rockworld.pl- Logo - Opinie

rockworld.pl

Opinie (616) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1046)

Ważny od: 24 lip 2014
rockworld.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 cze 2023
Wszystko w jednym miejscu od haczyka po skarpetki karpiowe😜. Duży wybór Marek karpiowych. No a co najważniejsze miła i sprawna obsługa. Pomagają we wszystkim nawet jak się jest zielonym w danej materii jak szczypiorek. Fajny kontakt z klientem czujesz się wyjątkowo. Ale jest i mankament- dodzwonienie się. Natomiast obsługa oddzwania sama i kontaktuje się z nami starając się pomóc. Zasady przejrzyste. Jak w danej chwili produkt niedostępny to jest to opisane i podana data po której należy spodziewać się zamówionego produktu. Nie szukam już po innych sklepach bo wiem że tu jestem dobrze obsłużony.

5 maj 2024
Zrobiłem zamówienie za prawie 2 tys i należała mi się koszulka Shimano której nie było na stanie i poprosiłem o gratis w zamian za koszulkę . Dostałem notes i 2 naklejki . Krótko mówiąc lepiej nic nie dawać niż ośmieszać się takim gratisem

Opinie nt. sklepu rockworld.pl

PM
Pawel M.
Redditch
Dziękujemy!
Dziękujemy bardzo!
Nie polecam sklepu w ofercie maja rzeczy których nie mają na stanie na swoje zamówienie czekam już miesiąc totalna maskara
23 kwi 2024
Od tygodnia czekam na towar nie mam co oceniać
28 kwi 2024
20 kwi 2024
20 kwi 2024
10 mar 2024

Rockworld NO.1

Nie pierwsza i napewno nie ostatnia paczka z Rockworldu! Jak zwykle szybko tanio bezpiecznie! Jak dla mnie najlepszy sklep pod słońcem, szeroki asortyment super ceny mega promocje ,kontakt ze sklepem również na najwyższym poziomie ,paczki spakowane starannie i bezpiecznie ,czas dostawy mega szybki! Pozdrawiam całą ekipę Rockworld robicie mega robotę! Od wielu sezonów jestem z Wami! Piona ! 💪🤝
Odpowiedź ze sklepu rockworld.pl
Takie opinie to dla nas najlepsza lektura:) Dziękujemy serdecznie i mamy nadzieję na jeszcze niejeden wspólny sezon!
Super szybka dostawa. Profesjonalne zapakowanie produktu. Moim zdaniem powinniście do każdego zamówienia dołożyć jakiś katalog albo reklamę co macie w Super promocji. Dzięki i pozdrawiam Jacek
Odpowiedź ze sklepu rockworld.pl
Każde sugestie są u nas mile widziane i poddawane pod dyskusję. Dziękujemy serdecznie!
Jak zwykle na plus. Świetna załoga, służąca pomocą w każdej kwestii. Wielu sprzedawców powinno się uczyć od Rockworldu w jaki sposób należy dbać o klientów! Polecam i do następnego!!!
Odpowiedź ze sklepu rockworld.pl
Stawiamy na profesjonalną obsługę! Cieszymy się, że jest to przez was doceniane. Dziękujemy serdecznie!
MM
Marcin M.
Krapkowice
31 mar 2024
Podoba mi się cała ekipa, szczególnie ta z działu sprzedaży. Nie podoba mi się brak dostępności wielu artykułów.
Odpowiedź ze sklepu rockworld.pl
Dziękujemy w imieniu sprzedaży. Brak dostępności produktów jest uzależniony od dostępności u producenta..
Dobry kontakt.Szybka realizacja zamówienia.Z ratami było troche zamieszania ale w końcu sie udało.
Odpowiedź ze sklepu rockworld.pl
Niech służy jak najdłużej! Dziękujemy serdecznie za opinię i zaufanie!
Cenię sobie ponad wszystko fachową obsługę a niewątpliwie na taką można liczyć w Rockworldzie!
Odpowiedź ze sklepu rockworld.pl
I tak powinien wyglądać każdy sklep:) Dziękujemy bardzo za zaufanie i oczywiście zapraszamy do kontaktu!
Duży wybór produktów, szybka realizacja profesjonalne podejście do klienta.
Odpowiedź ze sklepu rockworld.pl
Staramy się podchodzić profesjonalnie do każdego, nawet drobnego zamówienia. Dziękujemy serdecznie za zaufanie i opinię!
Wedki super zapakowane lecz byl trochę uszkodzony karton ale zawartość cala
Odpowiedź ze sklepu rockworld.pl
Niestety, nie mamy wpływu na sposób traktowania przesyłek przez kurierów... Pamiętaj, aby zawsze sprawdzić opakowanie w obecności kuriera i sporządzić protokół szkody. Cieszymy się, że mimo wszystko wszystko z wędkami ok. Dziękujemy serdecznie!