miodywowka.pl

Opinie (125) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (217)

Ważny od: 6 paź 2022
miodywowka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu miodywowka.pl

KS
K S.
Kraków
6 lip 2023

Na upominek

Sposób zapakowania - w sam raz na drobny upominek. Wydaje mi się, że kupując były inne smaki - niebieski miód mnie nie przekonuje, ale jest oryginalny:)
7 lip 2023
Miód spadziowy kupiem po raz pierwszy , jestem mega zadowolony z zakupu , produkt pierwsza klasa, bardzo smaczny i podobno bardzo zdrowy , POLECAM !
29 cze 2023

cud miód 😊

miód bardzo smaczny, próbowałem chyba wszystkich smaków, trzeba przyznać , że nie jest najtańszy, ale za jakość trzeba płacić, polecam wszystkim
7 sie 2023

Po prostu rewelacja. Pyszny i prawdziwy miód. Zjedliśmy już kilka słoików zarówno tych zwykłych jak i smakowych. Na pewno jeszcze kupię.
14 paź 2023
Mój ulubiony miód lipowy w wydaniu Waszych pszczół jest doskonały. A mój synek uwielbia malinowe Miodełko. Z pewnością wrócę po więcej.
2 wrz 2023

Rewelacyjne miody, kremowe i smaczne

Błyskawiczna transakcja, gorąco polecam Sprzedającego!!!! Miody perfekcyjne. Jeszcze nigdy tak dobrych miodów jak te, nie jadłam.
11 wrz 2023
Bardzo nam miło:)
11 lip 2023
Pierwsze wrażenie- piękny, elegancki słoiczek. Drugie- miód jest aksamitny, przepyszny, idealny jako dodatek do kanapek na słodko.
4 lip 2023

Miód rzepakowy

Miody zamawiam od dawna. Zawsze wszystko w doskonalym porządku. Pyszne. Pieknie zapakowane. Kontakt doskonały. Bardzo polecam !
20 lip 2023
Przede wszystkim smak miodów, a w szczególności lipowego. Poza tym opakowania. Obsługa, terminowość i szybkość realizacji.
26 lip 2023
Jesteśmy wdzięczni za zaufanie!

Pakowanie

Witam, miody super, pieknie zapakowane, jednak z jakiegos powodu 3 z nich otworzyly sie w transporcie i rozlaly w pudelku :(
7 sie 2023
Kolorowe miody - mega pyszne i takie wesołe. Na sam ich widok ślinka leci; z maliną ulubiony i wcale nie tylko dla dzieci!
11 sie 2023

PYSZOTKA!

Miodziki dotarły jakiś czas temu. To była paczuszka z koszykiem Warmiak tym razem. Sprawiła wiele radości obdarowanym.
16 sie 2023
Bardzo nam miło:)
11 sie 2023

Idealny pomysł na prezent

Uwielbiam oryginalne smaki, a także ładne opakowanie. Jest to mój idealny pomysł na prezent, który zawsze zachwyca :)
Bogaty zestaw smakowy miodów, bardzo dobra ich jakość, estetycznie zapakowane, szybka realizacja zamówienia,
12 lip 2023

Miód 🍯 Cud

Miód 🍯 spadziowy jest po prostu przepyszny, a dodatkowo przemiła obsługa, wszystko na najwyższym poziomie 😋👌👍
26 lip 2023
Twoje słowa dodają nam energii!
12 lip 2023

pyszne miody

Miody bardzo dobre, kremowe o aksamitnej konsystencji. Kontakt z firmą wzorowy. Firma w 100% godna polecenia!
26 lip 2023
Miło nam to słyszeć, dziękujemy bardzo!
4 lip 2023
Wyśmienity smak miodów i najwyższa jakość. Kupuje już od kilku lat i polecam osobom które uwielbiają miody .
7 lip 2023
Przepyszny miód o unikalnej barwie i smaku. Dziękuję za gratisy za zwłokę. Na Wasz miód warto czekać!
14 paź 2023
Najlepsze miody jakie jadlem w zyciu. Wydaje mi sie ze jeszcze nie jadlem prawdziwego miodu. Bajka
16 paź 2023
Przepiękne zestawy na biznesowy prezent. Niewielkie, ale eleganckie i gustowne. Polecam!