nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.plOpinie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

18 lut 2022
Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie. Przesyłka była porządnie zapakowana, naczynia dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. W komplecie sztućców, który zamówiłam, 3 łyżeczki nie pasowały do kompletu. Stwierdziłam, że nie jest to jakiś straszny problem i nie złożyłam reklamacji, ale napisałam e-mail z informacją o tej różnicy i załączyłam zdjęcie różniących się elementów nakrycia. Szybko otrzymałam informację zwrotną, że właściwe łyżeczki zostały wysłane na mój adres. Miło, prawda? ;)

2 maj 2022
Niestety, ale jest mi bardzo przykro. Pierwszy raz zamawiałam coś w państwa sklepie. Było to 7 kubeczków. 6 zaparkowanych razem i jeden oddzielnie "omotany" folią bąbelkową i zapakowany do pudełeczka tekturowego, zabezpieczony na maksa. Odpakowanie go zajęło mi sporo czasu, a zrobiłam to na szczęście przy panu kurierze. Po rozpakowaniu okazało się, że jest on uszczerbiony i to bardzo widocznie co wskazuje na to, że osoba która go pakowała musiała to zauważyć. Wartość kubka to ok. 11 złotych, tak że nie chodzi o wartość tylko o zwykłą przyzwoitość. Oczywiście pan kurier spisał reklamację, a mnie pozostała frustracja. Tak się po prostu nie robi.☹️

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Polecam z czystym sumieniem. Sam zestaw prezentuje się pięknie, ale duże wrażenie zrobiło na mnie zapakowanie naczyń. Miałam ogromne wątpliwości zamawiając porcelanę kurierem, ale nie żałuję, wszystkie naczynia dotarły do mnie w całości dzięki precyzyjnemu zapakowaniu.
17 sty 2023
Szybka realizacja zamówienia, przyjemny kontakt ze sklepem, wszystko zapakowane bardzo solidnie a naczynia - sztos. Słowem: polecam! :)
6 sty 2023
Szybka realizacja zamówienia. Produkt zgodny z opisem. Profesjonalnie zapakowana przesyłka. REWELACJA. TAK TRZYMAĆ
4 sty 2023
Życzliwy,profesjonalny kontakt z pracownikami, b dobre opakowanie zawartości paczki, dobra cena produktu.
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem, jedynie pudła mogłyby być mniejsze, więcej mniejszych...
18 sty 2023
Czas realizacji ok. Niestety kontakt z telefoniczna obsługą klienta pozostawia wiele do życzenia
8 sty 2023
Bardzo dobrze zapakowane, nie było uszkodzeń. Talerze solidne w komplecie pięknie się prezentują.
8 sty 2023
Szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona i towar bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie
Szybka dostawa i naczynia oraz sztućce przyszły całe, ładnie zapakowane polecam :)
Dla mnie ok. Dobrze zapakowane, bez nadmiaru folii i plastiku. Szybka dostawa
10 sty 2023
wszystko zgodnie z opisem, bardzo dobrze zabezpieczony towar, brak uszkodzeń
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony w transporcie.
11 sty 2023
Super szybka realizacja zamówienia, Wszytko dotarło w całości duży plus :)
Wystko poszło szybko i sprawnie a zestaw sztućców Gerlach jest cudowny!
19 sty 2023
Szybka dostawa, dobre zabezpieczenie do transportu, korzystna cena :-)
19 sty 2023
Przejrzysta strona, dobre ceny, szybka wysyłka, bogaty asortyment.

Szybka realizacja zamówienia, bardzo dobrze zabezpieczona paczka.
Asortyment, dobre ceny, sympatyczny kontakt, czas wysyłki. Brawo!
12 sty 2023
Bardzo szybka wysyłka ,dobrze zapakowany i towar zgodny z opisem.
6 sty 2023
Polecam, szybko i sprawnie a ponadto bardzo dobrze zapakowane.