BogutynMlyn.pl

Opinie (315) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (411)

Ważny od: 20 lut 2023
BogutynMlyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie złożone 25-go stycznia było u mnie już 26-go stycznia, czyli przesyłka wręcz ekspresowa. Każda mieszanka chlebowa zapakowana z dołączonym woreczkiem z odpowiednią ilością drożdży. Na każdej torebce mieszanki podany jest przepis na wypiek w automacie i na wypiek ręczny, to bardzo ułatwia pracę. Dziś upieklam chleb orkisz 50% w automacie. Jest przepyszny🥰 Polecam ten sklep i te mieszanki, bo obsługa i produkty na najwyższym poziomie.

23 mar 2024
Zamówienie złożone 19.03. termin realizacji 1-2 dni. 22.03 wysłałem maila z prośbą o podanie przewidywanego terminu realizacji. Mamy 23.03 g. 14 brak reakcji.

Opinie nt. sklepu BogutynMlyn.pl

Kompetencja , miła obsługa, uczciwość. Pozdrawiam
17 mar 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa - cieszymy się, że podobał Ci się nasz serwis i doceniamy Twoje wsparcie!
23 mar 2024
Szybka dostawa, świetna obsługa klienta. Polecam
Produkty wspaniałe, świeże, szybka dostawa
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Naprawdę to doceniamy i cieszymy się, że nasze produkty, świeżość i szybka dostawa sprawiły, że Twoje doświadczenie z nami było wspaniałe.
Solidna firma. Towar bardzo dobry.
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Doceniamy Twoją opinię i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia.
AG
23 mar 2024
Brakuje mi przepisów na chleby
szybko i bezpiecznie
17 mar 2024
Wielkie dzięki za pozytywne opinie! Doceniamy to, że możesz nam zaufać i zapewnić szybką i bezpieczną obsługę.
Jestem zadowolony
Wszystko
17 mar 2024
Wow, dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze mieszanki chlebowe i staramy się zapewnić tylko najlepszą jakość. Dziękujemy za nieustające wsparcie i miłe słowa!
17 mar 2024
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że doceniasz nasze opcje zdrowej żywności. Prowadź zdrowe życie!
17 mar 2024
Witaj! Wielkie dzięki za miłe słowa! W Młynie Gospodarczym Paweł Bogutyn staramy się dostarczać klientom najlepsze, najświeższe i najzdrowsze produkty z indywidualnym podejściem. Cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić!
17 mar 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszej mąki do pieczenia! Cieszymy się, że Ci się podoba i mamy nadzieję, że nadal będzie ważną częścią Twojego procesu pieczenia. W BogutynMlyn.pl staramy się dostarczać wysokiej jakości składniki, dzięki którym bez trudu upieczesz pyszne pieczywo. Tak trzymaj!
16 mar 2024
17 mar 2024
Wielkie dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że podoba Ci się nasza zytnia maka. Jesteśmy dumni z tego, że używamy tylko najlepszych składników i upewniamy się, że nasze produkty są najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz 5-gwiazdkowe doświadczenie z BogutynMlyn.pl! Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia i wspaniale jest widzieć, że to się opłaciło. Doceniamy Twoje miłe słowa i wsparcie!
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa na temat naszej dostawy, produktów i obsługi klienta.
17 mar 2024
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Naprawdę to doceniamy i cieszymy się, że jesteś w pełni zadowolony z naszych produktów, dostawy i obsługi klienta. Nie przestawaj piec! 🥖
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Doceniamy Twoje fantastyczne opinie i jesteśmy dumni, że możemy być Twoim źródłem zdrowych, pysznych mieszanek do pieczenia. Jeszcze raz dzięki!
17 mar 2024
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Jesteśmy pokorni i zaszczyceni Twoją opinią. W BogutynMlyn.pl staramy się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości - i wspaniale jest wiedzieć, że kochasz je tak samo jak my!
17 mar 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. Staramy się zapewnić najwyższą możliwą jakość zdrowej żywności, mąki i mieszanek chlebowych i zawsze doceniamy opinie naszych klientów.
17 mar 2024
Wielkie dzięki za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty, dostawa i obsługa klienta. Zawsze staramy się oferować jak najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dzięki!