BogutynMlyn.pl

Opinie (321) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (404)

Ważny od: 20 lut 2023
BogutynMlyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie złożone 25-go stycznia było u mnie już 26-go stycznia, czyli przesyłka wręcz ekspresowa. Każda mieszanka chlebowa zapakowana z dołączonym woreczkiem z odpowiednią ilością drożdży. Na każdej torebce mieszanki podany jest przepis na wypiek w automacie i na wypiek ręczny, to bardzo ułatwia pracę. Dziś upieklam chleb orkisz 50% w automacie. Jest przepyszny🥰 Polecam ten sklep i te mieszanki, bo obsługa i produkty na najwyższym poziomie.

23 mar 2024
Zamówienie złożone 19.03. termin realizacji 1-2 dni. 22.03 wysłałem maila z prośbą o podanie przewidywanego terminu realizacji. Mamy 23.03 g. 14 brak reakcji.

Opinie nt. sklepu BogutynMlyn.pl

DK
DOROTA K.
ROKIETNICA K/POZNANIA
25 maj 2023
Super produkty do wyboru, jeśli komuś zależy na zdrowiu oraz bardzo miła obsługa przez sprzedawców , a do tego wszystko można obejrzeć jak co należy wykonać. Polecam na 101% Dorota
20 lip 2023
Wspaniała mąka pszenna do pierogów i żytnia 2000. Zostajemy klientami na zawsze 💚☺️. Zamówiłam też mieszankę do racuchów i już wiem, że za mało 🤣. Przesyłka dobrze zabezpieczona.
30 cze 2023
Wspaniała kompozycja składników do wypieku dobrego chleba. Zaufałam tej firmie i wierzę że nie dodają do mąki żadnych robaków a mąka nie jest z Ukrainy.
8 maj 2023

Rewelacja

Ponowne zamówienie świadczy o pełnym zadowoleniu z realizacji dostawy. Dostarczone ostatnio drożdże w opakowaniu po 4 gramy to strzał w dziesiątkę.
11 wrz 2023
Towar wyśmienity - ale sprawa dostawy-cena- Ja zamawiam po 5 kg więc do każdego kilograma doskakuje mi prawie 4 złote. Cze można coś zmienić?
26 wrz 2023
Korzystam ze sklepu od lat. Mają przebogaty asortyment. Bardzo dobrej jakości mąki wszelkiego rodzaju i dodatki do pieczywa. I wiele innych.
21 lis 2023
Towar przyszedł w expresowym tempie. Zrobiony chleb z przepisu i produktów zakupionych w Bogutyn Młyn wyszedł rewelacyjnie. Gorąco polecam
9 sie 2023

Mój chleb

Kupuję mąkę w tym młynie od dawna i jestem bardzo zadowolona. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie zrezygnuję z tego młynu za nic. Grażyna
30 lip 2023
Tylko tu kupuję mąkę orkiszową, jest całkowicie inna niż sklepowa. Ciasta i makarony aż pachną. Przesyłka expresowa Bardzo polecam
23 sie 2023
Wszystko na najwyższym poziomie, oferta super, obsługa klienta zgodnie z oczekiwaniami, produkty o wysokiej jakości. W pełni polecam
23 sie 2023
Rewelacja Ponownie polecam Młyn Gospodarczy Pawła Bogutyna za bardzo dobrą jakość mieszanek chlebowych oraz błyskawiczną dostawę.
WS
Wanda S.
21 paź 2023

Dziękuję, nie mam uwag; zamówiony miód gryczany dotarł po dwóch dniach i został bardzo porządnie zapakowany. Sam miód znakomity :)
29 paź 2023
Wszystko jest świetnie, nic nie trzeba zmieniać. Od lat zamawiamy u Was mieszankę chleba domowego i wypiekamy pyszny chleb.
8 paź 2023
Bardzo wysoka jakość mąk orkiszowych. Wysoki standard obsługi klienta i bardzo przyzwoite ceny. Wierny klient od kilku lat.
31 lip 2023
Jestem stałą klientką i przez te wszystkie lata ani razu się nie zawiodłam. Ostatnio hitem u nas stał się żywy zakwas.
10 lip 2023
Błyskawiczne wydanie zamówionego towaru. Produkty najwyższej klasy. Nigdy się nie zawiodłam! Polecam!!! Solidna firma!
Pełne zadowolenie. Produkty pierwsza jakość. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona. Szybko sprawnie. Gorąco polecam.
24 kwi 2023
Szybka i profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Mąka bardzo dobra. Polecam tego sprzedawcę. Krystyna Marciniak
Paczka ok wszystko było ale czemu mąki pszennej było 4,60 kg zamiast 5...Rozumiem np. 5 dkg ale 40 ??
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Bardzo proszę o ponowne sprawdzenie na innej wadze. Produkty u nas ważone są na bardzo dokładnej wadze z legalizacją.
1 paź 2023

Dobre zakupy.

Nie mam zastrzeżeń do realizacji zamówienia. Produkty są dobrej jakości, zamówienie dotarło szybko.