BogutynMlyn.pl

Opinie (314) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (416)

Ważny od: 20 lut 2023
BogutynMlyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie złożone 25-go stycznia było u mnie już 26-go stycznia, czyli przesyłka wręcz ekspresowa. Każda mieszanka chlebowa zapakowana z dołączonym woreczkiem z odpowiednią ilością drożdży. Na każdej torebce mieszanki podany jest przepis na wypiek w automacie i na wypiek ręczny, to bardzo ułatwia pracę. Dziś upieklam chleb orkisz 50% w automacie. Jest przepyszny🥰 Polecam ten sklep i te mieszanki, bo obsługa i produkty na najwyższym poziomie.

23 mar 2024
Zamówienie złożone 19.03. termin realizacji 1-2 dni. 22.03 wysłałem maila z prośbą o podanie przewidywanego terminu realizacji. Mamy 23.03 g. 14 brak reakcji.

Opinie nt. sklepu BogutynMlyn.pl

23 sie 2023
Rewelacja Ponownie polecam Młyn Gospodarczy Pawła Bogutyna za bardzo dobrą jakość mieszanek chlebowych oraz błyskawiczną dostawę.
WS
Wanda S.
21 paź 2023

Dziękuję, nie mam uwag; zamówiony miód gryczany dotarł po dwóch dniach i został bardzo porządnie zapakowany. Sam miód znakomity :)
29 paź 2023
Wszystko jest świetnie, nic nie trzeba zmieniać. Od lat zamawiamy u Was mieszankę chleba domowego i wypiekamy pyszny chleb.
8 paź 2023
Bardzo wysoka jakość mąk orkiszowych. Wysoki standard obsługi klienta i bardzo przyzwoite ceny. Wierny klient od kilku lat.
31 lip 2023
Jestem stałą klientką i przez te wszystkie lata ani razu się nie zawiodłam. Ostatnio hitem u nas stał się żywy zakwas.
10 lip 2023
Błyskawiczne wydanie zamówionego towaru. Produkty najwyższej klasy. Nigdy się nie zawiodłam! Polecam!!! Solidna firma!
Paczka ok wszystko było ale czemu mąki pszennej było 4,60 kg zamiast 5...Rozumiem np. 5 dkg ale 40 ??
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Bardzo proszę o ponowne sprawdzenie na innej wadze. Produkty u nas ważone są na bardzo dokładnej wadze z legalizacją.
1 paź 2023

Dobre zakupy.

Nie mam zastrzeżeń do realizacji zamówienia. Produkty są dobrej jakości, zamówienie dotarło szybko.
JP
joa p.
Gorzow
8 lip 2023

Zawsze niezawodni :)

Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Szybka realizacja zamówienia, produkty bardzo dobrej jakości.
8 gru 2023
Błyskawiczna realizacja zamówienia, starannie zapakowane z dbałoscią o szczegóły. Polecam!
8 sie 2023

Bardzo sobie cenię.

Jestem bardzo zadowolone: Zamówienie - super, chlebek - pyszny, jestem bardzo zadowolona.
27 wrz 2023
Dobry chleb wychodzi z Waszej mąki. Wystarczy dodać ziarenka - różne i zawsze jest ok.
16 lis 2023
Firma solidna, towar oczekiwanej jakości. Korzystam z oferty Firmy od lat. Polecam.
10 lip 2023

Mąki super.

Bardzo dobre mąki , ciasto pięknie wyrasta a zakwas na chleb jak ta lala. Polecam.
8 gru 2023
Nie wiem czy możecie coś zrobić lepiej, wszystko jest ok, i na wysokim poziomie.
bardzo chętnie robię zakupy w Bogutyn Młyn. Obsługa jest szybka i profesjonalna.
21 lip 2023
Zawsze jestem zadowolona z zakupów. Wszystko odbywa się szybko i profesjonalne
10 maj 2023
Duży wybór produktów dobrej jakości. Szybka wysyłka. Robię zakupy od lat.
3 lis 2023
Kupuje regularnie Wysoka jakość, duży wybór produktów Szybka dostawać
4 cze 2023
Produkt bardzo dobry - tylko dostawa bardzo droga ( brakuje opcji Smart)