Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy świadczyć doskonałe usługi!
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie. Bardzo duży wybór, w atrakcyjnych cenach. Szybka realizacja zamówienia i dostawa. Polecam !!! Kupiłam zestaw sztuców w walizce Gerlach podwójny są rewelacyjne !!! I w bardzo dobrej cenie na prezent ślubny. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że udało Ci się znaleźć idealny prezent w tak atrakcyjnej cenie. To prawda, że oferujemy niesamowity wybór produktów i cen, a my jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że Twoje zakupy są tak bezproblemowe, jak to tylko możliwe. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
16 lut 2024
Odebrałam zamówienie i okazało się, że podstawka pod bulionówkę była pęknięta. Czekałam dosyć długo na przysłanie, ale Pani poinformowała mnie na infolinii, że to wina błędu systemu. Bulionówki piękne. Nie mam uwag. Zamówiłabym jeszcze raz w nakrywamy.pl
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że podobały Ci się piękne bulionówki. Rozumiemy, że nastąpiło opóźnienie w otrzymaniu Twojego zamówienia i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W Nakrywamy.pl bardzo poważnie podchodzimy do satysfakcji klienta i nieustannie staramy się ulepszać nasz proces, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia. Jeszcze raz dziękuję!

Komplet talerzy

Zamówiłam komplet talerzy, towar dostarczony był szybko, bardzo solidnie zapakowany. Jeden z talerzy miał wadę, ale w ramach reklamacji szybko dostałam talerz na wymianę. Wszystko profesjonalnie i sprawnie. Dziękuję i polecam!
13 lut 2024
Wszystko super. Jakość obsługi bez zarzutu, towar dobrze zapakowany, dotarł w nienaruszonym stanie. Dobry kontakt, duży plus za informowanie na bieżąco o postępie w procesie realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości naszej obsługi klienta, a także ze stanu, w jakim dotarło do Ciebie zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów u nas, dlatego doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!

komplet obiadowy

Zamówiłam komplet obiadowy, niestety część zamówienia dotarła pobita, dział reklamacji stanął na wysokości zadania, dostałam nową paczkę i tym razem wszystko w jednym kawałku:), Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że miałeś pozytywne doświadczenia z naszym zespołem ds. zwrotów. Dbanie o zadowolenie naszych klientów jest zawsze na pierwszym miejscu, więc naprawdę doceniamy twoje miłe słowa. Jeszcze raz dzięki!
BŚ
Barbara Ś.
Białystok

Wybór i jakość.

Duży wybór, różne opcje zestawów, także pojedyncze egzemplarze. No, i jakość. Do tego solidne opakowanie. I zachęcający do zakupów kupon rabatowy.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że doceniasz naszą różnorodność zestawów i pojedynczych elementów, jakość produktów i solidne opakowanie. Ponadto uwielbiamy, gdy nasi klienci korzystają z naszych kuponów i rabatów. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Wspaniale jest wszystko co zamowione i dobrze opakowane,Bardzo dobra Firma.Dziekujemy i polecamy.Jolanta.K
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za świetną recenzję, Jolanta.K! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów i sposobu, w jaki je zapakowaliśmy. Zawsze z przyjemnością obsługujemy naszych klientów i zapewniamy doskonałą obsługę. Dziękujemy za polecenie nas innym - to naprawdę wiele dla nas znaczy!
Szubka dostawa i towar,którego gdzie indziej nie mogłam kupić. Szkoda ,że to były ostatnie sztuki.
10 lut 2024
Profesjonalna obsługa. Bardzo szybka dostawa, towar dobrze zabezpieczony. Gorąco polecam tego sprzedawcę.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i szybką dostawę. Miło nam słyszeć, że właśnie to zrobiliśmy! Dobrze wiedzieć, że możemy liczyć na twoją rekomendację. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
Zestawy naczyń, bo kupiłam dwa różne, bardzo mi sie podobają. Profesjonalnie spakowane. Szybka dostawa.
11 lut 2024
Kilka elementów przyszło pobitych ale w ramach reklamacji bez problemu dosłano nowe. Szybko o sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za recenzję! Doceniamy, że wspomniałeś o naszej szybkiej reakcji na wszelkie problemy związane z Twoim zamówieniem. Dążymy do zapewnienia jak najlepszych doświadczeń i dlatego poważnie traktujemy opinie klientów. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziesz naszym klientem!
16 lut 2024
Porcelana dobrze zabezpieczona. Byłoby lepiej jeśli udałoby się skrócić czas realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoimi przemyśleniami. Cieszymy się, że porcelana była dobrze chroniona podczas dostawy. Rozumiemy, że ważne jest, aby zamówienia były dostarczane na czas i staramy się, aby nasze dostawy były jak najszybsze. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
12 lut 2024
Piękny prezent urodzinowy. Zastawa jest bardzo ładna, wykonanie i wygląd na stole jest rewelacyjne.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że spodobał Ci się prezent urodzinowy. Jesteśmy bardzo dumni z dostarczania pięknej zastawy stołowej i cieszymy się, że wniosła ona doskonały akcent do Twojej uroczystości. Ciesz się!
Filiżanki przepiękne ,obsługa sklepu na wysokim poziomie ,błyskawiczna dostawa Polecam wszystkim
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i szybkiej dostawy za każdym razem. Jeszcze raz dzięki!
Polecam , przesyłka szybko, sprawnie , wszystko bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone , super
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a wszystko dobrze zapakowane i zabezpieczone. Do tego właśnie dąży nasz zespół w Nakrywamy.pl! Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za twoją wspaniałą opinię!
Wspaniały asortyment, dobra cena i świetnie zapakowany towar, nic się nie uszkodziło. Polecem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że zostawiłeś nam tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się nasz wspaniały asortyment, konkurencyjne ceny i dobrze zapakowane produkty, które docierają do Ciebie w idealnym stanie. Twoje miłe słowa znaczą dla nas wszystko i dziękujemy za wsparcie!
Wszystko jest super takie jak chciałam narzuta piękna Molly poszewki też śliczne 😍Dziękuję 😃
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za twoją wspaniałą recenzję!
10 lut 2024
Garnki zgodnie z opisem. Zamowienie przyszlo szybko i bez jakiegokolwiek uszczerbku. Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i bez żadnych problemów. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, dlatego cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję - to wiele dla nas znaczy!

Przesylka (patelnia Gerlach) - Polecam !!!!

Przesylka (patelni Gerlach) dtarła szybko i co ważne cała. Artykuł perfekcyjny w kuchni...
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że twoja dostawa patelni Gerlach dotarła szybko i w idealnym stanie. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości przyborów kuchennych i akcesoriów, więc cieszymy się, że je uwielbiasz!