nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2440) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 125)

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Profesjonalna obsługa

Bardzo miła komunikacja telefoniczna. Ekspresowa wysyłka z dnia na dzień. Talerze bardzo dobrze zabezpieczone przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Na pewno ponowię zakup jeśli będę miała potrzebę.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną recenzję. Cieszymy się, że miałeś przyjemne doświadczenia z naszym zespołem obsługi klienta i że byłeś zadowolony z szybkiej dostawy i bezpiecznego opakowania. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i jesteśmy wdzięczni za Twoje zaufanie do naszej firmy. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Cię w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
9 lip 2024

Polecam zakupy z nakrywamy.pl

Kupiłam dla mamy zestaw garnków i patelni Fiskars oraz czajnik na 60te urodziny. Szybka realizacja, dobrze spakowane produkty, łatwa płatność, polecam zakupy z nakrywamy.pl 😊
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl do Twojego ostatniego zakupu. Cieszymy się, że miałeś pozytywne doświadczenia zakupowe z nami, od szybkiej dostawy po wysokiej jakości opakowanie i łatwy proces płatności. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy i cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego, by 60. urodziny Twojej mamy były wyjątkowe. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Nakrywamy.pl
12 lip 2024
Bardzo dobry kontakt w sprawie reklamacji , sprawa załatwiona szybko i sprawnie. Wysyłka również dotarła szybko. Dziękuję Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej obsługi klienta i rozwiązania Twojej reklamacji. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić skuteczne i szybkie rozwiązania wszelkich problemów, które mogą się pojawić. Ponadto cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało dostarczone na czas. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Cię ponownie w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
MK
Magda K.
Jaworzyna Sl.
4 lip 2024
Bardzo dobrze zapakowana przesyłka z porcelana. Szybka wysyłka. Ładne, praktyczne miseczki.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z opakowania i szybkiej dostawy porcelany. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić, że wszystkie produkty są odpowiednio zapakowane i szybko wysyłane do naszych klientów. Doceniamy również twoje komplementy dotyczące wzornictwa i praktyczności naszych misek. To wiele dla nas znaczy, że jesteś zadowolony z naszych produktów. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl. Pozdrawiamy, Nakrywamy.pl
1 lip 2024
Ogólnie zamówienie ok, bardzo ładny serwis. Bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie przebiegło pomyślnie, a nasza obsługa przypadła Ci do gustu. W "Nakrywamy.pl" wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów przy jednoczesnym zapewnieniu ich bezpiecznego transportu do naszych klientów. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem i doceniamy Twoją opinię. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie obsłużyć Cię w przyszłości. Dziękujemy, że nas wybrałeś!

Sztućce Ambition w walizce

Sztućce Ambition w ladnej walizce i dobrej cenie. Dostawa szybka i bez problemow.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego zestawu sztućców Ambition i jego pięknego opakowania w rozsądnej cenie. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić sprawne i szybkie dostawy, dlatego doceniamy Twoją pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy dostarczać Ci wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
serwis porządnie zapakowany. Same talerze czy inne elementy zestawu bardzo ładne.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za wybranie "Nakrywamy.pl" i poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z opakowania naszego serwisu i uważasz, że nasze naczynia i inne elementy są piękne. Naszym celem jest zawsze dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości i atrakcyjnych wizualnie produktów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Ci służyć w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
30 cze 2024
Natychmiastowa wysyłka, bezproblemowa obsługa reklamacji. Zgodność towaru z opisem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną recenzję. Zawsze staramy się zapewnić szybką wysyłkę i doskonałą obsługę klienta. Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań naszych klientów i zapewnienie, że produkty są zgodne z ich opisami. Doceniamy Twoje zaufanie do Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że będziemy mogli Ci ponownie służyć w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
Ogromny plus za ekspresowe odpowiedzi mail-super kontakt i pomocni pracownicy.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoje miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz nasz pomocny personel. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i cieszymy się, że nie pozostało to niezauważone. Cenimy Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby przekroczyć Twoje oczekiwania. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl. Pozdrawiamy, Zespół Nakrywamy.pl
Szybka dostawa. Zakupione sztućce bardzo dobrej jakości i takie jak na zdjęciu
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że byłeś zadowolony z szybkiej dostawy zakupionego produktu i że sztućce spełniły Twoje oczekiwania pod względem jakości i wyglądu. Staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze produkty i usługi, a Twoja pozytywna opinia naprawdę wiele dla nas znaczy. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie w Nakrywamy.pl dla wszystkich Twoich potrzeb gastronomicznych. Pozdrawiamy, Nakrywamy.pl
Zamówienie zrealizowane szybko, zgodnie z sugerowanym terminem. Polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało zrealizowane szybko i w sugerowanych ramach czasowych. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy i doceniamy Twoje zaufanie do naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezproblemową i terminową obsługę wszystkim naszym klientom. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl, mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Ci ponownie w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
6 lip 2024
Towar zgodny z oczekiwaniami. Bardzo dobrze zabezpieczony. Szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami w Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że szybko otrzymałeś zamówienie i że produkty spełniły Twoje oczekiwania. Zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości produktów i szybkiej dostawy jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Nakrywamy.pl
Bardzo polecam ten sklep, duży asortyment, szybka przesyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Witaj! Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z naszym sklepem. Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szeroka gama produktów i szybka dostawa. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości. Życzymy Ci miłego dnia!
8 lip 2024
Piękne i bardzo wygodne filiżanki z podstawkami. Bardzo polecam!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że nas polecasz. W "Nakrywamy.pl" staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy spełniać Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że nas wybrałeś!
29 cze 2024
Dobre ceny, zatysfakcjonujaca jakosc ii porządne! zapakowanie
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że uważasz nasze ceny za konkurencyjne, a opakowanie za satysfakcjonujące. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach, zapewniając jednocześnie, że są one starannie zapakowane. Twoja opinia jest bardzo cenna i nie możemy się doczekać, aby służyć Ci ponownie w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
Dostawa zgodna z zamówieniem, jakość garnków bardzo dobra.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało dostarczone zgodnie z oczekiwaniami i że jesteś zadowolony z jakości naszych naczyń kuchennych. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi. Twoja pozytywna opinia motywuje nas do dalszego dostarczania najlepszych możliwych doświadczeń. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Ci pomocą w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
4 lip 2024
Polecam, piękna zastawa wszystko bardzo dobrze zapakowane .
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pięknej zastawy stołowej i jej bezpiecznego opakowania. Nasz zespół jest bardzo dumny z dostarczania naszym klientom wysokiej jakości produktów i obsługi na najwyższym poziomie. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Ci ponownie w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Nakrywamy.pl
3 lip 2024
Bezproblemowa obsługa, szybka wysyłka i piękne przedmioty
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasza obsługa była bezproblemowa i wydajna oraz że podobają Ci się otrzymane przedmioty. Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom bezproblemowych zakupów i wysokiej jakości produktów. Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Ci ponownie w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół Nakrywamy.pl
Towar zgodny z opisem, dostarczony juz na następny dzien
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji Twojego doświadczenia z Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z produktu i procesu dostawy. Dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi jest podstawą filozofii naszej firmy i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Nakrywamy.pl
Dobrze zrobiona strona, łatwa płatność, szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Witaj! Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej strony internetowej, procesu płatności i szybkości dostawy. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić naszym klientom płynne i wydajne doświadczenie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl